FutureAdPro: jak zacząć i jak zarabiać w tym programie?

future ad proFutureAdPro to jeden z tych programów revshare, do których… na początku nie byłam specjalnie przekonana. Powód był prosty: dość dawno temu, kiedy dopiero zaczynałam przygodę w revshare migał mi po sieci „jakiś” program futurenet jako portal społecznościowy, który płaci użytkownikom za aktywność (w przeciwieństwie do Facebooka). Sprawdziłam: pierwsze wzmianki o futurenet pojawiły się w listopadzie 2014, czyli stosunkowo dawno temu. Pierwsze miesiące to zachwyt ludzi, którzy na sporą skalę promowali futurenet, a potem jakoś sprawa przycichła, przestało się mówić, chyba efekty portalu społecznościowego nie były takie, jak oczekiwano (tutaj wyłącznie sobie gdybałam, i …chyba „przegdybałam”, bo w sierpniu 2016 o Futurenet bardzo ciekawie napisał nawet Dziennik Gazeta Prawnafirma otworzyła nowe biura, m.in w Indiach i zaczęła się ubiegać o europejski Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® w kategorii INNOWACJA), no ale o tym wszystkim wtedy nie wiedziałam:)

Minęło trochę czasu i okazało się, że ten sam Futurenet wprowadza poza portalem społecznościowym program revenue share -właśnie Futureadpro. Pierwsza myśl? „Chyba im nie poszło i próbują się ratować…” . Naprawdę – tak to odebrałam, bo chyba lubię gdybać…I  znów się nie zapisałam.

Po pewnym czasie okazało się, że Futureadpro zyskuje na popularności. Jeden po drugim zaczęli do niego wchodzić znani liderzy revshare (których de facto cenię i których działania w sieci obserwuję, w myśl zasady: jak chcesz coś osiągnąć, to obserwuj tych, którzy już to osiągnęli). I nie mówię tu o samozwańczych liderach czy kombinatorach, którym do słowa „lider” jest tak daleko jak stąd do Las Vegas. Program tymczasem rozwijał się, dodawał nowe funkcje, poszerzał opcje płatności (całe mnóstwo w porównaniu z innymi revshare), no i było o nim coraz głośniej. Napisałam wtedy do jednej osoby, której działania podpatrywałam od dłuższego czasu, porozmawialiśmy o programie, wypytałam o różne rzeczy i postanowiłam, że w to wejdę.

Dzisiaj działam w FutureAdPro, natomiast Futurenet traktuję bardziej jako zabawkę, na której osi reklamuję swoje wpisy z bloga. I tyle – chociaż nowości wprowadzane przez Futurenet coraz bardziej mi się podobają. No i tak to się zaczęło, słowem nieco przydługiego wstępu:)

Kto stoi za FutureAdpro?

Właścicielami są Roman Ziemian, oraz Stephan Morgenstern. Główna siedziba firmy znajduje się w Dubaju, adres i inne dane można znaleźć na stronie internetowej. Siedziby są też na Ukrainie (support), w Polsce, Brazylii i dochodzą kolejne.

Niżej do posłuchania wywiad z Romanem Ziemianem (o programie, działaniu, użytkownikach, planach):

Roman Ziemian

W/w wywiad jest z marca 2016, teraz już omawiany na nim Revshare FutureAdPro działa, wypłaca i pozwala użytkownikom zarabiać na paczkach reklamowych i efektywnie promować w nich swoje strony internetowe, czy inne biznesy. Plus ma wprowadzone opcje, które właściciel na wywiadzie zapowiadał.

Jak zarabiać w FutureAdPro?

Tutaj, tak jak w klasycznym revshare zarabiamy na paczkach reklamowych (adpackach).

Koszt paczki: 50 $ (zawiera 1000 wyświetleń naszej reklamy)

Naliczenia: zmienne, ok 0.7 % – 1% dziennie (aktualnie 0.8% plus minus)

Czas pracy paczki: około 120 dni

Po evencie Futurenet we Wrocławiu wprowadzono też możliwość kupowania adpacków reklamowych za 10 $. Procentowo wypracowują tyle samo, natomiast pracują wolniej niż adpacki za 50$. 80% prędkości (czasowo) dużego adpacka.

