Akademia TheAdsTeam – materiały edukacyjne? (sprawdzam!)

theadsteam academyTak, tak po długim oczekiwaniu ( a mawiają, że na dobre rzeczy trzeba poczekać… )
– w Akademii marketingu TheAdsTeam wreszcie pojawiają się coraz to nowsze materiały edukacyjne, które (o ile tu jesteś), możesz, albo nawet powinieneś wykorzystać do własnego rozwoju na tzw. marketingowym poletku.

Każda z opłaconych matryc to inny poziom „edukacji marketingowej” i inne materiały do wykorzystania w swoich działaniach w sieci.

Co my tu mamy na dziś?

Poziom 1 (za niego płaci się bezterminowo 20$):

Ebook „Passive Online Income” – na razie w wersji angielskiej. W ebooku: czym jest marketing internetowy, a czym nie jest, jak wygrywać w „marketingowej wojnie”, planowanie, różne drogi zarabiania online, opis niezbędnych narzędzi marketera, najczęstsze błędy, sprzedaż produktów w internecie, typy produktów które możesz wykorzystać do prowadzenia takiej sprzedaży, produkty cyfrowe, fizyczne – charakterystyka, ważne informacje.

W ebooku znajdziesz również rozdziały poświęcone całkowicie: copywritingowi (tworzenie przyciągających treści, nagłówków, zaproszeń, listę „słów, które sprzedają itd), Pozycjonowaniu (SEO), działaniu w programach afiliacyjnych (rekomendacyjnych) a tu m.in kilka stron w temacie tego „jak rekrutować w sieci” oraz treści poświęcone tworzeniu list adresowych, publikowaniu newsletterów, zarabianiu na listach mailowych, i pozyskiwaniu subskrybentów.

Dużo przydatnych informacji – i niestety nie mogę się z Wami nimi podzielić, bo są one dostępne tylko w Akademii TheAdsTeam 🙂

Dopisek: kwota 20$ zwróci Ci się, jeśli do programu zaprosisz 5 innych osób, które również zapłacą tą samą sumę za dostęp do pierwszego poziomu Akademii (otrzymujesz 20% od każdej osoby, czyli 4$ x 5=20$). Jeśli Twoi znajomi planują marketingowo iść do przodu – warto im o tym powiedzieć.

 

Poziom 2 (za niego płaci się bezterminowo 100$) to:

Ebook „Step by step. Web & Social Media Traffic.” (Krok po kroku. Strony internetowe i Social Media – Ruch”) – na razie w j. angielskim. E-book dostępny jest podobnie jak ten wyżej pod marką TheAdsTeam Academy więc nie mogę Wam go tutaj szczegółowo opisać, poza zarysem:

Tematyka: Generowanie ruchu (jak wpływa na zyski Twojej strony internetowej i Twojego biznesu), Dwie podstawowe drogi generowania zabójczego ruchu, SEO i optymalizacja strony internetowej, magia artykułów, Ruch w programach afiliacyjnych, Różne metody generowania ruchu, PPC w szczegółach, Reklamy płatne, Video Marketing i marketing w mediach społecznościowych.

film tat akademia

Materiały Video

Tu z czasem pojawią się materiały przygotowane przez liderów marketingu online w różnych krajach i w różnych językach.

Na dziś mamy:
Polska: Triki sponsorowania i rekrutacji (Ireneusz Fudro)
Arabic: Marketing (Azad Haso)
Angielski: Internet marketing dla początkujących (Dr Abul Hasnat )
Angielski: Mindset (Atif Gen)
Angielski: How to rank youtube videos (Edward Keyte)
Włoski:  „Le 3 basi per avere successo Online”  oraz „TheAdsTeam Academy Potrò insegnarti Personalmente” (Manuel Cooper)

Angielski: A-Z of Internet Marketing – kurs w dwóch częściach oraz 8 innych materiałów video począwszy od marketingu lokalnego, rekomendacyjnego, marketingu w social mediach, infoprodukty itd. Sporo tego.

Wszystkie materiały umieszczone w TheAdsTeam Academy są zastrzeżone i obrandowane marką i logo TAT Academy.

 

Poziom 3 (za niego płaci się bezterminowo 300$) to:

18 nagrań video z zakresu marketingu internetowego już na poziomie „wyższym”, dlatego tu radzę najpierw zapoznać się z materiałami z poziomów 1 i 2 zanim się przejdzie dalej.

Wśród nagrań są materiały poruszające całościowe tematy: wymiany ruchu, poszczególnych portali społecznościowych, pozycjonowania, marketingu w różnych popularnych serwisach w sieci (YouTube, Instagram, Twitter, Facebook itd). Sporo miejsca zajmują też tematu z zakresu projektowania stron, domen, hostingów, wordpressa, wtyczek, modułów, budowania marki oraz E-commerce.

Na poziomach 2 i 3 można również wybrać sobie coacha, którego materiały chcemy obejrzeć w pierwszej kolejności. Ciekawostka: są to osoby z różnych krajów (i będą dochodzić kolejne) więc i materiały i możliwość posłuchania podejścia w różnych kwestiach może być inna.

Nie wiem co jest na poziomie 4 ponieważ nie mam go jeszcze opłaconego 🙂

 

Poza wiedzą marketingową i materiałami, których w systemie będzie się pojawiać coraz więcej, możesz oczywiście zarabiać na samym systemie poleceń i tzw. drzewka matrycowego, na bazie którego oparta jest cała akademia. Więcej o tym + rozpiska bonusów: http://aleksandraniedzielska.pl/matryce-theadsteam-academy-opis-zasady/

Link do rejestracji, jeśli jeszcze Cię tu nie ma: zapisz się

Po dołączeniu do mojego zespołu możesz również otrzymać ZA DARMO stronę do promowania Akademii w sieci (zarówno polsko jak i anglojęzyczną, oczywiście o ile chcesz ten system i materiały polecić dalej) + komplet bannerów.

No i cóż? Zostaje nam się uczyć i korzystać 🙂

.

Dodaj komentarz