Adscrypto – opis programu revshare i możliwości

adscryptoAdscrypto to program reklamowy typu revenue share (wystartował 11 marca 2017), który skusił mnie kilkoma rzeczami, które (wybacz szczerość) … bardziej odstraszają niż kuszą 🙂

W poszukiwaniu nowego miejsca do reklamy starałam się znów patrzeć na potencjalną dłuższą żywotność programu, a nie tylko zachwycać tym, ile można z niego wyjąć. Od razu uprzedzam więc, że… niestety to nie jest revshare w którym zarobi się kokosy nie kupując w nim nic i skupiając się tylko na rekrutowaniu nowych osób i „życiu na prowizjach z poleconych„. Takie rzeczy – nie tutaj.

Tym samym od razu na wstępie uprzedzam, że program Adscrypto prawdopodobnie nie będzie promowany przez tzw. dużych „naganiaczy”, którzy szybko wchodzą, i wyjmują bardzo duże środki dzięki prowizjom z poleconych. Tutaj, z racji na założenia programu i jak to nazywam „ograniczenia anty-balonowe” jest to po prostu nierealne.

Oczywiście wszystko ma 2 strony medalu, bo brak dużych sponsorów to jednocześnie wolniejszych przyrost nowych użytkowników do programu, a więc plusy i minusy są oczywiste. I pewnie to czas pokaże, które przeważą.

Jak dotąd program nie jest popularny wśród Polaków, ale w moich oczach to akurat plus – ograniczanie programu do dominacji Polski już nie raz pokazało, że to nie jest najlepsza opcja;)

Adscrypto – opis programu revshare

 

Kto zarządza programem?

Adminami są Ajit Ghorpade  oraz Zahid Jadoon  -zajmują się oni handlem kryptowalutami i będą w ten sposób generować dodatkowe zyski dla programu – transakcje kryptowalutowe stanowią tu oficjalne zewnętrzne źródło zysków firmy. Jest z nimi całkiem sprawny kontakt przez priv na FB – kilka razy dopytywałam o szczegóły i inne kwestie, odpowiedzi średnio do 24 godzin.

Adpacki reklamowe (rozliczane w BTC, czyli tu dodatkowo można zarobić lub stracić na kursie Bitcoina):

adpackifoto

Uwaga: Tutaj, inaczej niż we wszystkich dotychczasowych revshare – potencjalny procent zysku nie rośnie wraz z „droższą paczką”, jaką kupujemy, ale maleje, co powoduje że przy najtańszych paczkach możesz owszem potencjalnie zarobić do 125% ale przy najdroższych i nielimitowanych „tylko” 110%. I to znów sprawia, że słynny balon nie rośnie w takim tempie, jak mógłby gdyby kolejność ta była odwrotna.

Żeby otrzymywać naliczenia z kupionych przez siebie adpacków należy codziennie wyklikać 10 reklam innych użytkowników.

Ograniczenia anty-balonowe:

 

strzalka Prowizje z poleconych to tylko 1 poziom i tylko 5 % i… tylko od NOWYCH środków, a nie od tzw. reinwestycji, więc szybkie wyssanie środków z programu zapowiada się na niewielkie. I znów: dla programu i jego wypłacalności jest to atut, ale dla osób, które opierają się głównie na prowizjach z poleceń – już nie.

strzalka Do 50 najtańszych paczek – konto darmowe, powyżej trzeba zapłacić miesięczny abonament. Abonament ten można opłacić tylko z procesora, nie z zarobków w programie (dodatkowy zysk dla firmy).

strzalka Dzięki ograniczeniem jak wyżej nie ma tu żadnego balansu repurchase więc 100% naliczeń i idzie na nasze konto główne, z którego możemy kupić paczki reklam lub dokonać wypłaty.

strzalka Brak szokujących naliczeń: dzienne naliczenia 1,5%-2.5% (co godzinę)

strzalka Max wypłata dzienna: 1 BTC (przy uwzględnieniu tego, że max możesz wypłacić 240% wkładu własnego)

strzalkaMinimalna 0.01 BTC (realizowane od poniedziałku do piątku)

strzalka 2% opłaty przy wypłatach z programy ( i znów zysk dla firmy), ale zero opłat przy zakupach adpacków

 

UWAGA niżej najważniejszy atut ograniczający „BALON” w programie:

strzalka strzalka Maksymalnie możemy wypłacić 240% w stosunku do złożonego depozytu, czyli jeśli przykładowo wpłacasz 100 $ na adpacki to mieląc je nie wypłacisz więcej niż 240 $, a potem żeby znów wypłacić, musisz dokupić nowe paczki z procesora. Sprytne i znów ciekawe ograniczenie.

Ważne : dotyczy też prowizji z poleconych:
Jeśli np wpłacisz 100 $ a poleceni dadzą Ci prowizje na 5000 $ to i tak wyjmiesz tylko 100 x 240% czyli 240$. Jak będziesz chciał wypłacić prowizje to musisz dokupić paczek reklamowych za własne środki, z procesora.

