Aegea EMF Shield czyli odpromienniki na telefon. Jak to działa?


emf shield aegeaOpis i zdjęcia kolejnego produktu firmy Aegea: dzisiaj na tapecie odpromienniki na telefon tzw. Energentics EMF SHIELD.

Co to jest?
W wielkim skrócie: to hologramy, które naklejamy sobie na telefonie, laptopie czy na routerze i to małe kolorowe „coś”, które widzisz na zdjęciu obok – niweluje szkodliwe promieniowanie.

W dobie coraz większej świadomości tego, jak szkodliwe dla zdrowia może być promieniowanie emitowane przez telefony, jest to z pewnością produkt wart uwagi.
Szczególnie przydatny dla telefonicznych gaduł, sprzedawców handlowych, pracowników np. infolinii, czy innych osób dosłownie „pracujących na telefonie” oraz korzystających z niego często i długo.
O, to tak w skrócie.

Jak wygląda taki odpromiennik EMF Shield?

emf shield aegea

Garść informacji z badań:

emf shield odpromienniki

 

Odpromiennik Emf Shield neutralizuje szkodliwe promieniowanie dzięki harmonizującej technologii rezonansu, którą opracowano tak, aby pomóc ciału w równoważeniu negatywnych “wibracji” z komputerów, telefonów, mikrofalówek, monitorów i urządzeń Wi-Fi.

Co daje taka „tarcza” na telefon?

 Zmniejsza zakłócenia systemu nerwowego wywoływane szkodliwym promieniowaniem, jakie emitują m.in telefony, tym samym zmniejsza zmęczenie, stres i zaburzenia snu
 Zmniejsza podrażnienie piekących oczu
 Zmniejsza podrażnienie skóry (wysypka, poczucie palenia, mrowienie twarzy itd)

 

Jak długo działa jeden odpromiennik EMF Shield? Uwaga: 1 rok, czyli jest to ochrona na całe 12 miesięcy.

 

Ile to kosztuje w Aegea? (firma z USA, wysyłka z USA)

 Jeśli chcielibyśmy kupić 2 odpromienniki EMF Shield jako „klient” to łącznie zapłacimy za tę przyjemność 70 $ (ok 266 zł, już z wysyłką), czyli za sztukę wychodzi ok 133 zł, ale i tak nie da się kupić pojedynczej sztuki, więc liczymy dwie. Od razu odpuściłabym tą opcję, ponieważ w tzw. Family Pack’u za 99 $ dostaniemy 6 odpromienników, co powinno wystarczyć na oklejenie telefonów w całej rodzinie i cenowo wyjdzie to duuużo korzystniej za sztukę.

 Jeśli natomiast, chcielibyśmy kupić EMF’y jako „dystrybutor” (co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, czy wymaganiami) to tutaj również mamy opcję Family Pack za 99 $ (6 odpromienników w środku), albo ewentualnie opcję Starter Pack (2 odpromienniki + 12 Nitro Qubits, + 12 Energentics Relief CBD).

 

Więc co kto lubi, co kto woli 🙂

Link do oficjalnego, firmowego formularza zamówienia produktów Aegea (opcja dystrybutor) – tutaj (można je kupić wyłącznie na tej firmowej stronie)

P.S Jeśli chcesz posłuchać więcej o produktach Aegea, napisz do mnie, to podam Ci link do spotkań wprowadzających online na zoomie ( odbywają się w każdy wtorek, środę i czwartek, o godzinie 20.00 i dotyczą typowo produktów, ich działania, technologii + można zadawać pytania), lub mogę też podesłać nagranie takiego spotkania.

 

15 komentarzy

 • a skad w ogóle wiadomo, zę to promieniowanie z telefonów jest szkodliwe?

 • Adam Blachnicki

  Ciekawa opcja ✊ w dzisiejszej dobie kiedy telefon mamy cały czas przy sobie warto się w coś takiego zaopatrzyć dla własnego zdrowia ✊

 • Małe jest wielkie!!!
  W świecie zagrożeń szkodliwości dla zdrowia należy szukać antidotum.
  A że na nowe technologie jesteśmy skazani, trzeba się też zabezpieczyć 🙂

 • Caterina Dabrowska

  Nowe technologie wkraczają w każdą dziedzinę naszego zycia.

 • Wiele produktów zdrowotnych na naszym rynku szczyci się efektami i wielkim wsparciem dla naszego ciałą ale tak na prawdę nie wiele z tych produktów osiąga takie efekty jak z firmy Aegea warto czasami spróbować przecież zdrowie nasze jest najważniejsze

 • Agnieszka Siedlar

  Od jakiegoś czasu przyglądam się mocno temu co nam szkodzi i wogóle temu kim jest czlowiek… i od jakiego punktu bym nie wyszła to wciąz dochodze to tego że człwiek jest energią. I wszystko co nam tą energie zaburza, a dokładnie przepływ energii… poczawszy od złych emocji czy doświadczeń, przez odzywianie kończąc na wlasnie wynalazkach typu telefon czy laptop czy nawet sieć energetyczna powoduje u nas choroby… Bardzo ciekawe te produkty Aegea. Musze sie temu przyjrzec dokładniej bo szkodliwych energii jest mnóstwo wokół.

 • Wow, nie wiedziałem że coś takiego istnieje.

 • Wraz z postępem technologicznym wielu rzeczy nie da się uniknąć ale z Aegea która rozumie problem jaki niosą otaczające nas fale radiowe/elektromagnetyczne itp, pokazuje że można się zabezpieczyć. A zdrowie jest najważniejsze

 • Dorota Michałek

  Przyszło nam żyć w pieknych czasach i tylko od nas zależy, czy wykorzystamy te możliwości z pożytkiem dla siebie.

 • Coraz bardziej staje się to dla mnie interesujące

 • Aleksandra Ola Żuławińska

  Smogu elektromagnetycznego jest pełno, więc ograniczenie tego, generowanego przez urządzenie, które mamy zwykle przy sobie , to krok w dobrą stronę. Chociaż, nieraz przydałaby się „klatka Faradaya” żeby organizm mógł odpocząć.

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)