Warunek otrzymania naliczeń: obejrzenie raz na 24 godziny 10 reklam znajdujących się w programie.

Zysk: 20%  (czyli adpack za 50$ zamyka się po wypracowaniu 60 $)
Maximum adpacków za 50$: 1000

Dużym plusem jest polski panel językowy, ale program jest wielojęzyczny i jednym przyciskiem można zmienić język obsługi na angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, węgierski, duński, czeski, włoski, turecki czy ukraiński, co również sprawia, że jest przygotowany na użytkowników praktycznie z całego świata.

Płatności w Futureadpro

Adpack reklamowy można kupić wykorzystując jedną z wielu opcji płatności:

platnosci futureadpro

Mamy tu m.in popularny Bitcoin, ale i dotpay, czyli szybkie płatności internetowe przelewem z konta (bardzo wygodne), procesory jak Payza, czy STP, i inne.

Ważne: z każdej wypłaty 5% przeznaczane jest również na matrycę w Futurenet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

Balans główny: tu gromadzi się 95% zysków z naliczeń
Pozostałe 5 % odkładane jest na tzw. Konto reklamowe, z którego można zakupić reklamę, lub opłacić abonament uprawniający do otrzymywania wyższych prowizji z poleconych i zakupu większej ilości paczek.

Wspominane abonamenty:

abonamenty futureadpro

System prowizyjny jak wyżej: zależny od posiadanego abonamentu.

Na koncie bezpłatnym (max 50 paczek) prowizja z zakupów poleconych z 1 poziomu wynosi 3%, a im wyższy abonament opłacamy, tym prowizja jest wyższa, do max 8% za zakupy osób z pierwszego poziomu.

Prowizje z pozostałych 4 poziomów nie obejmują konta darmowego, więc żeby je otrzymywać należy opłacić odpowiedni abonament (tabelka)

Jak zacząć w Futureadpro?

Wystarczy zarejestrować konto (bezpłatnie), tutaj link do rejestracji w FutureAdPro. Można mieć tylko 1 konto na 1 gospodarstwo domowe, próba łamania tej zasady doprowadzi do skasowania wszystkich nieregulaminowo utworzonych kont.:)

Krok kolejny to weryfikacja konta w swoim profilu (przesłanie zdjęcia dokumentu potwierdzającego tożsamość i adres),  i wreszcie decyzja jakie adpacki reklamowe chcemy kupić, a następnie opłacenie ich i ustawienie do nich reklamy.

Ważne: reklama w Futureadpro jest targetowana, można tutaj dokładnie sprecyzować do jakich osób ma dotrzeć (ze względu kraj zamieszkania, wiek, płeć i język).

Po rejestracji w Futureadpro z tego linka możesz również liczyć na moją pomoc w programie.

Informacja: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem Niezależnym Partnerem FutureNet. 🙂

 

Uwaga: Zanim zapiszesz się do któregokolwiek z opisywanych tu programów :
– napisz do mnie ( Facebook lub e-mail ) i zapytaj o jego aktualną sytuację, nowości, zmiany.
Blog nie jest aktualizowany codziennie, więc możesz tu nie znaleźć najświeższych i często ważnych informacji. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną, zapytaj, o dopiero potem zdecyduj czy chcesz się zapisać:)
Bieżące, codziennie aktualizowane informacje z danych programów znajdują się wyłącznie na mojej zamkniętej grupie dla partnerów – a grupa ta znajduje się na Facebooku.


Ważne: Wkładając własne środki w programy typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka. Wydawaj tu wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

.

49 komentarzy

 • Obiecujący. to jest sam fap jest obiecujący – a futurenet mnie się nie podoba. Wole fejsa:)

 • Może nie rozumiesz do końca FutureNet?

  • ja nie rozumiem na co tam mozna te media pointy wydać, bo nie widze zadnego produktu dla ludzi ktorzy sie nie zajmuja stronami blogami itd

 • Aleksandra Niedzielska

  Ja powiem tak: co do Futurenet to wciąż nie widzę w nim tej siły, którą ma FB, stąd taki wstęp w artykule:) Chociaż nie zaprzeczam, że chciałabym ją widzieć.