Z jednej strony – to świetna rzecz, z drugiej: na sto procent zniechęci tych wielkich sponsorów, którzy żyją z prowizji swoich poleconych i nie czują lub ze względu na owe prowizje nie mają po prostu potrzeby dokupywania nowych paczek w programie.

strzalka Prowizje z poleconych nawet jeśli kupi się za nie paczki nie liczą się jako świeże środki, więc nie powiększają kwoty własnego depozytu. Limit wypłat zależny jest całkowicie od świeżych środków.

Przykład: Wpłacasz 100$, a poleceni dają Ci prowizje na 5000 $
Max możesz wypłacić 240% wkładu własnego czyli 240 $
Żeby wypłacić te 5000$ z poleconych musisz więc wpłacić do programu 2100 $ (bo 2100 to x 240% daje 5040$ do wyjęcia).
Plusy: Wpłacasz ponad połowę mniej, żeby wyjąć 240%. Opłaca się. I masz dodatkowe paczki reklamowe.
Do systemu dopływają nowe środki, bo chcąc wyjąć musisz włożyć.

 

Moje pierwsze wrażenie, gdy wgłębiłam się w plan zarobkowy Adscrypto, było takie: „O ja nie mogę… przecież nikt w to nie wejdzie!” Program daje zarobić „tylko” 2,4 raza tego, ile się w nim kupiło paczek. I te wszystkie inne obostrzenia… powariowali. Ale jednak kiedy to sobie przemyślałam, doszłam do wniosku że niejako „przymusowy” obowiązek dokupienia paczek wtedy, gdy chcesz wyjąć z programu więcej, sprawi, że dopływ świeżych środków jest tu niemalże pewny.

Oczywiście, ktoś może powiedzieć: a, wyjąłem 240% to już pierniczę, nie kupuję nic i najwyżej przepadną mi te prowizje, które dostałem i których nie mogę wyjąć. I co wtedy? Wtedy taka osoba program opuszcza, a… środki, których nie mogła wypłacić zostaną w programie. Czujesz to zmniejszenie balona prawda?

Poza tym… nie bądźmy pazerni 🙂
strzalka Jeśli zarobiłbyś z poleconych np 500$ to czy naprawdę straciłbyś, jeśli za 250$ dokupiłbyś paczek, wiedząc że wyjmiesz 500? 250 w tym momencie Ci się zwraca i o drugie 250 jesteś do przodu. To nie jest wcale zły deal 🙂

Warto też pamiętać, że Adscrypto to revshare rozliczany w BTC, czyli tu dodatkowo można zarobić lub stracić na kursie Bitcoina. Co to znaczy? Jeśli kupujesz reklamy dzisiaj, na niższym kursie BTC, a wypłatę zrobisz jak kurs skoczy – to zyskasz więcej. Ale jeśli kupisz reklamy w BTC dzisiaj, a kurs Bitcoina zleci w dół i np utrzyma się na niskim poziomie przez kilka miesięcy, a Ty nie wytrzymasz do wzrostu i wypłacisz – wtedy wiadomo: stracisz. Albo będziesz musiał przetrzymać taką wypłatę na portfelu BTC aż kurs skoczy. Wszystko zależy od kursu BTC). Ostatni czas to spore wahania kursu Bitcoina – na które wpływają różne światowe wydarzenia, więc i tutaj trzeba brać pod uwagę fakt, że niekoniecznie Bitcoin będzie rósł  takim tempie jak do niedawna. Ba, może spaść i to znacząco. Dlatego w tej sytuacji wiele osób obiera strategię np spieniężenia tych BTC, które na teraz posiada (wszystkich, lub części), albo odwrotnie: wrzucenia ich do jakiegoś programu, czy na giełdy innych kryptowalut, gdzie będą sobie pracowały i miejmy nadzieję – przeczekają słabsze kursy.

 

Jak można zarobić bez adpacków?

Klikając cashlinki oczywiście, czyli kupione przez innych użytkowników reklamy PTC. I tu ważny dopisek:

Jeśli  ktoś kupuje cashlinka za np.  0.000010 BTC to 50% z tej kwoty BTC idzie do osoby, która go kliknie, a drugie 50% do jego sponsora. Sponsor zarabia więc tutaj 100% tego co jego partner klikający cashlinki. Polecasz program, Twoi partnerzy klikają – zarabiasz i Ty i Oni.

Np. wprowadzasz do systemu Waldka, Waldek klika cashlinki i za każdy klik dostaje określoną kwotę, a Ty jako jego sponsor dostajesz drugie tyle.

