AdpackPRO – jak kupić i aktywować adpack reklamowy?

appadpackInstrukcja dla tych, którzy zarejestrowali się do programu AdpackPRO i nie wiedzą jak kupić i aktywować adpack reklamowy.

Poniżej na nagraniach i w krótkim opisie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania:) Tak naprawdę zakup i aktywacja adpacka reklamowego skierowanego na swoją stronę internetową, czy dowolną inną, są stosunkowo proste, ale wymagają przy pierwszym razie większej ilości „pisaniny” (słowa kluczowe, opis reklamy, dopasowanie wielkości bannerów), więc krok pok kroku jak to ogarnąć:

Przejdź do zakładki „Shop”, wybierz tam adpack jaki chcesz kupić, wpisz w polu obok ilość adpacków. Przechodząc dalej zaakceptujesz regulamin i potwierdzisz, że rozumiesz, że kupujesz reklamę i że to nie jest inwestycja. ( W pola trzeba wpisać „yes” lub na panelu niemieckojęzycznym „ja”). Na koniec wyskoczy tabelka:

adpackpro

Wybierasz płatność, płacisz.

Następnie wchodzisz do zakładki Moje Reklamy (Advertisement/Werbung) i tam w polu INACTIV uzupełniasz reklamę i aktywujesz adpack.

Uwaga: bez aktywowania adpacka, nie będzie on pracował, czyli nie będzie ani wyświetlana reklama, ani naliczań.

Raz ustawioną reklamę można potem swobodnie przypisywać do kolejnych kupionych adpacków, kopiując poprzednie ustawienia jednym kliknięciem. Bez mozolnego przepisywania:)

Każdy adpack reklamowy jest usługą, w ramach której otrzymujesz do 10 000 wyświetleń Twojej strony internetowej i do 100 kliknięć w banner.

Firma dzieli się również z Tobą zyskami (jak we wszystkich programach revenue share: jeśli te zyski ma). Kupując zatem adpack na 25 € możesz uzyskać zwrot kosztów tej reklamy oraz 20% zarobku (łącznie 30 €).

Po zakupie adpacka otrzymujesz również fakturę za wykupioną reklamę (można ją pobrać w programie – do celów podatkowych).

.

Dodaj komentarz