Darmowy komunikator WowApp – zarabiaj na aplikacji

Podobno pieniądze leżą w sieci i trzeba się tylko po nie schylić – no więc schylamy się, zwłaszcza po te zarobki, przy których praktycznie nic nie trzeba robić i co ważne: NIC nie trzeba wpłacać (zero inwestycji). Tym razem na tapecie nowy, darmowy komunikator WowApp, który z racji tego, że ma w sieci mega konkurencję w postaci takich komunikatorów jak Skype, Whatsapp, WeChat, czy Viber – postanowił zachęcić do siebie użytkowników płacąc im za korzystanie z aplikacji mobilnej.

Jak to wygląda?

wowappPobieramy sobie komunikator WowApp (jak każdy inny) – można go ściągnąć zarówno na smartfona jak i na komputer (korzystam z obu opcji), zapraszamy znajomych (w panelu znajduje się indywidualny link partnerski, a dokładniej strona zapraszająca (Personal Page), którą można podrasować własnym zdjęciem i krótkim tekstem, a następnie rozmawiamy, dzwonimy, czatujemy.

W trakcie tych czynności na ekranie wyświetlają się niewielkie reklamy – a firma dzieli się z nami zyskami z tych reklam. Aktualnie WowApp oddaje użytkownikom 70% wpływów z reklam, w postaci tzw. „wowcoinsów”, które po uzbieraniu większej ilości można zamienić na $ i albo wypłacić sobie (paypal) albo przelać na cele charytatywne. Wowcoinsy doliczane są do konta co 24 godziny, około 18-ej.

Kurs wymiany wowcoins: 100 wowcoins = 1 $ amerykański.
Szału tu nie ma, ale… Skype, czy Whatsapp nie dają nic;)

Wszystkie rozmowy w ramach aplikacji są całkowicie darmowe. Dodatkowo, jeśli chcemy zadzwonić poza aplikację – na konkretny numer telefonu osoby, która WowApp nie posiada, możemy skorzystać z opcji płatnej rozmowy (korzystne stawki). Wtedy WowApp zwróci nam 10% tego, co na połączenie wydaliśmy.

Jeśli do programu zaprosimy swoich znajomych, a Ci swoich znajomych, a Ci swoich, itd. itd. to staną się oni naszą „strukturą”, z której zyski otrzymujemy aż do 8-ego poziomu.

Zyski z poleconych w WowApp:

1 poziom poleconych (osoby zaproszone bezpośrednio przez nasz link) = 25% z dochodu z oglądanej przez nie reklamy ( w trakcie prowadzonych rozmów itd.)

2 poziom = 12,5 %
3 poziom = 6,25 %
4 poziom = 3,125 %
5 poziom = 1,56 %
6 poziom = 0,78 %
7 poziom = 0,39 %
8 poziom = 0,19 %

Wewnątrz aplikacji dostajemy do dyspozycji specjalny panel, z bardzo intuicyjną obsługą, w którym widzimy m.in. jak duża jest w danym momencie nasza struktura i ile „coinsów” zarobiliśmy w systemie. Różowy przycisk możemy również wykorzystać do wysłania zaproszenia do WowApp do znajomych.

Zdjęcie: (2 dni po zapisaniu się do programu)

panel wowapp

P.S Widoczne na zrzucie 2,46 coinsa wpadło mi, jak się domyślam, za darmową (w ramach aplikacji) rozmowę z siostrą, która siedzi w UK i potrzebowała instrukcji ugotowania zupy ogórkowej, o którą jej partner dopraszał się już trzeci rok, oraz za rozmowę z mamą, która zachwycała się tym, że możemy się wzajemnie widzieć na kamerce w smartfonach 😉 Odbiór był rzeczywiście bardzo dobry.

Jeśli macie ochotę spróbować – zapraszam do rejestracji:
https://www.wowapp.com/w/aleksandraniedzielska/

Instrukcja rejestracji:

rejestracja w wowapp

10 komentarzy

 • a czy wowcoins są doliczane jak jak korzysta sie z aplikacji komunikatora na laptopie czy tylko naliczane są jak korzysta sie z komunikatora na smartfonie

 • Pewnie nie idzie zainstalować tej aplikacji w systemie linux mint, a więc z czym do ludzi panowie z WowApp 😀 Awansowałem z windows do linuxa i sobie życzę tej aplikacji na linuksa, inaczej goodbye 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Mariusz, nie wiem czy ta aplikacja działa na Linuxie, aczkolwiek nawet jeśli nie, to wciąż zdecydowana większość osób korzysta z Windowsa, więc jak to mówią: cóż, korzystać nie musisz:)

 • Ryszard Wojczek

  Mam pytanie dot. komunikatora WOWAPSS na komputereze stacjonarnym/laptopie. Skad pobrać aplikację i jak ją ziainstalować na PC?

  • Aleksandra Niedzielska

   Wystarczy siedząc przy PC kliknąć link do rejestracji (podany wyżej) i dalej postępować wg podanych kroków – wtedy zainstaluje się na komputerze.

 • Witaj
  Ładnie to wszystko opisałaś , podoba mi się nie wiem dlaczego ludzie mają z tym problemy , mam wowapa w laptopie i smart-wonie , i nie narzekam wszystko działa jak należny

 • Witam zainstalowałem na laptopie a skąd pobrać i zainstalować na smartfona.

Dodaj komentarz