 • Anna z Dorabiaj przez Internet

  Jak rozliczyć takie zyski z US?

 • Miałam tak samo że na początku długo nie byłam do niego przekonana, a teraz staje się numerem dwa wśród moich ulubionych revesharów 🙂 Chyba stało się tak po tym jak odkryłam ta opcję przesyłania sobie środków z portfela bitcoin na konto FutureAdpro. Mam cel i jeszcze większą motywację do zbierania bitcoinów 🙂 aby je wykorzystać w FutureAdpro.

  A FutureNet lubię choć dużo mu brakuje jeszcze do FB, ale nawiązałam tam dużo nowych kontaktów i poznałam osoby z którymi często tam właśnie pisze a dodatkowe cenciki za to wpadają 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Tak, rzeczywiście możliwość doładowania sobie konta w Futureadpro mniejszą ilością niż 50$ (nie tylko z BTC ale i procesorów) i „docykania” w ten sposób do kolejnego adpacka sporo przyspiesza:)
   A co do nawiązywania kontaktów przez sam Futurenet – to wymiatasz bez 2 zdań 🙂

   • Cześć Olu 🙂
    Czy możesz nieco szerzej objaśnić wyżej wspomniany myk z zakupem adpacków za BTC?

    Z góry dziękuję i Pozdrawiam
    Łukasz

    • Nie rozumiem pytania 🙂
     napisałam dokładnie tak, jak się to robi, czyli „jest możliwość doładowania sobie konta w Futureadpro mniejszą ilością niż 50$ (nie tylko z BTC ale i procesorów) i „docykania” w ten sposób do kolejnego adpacka” ?

 • Możesz opisać co oznacza stwierdzenie
  Ważne: z każdej wypłaty 5% przeznaczane jest również na matrycę w Futurenet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

 • kto ma wgląd do mojego dowodu tożsamości jeżeli weryfikuje konto?

 • Numer jeden na rynku na tą chwilę i zapewne przed długi czas utrzyma swoją pozycję
  Polecam!

 • moneygrabbing

  A mam takie pytanie czy wydatki na zakup paczek reklamowych można wrzucać w koszta firmy a zyski rozliczać również pod firmę czy należy takie zyski rozliczać jak zyski z giełdy????

 • Pani Olu. Tak czytam i się zastanawiam, bo dopiero zaczynam przygodę. Czy wysyłanie skanu dokumentu tożsamości, podejrzewam że chodzi o D.O. nie jest niebezpieczne?

  • Tak, zawsze istnieje ryzyko wycieku dokumentów, tak jak ostatnio z krajowej bazy wyciekło ileś tam milionów numerów PESEL. Natomiast w Futureadpro wysyłając dokument polecam zamazać na nim nr PESEL i nr dowodu osobistego – w weryfikacji chodzi tylko o widoczność imienia, nazwiska, adresu i daty urodzenia. Resztę można pobazgrać.

 • Pani Olu przy próbie rejestrowania się do FutureAdPro przez linka podanego przez Panią, gdzie po takiej rejestracji może Pani pomagać, połączenie nie jest szyfrowane, tzn wszelkie podane dane mogą być przechwycone. Czy to jakiś błąd czy tak ma być??

  • Kilka dni temu była duża aktualizacja przeglądarek oraz systemu Windows i teraz na większości stron, na których jak zakładam nie ma wykupionych drogich certyfikatów, pojawia się taka informacja.
   Identyczne ostrzeżenie widzę na pocztach darmowych, grach internetowych i wielu innych stronach w sieci.
   Po rejestracji do FAP wystarczy wewnątrz ustawić podwójne logowanie specjalnym authenticatorem i wtedy żeby włamać się na Pana konto ktos musiałby mieć i hasło i Pana telefon pod ręką 🙂

 • Witaj Aleksandro!

  Właśnie zaczynam tworzyć strategię z moim „sponsorem”, a o firmie wiem już przynajmniej od września. Do tej pory nie włożyłem nic, gdyż pieniędzy starczało mi od 10. do 10. Jestem młodym mężem i ojcem. Wyprostowałem budżet domowy, znalazłem sposoby na oszczędzanie, w pracy zaczyna się dobrze rozkręcać (wpadają prowizje) i od kwietnia ruszam!

