Bannery do promocji Recyclix

bannery recyclixPoniższe bannery do promowania Recyclix, możecie dowolnie wykorzystywać (niektóre oficjalne – są udostępnione dla wszystkich w programie Recyclixa, który jaki jeden z niewielu ma naprawdę rozbudowaną listę bannerów reklamowych, nie tylko w standardowych rozmiarach, a niektóre z listy niżej są moje –  te w języku polskim, które dobrze jest użyć do reklamowania programu na stronach revshare umożliwiających targetowanie na Polskę).

Jak wiecie nie jestem grafikiem (i nie aspiruję absolutnie), a bannery robię sobie od ręki, m.in w paincie, więc szału nie ma, ale zawsze lepsze to niż promowanie programu na bannery, które w internecie są od roku. Nuda, Nuuda..

Bannery firmowe, są dostępne po zalogowaniu się do panelu, wystarczy, że zerkniesz do zakładki: https://recyclix.com/partner/promo/ – różne rozmiary.

Żeby „zdjąć” banner z kodu html w jakim są tam przedstawione, tzn:

<a href=’https://recyclix.com/?id=MbEE1AAEEdYffEx’><img src=’https://recyclix.com/image/banner/320×50.gif‚ width=’320′ height=’50’></a>

kopiujemy pogrubiony wyżej adres z końcówką .gif tzn to:  https://recyclix.com/image/banner/320×50.gif -i to jest URL bannera

 

Lista kilku innych bannerów do promowania programu Recyclix:

Rozmiar 468 x 60

http://oi68.tinypic.com/9pq3o7.jpg – w j.polskim
http://oi64.tinypic.com/21do0gm.jpg  – w j.polskim, ruchomy
http://oi64.tinypic.com/2zqx2y8.jpg – w j.polskim, ruchomy

Rozmiar 728 x 90

http://oi64.tinypic.com/250t2ra.jpg – w j.polskim

Rozmiar 125 x 125

http://oi63.tinypic.com/30k56c7.jpg- w j.polskim, ruchomy

 

Dodatkowo, poza w/w „gotowcami” warto od czasu do czasu pokusić się o stworzenie własnych bannerów do promowania programów revshare, w których działacie – dzięki temu, że będą unikatowe, niepowtarzalne i „Wasze”,prawdopodobnie szybciej zwrócą uwagę niż te, które mielą się w sieci od miesięcy;)

Jak stworzyć własny banner: tutaj.

Mam nadzieję, że w/w materiały przydadzą się Wam do promocji 🙂

.

5 komentarzy

Dodaj komentarz