I tutaj kilka ważnych dopisków:

1) W panelu znajdziesz tzw. „Ptc Balance” – będą na niego wpadać zyski z klikania cashlinków
2) Darmowi użytkownicy (BEZ adpacków) mogą wypłacać kwoty zarobione na klikaniu samych cashlinków właśnie z balansu PTC Balance
3) Minimalna wypłata wyłącznie cashlinkowa cash links(PTC): 0.001 BTC
4) WYPŁATY CASHLINKÓW nie podpadają pod regułę wypłat 240% (2,4 raza) czyli można wypłacać je bez limitów: wyklikałeś, zarobiłeś – wypłacisz.

 

Na koniec plus czysto reklamowy: ponieważ z góry zakładam, że nie będzie w tym programie wielkich rekruterów (bo mają lepsze możliwości na rynku i to jest fakt), to dzięki temu Twoje reklamy w systemie będą częściej oglądane, bo liderzy nie zapchają wyświetleń masą paczek 🙂

Reklama płatna w AdsCrypto (nie adpacki !!!)  też nie jest szalenie droga:

reklama adscrypto

reklama adscrypto

A ponieważ ja z płatnych reklam chętnie korzystam, to i tu widzę dla siebie plus.

Na koniec, zgodnie z regulaminem firmy (cytuję), krótki wyciąg:

„Adscrypto nie jest inwestycją, hyipem, programem do zarabiania szybkich pieniędzy, MLM-em itd. To program reklamowy, z ograniczonymi możliwościami zarobkowania. Adscrypto zajmuje się w swoim serwisie sprzedażą reklamy internetowej (bannery, reklamy tekstowe, loginowe, PTC i inne). Sam udział w przychodach (revenue share) nie jest w żaden sposób gwarantowany i zależny jest od sprzedaży adpacków reklamowych, a sam Adscrypto nie gwarantuje tu stałych zarobków, naliczeń, ani prędkości zarabiania, bo są one zależne od sprzedaży reklam (jeśli nie ma sprzedaży – nie ma zysków, więc i nie ma z czego dzielić) . Podział dochodów jest tutaj jedynie ograniczoną wymienionymi  na stronie obostrzeniami – szansą, a nie gwarantem.”

 

Nowe informacje od adminów Adscrypto (z dnia 26 sierpnia 2017):
Priorytetem adminów teraz, w czasie spadków na kryptowalutach, jest zapewnienie zwrotu wkładu + zysku użytkownikom, którzy jeszcze wkładu nie wypłacili.
W związku z tym od dzisiaj aktualizacja dot. działania programu (jest to tymczasowe, jak giełdy „staną na nogi” , tzn kryptowaluty, to admini będą robić wszystko, że zdjąć poniższe limity i ograniczenia):

1.Dodawanie nowych środków i zakupy adpacków – dalej zablokowane
(Adscrypto nie jest schematem ponzi, i zyski nie zależą od wpłat świeżych środków, a od tego co admini wypracują na giełdzie kryptowalut)
2.Zakupy adpacków z repurchase – dalej zablokowane
3.Maksymalna dzienna wypłata to 0,01 BTC dziennie
4.Maksymalne możliwe wypłaty: 130% w stosunku do tego, za ile kupiło się adpacki z procesora, a nie jak dotąd 240%.

Czyli jak wypłacisz lub wypłaciłeś już 130% to wtedy kolejne wypłaty będą dla Ciebie zablokowane (to też rozwiązanie tymczasowe tak, żeby w pierwszej kolejności każdy wypłacił swój „wkład” + zysk 30%)

 

Uwaga: Zanim zapiszesz się do któregokolwiek z opisywanych tu programów :
– napisz do mnie ( Facebook lub e-mail ) i zapytaj o jego aktualną sytuację, nowości, zmiany.
Blog nie jest aktualizowany codziennie, więc możesz tu nie znaleźć najświeższych i często ważnych informacji. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną, zapytaj, o dopiero potem zdecyduj czy chcesz się zapisać:)
Bieżące, codziennie aktualizowane informacje z danych programów znajdują się wyłącznie na mojej zamkniętej grupie dla partnerów – a grupa ta znajduje się na Facebooku.

.

Ważne: Wkładając własne środki w programy reklamowe typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka i nie gwarantują zysku, a jedynie wykonanie usługi reklamowej. Wydawaj tu wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj tu pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

.

3 komentarze

  • Wszystko super ale nie da się ustawić reklamy, nie mam zakładki Advertisement, coś namotali i nie ma 🙁
    Czy to może być związane z rodzajem wykupionych paczek, bo póki co mam jedną najtańszą 🙂
    Pewnie dlatego jest tam tak mało reklam 😉
    Olu, jeśli możesz to wrzuć link do konkretnej zakładki Advertisement oraz do Credit statement.

  • Widziałem wideo już wcześniej, własnie wyjaśniła się ta kwestia 😀
    jak włączył mi się adblock to automatycznie znika zakładka, z tego samego powodu pojawiają się też problemy z dodawaniem reklam (niekończące się przeładowanie strony). Ale najważniejsze, że się udało wiec dziele się doświadczeniem 🙂

Dodaj komentarz