  Powodzenia!

  P.S. Czas na aktualizację, z racji webinarów i niedawnego Eventu w Krakowie. Jest tyle nowości, że spokojnie można z tego zrobić osobny post 😉

 • Na co można wydac nazbierane środki na koncie reklamowym? Mozna jakos zaplacic za upgrade matrycy? czy tylko abonament?

 • czy obejrzenie wiecej niż 10 reklam dziennie da mi większy zarobek?

 • Czy zarabiamy na pisaniu i komentowaniu bez kupowania matryc, czy adpaków?

 • Witam ,a prosze powiedziec jak to jest z tymi prowizjami..kiedy można i czy w ogóle można je wypłacić w całości ?

 • acha..to jak mam 200$ na prowizji…to w całosci nie wypłace ?

 • No i chyba nie bardzo..bo jak chce dac do wypłaty to pisze mi ,,niewłaściwa kwota” .

  • No to pewnie jest niewłaściwa:)
   Wypłacić można tylko co widnieje w miejscu „konto futureadpro” – czyli tak ja na tym obrazku:
   faps
   P.S A przy okazji – jak masz problem z wypłaceniem, albo jakikolwiek problem to albo support firmowy, albo mail do sponsora, albo napisz do mnie na FB, będzie szybciej i wygodniej 🙂 I nie będziemy tak latać tutaj, bo nie codziennie zaglądam na komentarze.

 • Czy po 120 dniach adpacki mi przepadają?

  • Wygasają, czyli wypracowały już to, co mają wypracować i wygasają.
   Oczywiście +- 120 dni, bo może być trochę więcej, wszystko zależy od tego jakie są dzienne naliczenia, a te są zmienne.

   • a jak sprawdzić czy ad paki poprawnie się naliczają? i czy należy się martwić jeśli po podliczeniu dziennej prowizji nie zgadza się ze schematem około 1% dziennie ?

    • Jeśli cokolwiek naliczyły, to znaczy, że jest poprawnie 😉
     Naliczenia mogą być w przedziale od 0 do 1% dziennie, – jeśli firma nie ma zysku to się nie dzieli, to jasne (nie kojarzę wprawdzie takiego dnia, ale może się zdarzyć, więc trzeba to brać pod uwagę).
     Zawsze można też napisać do supportu i zapytać jaki danego dnia był procent naliczeń, ale wg mnie trochę szkoda zachodu, bo jeśli było między 0-1 to jest ok, czyli zgodnie z regulaminem.

 • 1 osoba na gospodarstwo domowe ? Tzn ze dwóch małżonków może być we FAP jeśli sa zameldowani w dwóch miejscach ?

 • Dzień dobry pani Olu. A jak to jest z tworzeniem reklam i przydzielaniu im wyświetleń? Czy reklama może być dowolnego sklepu, serwisu itp? I czy dzięki temu adpacki lepiej pracują? Pozdrawiam

  • Dzień dobry, reklama może być oczywiście dowolna ale w granicach prawa – każda reklama jest moderowana, wiec treści np. związane z hazardem czy erotyką raczej nie przejdą.
   Ustawienie reklamy nie wpływa na „lepszą” pracę adpacków.

 • Witam, Pani Olu, niedawno założyłam sklep internetowy i mam pytanie czy ja osoba , która nie bardzo sie w tym wszystkim łapie, może ” wejść ” w taki program, bo zależy mi na sprzedaży ale bardziej na zaistnieniu w internecie. Pozdrawiam

  • Oczywiście, wszak Futureadpro to to projekt reklamowy przede wszystkim, więc można tutaj jak najbardziej reklamować swój sklep, dzięki czemu dociera się z ofertą do ludzi oglądających reklamy (jak np ja), budować markę (sklepową czy własną), no i dodałabym do tego , ze warto też skorzystać z platformy Futurenet – portal społecznościowy, i tam również reklamować sklep tworząc mu np coś w stylu facebookowego fanpage’a 🙂

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)