Futurenet Cafe Wrocław – fotorelacja z otwarcia kawiarni


futurenet cafe19 maja 2018, w sobotę – miało miejsce otwarcie dłuuuugo oczekiwanej przez polską społeczność Futurenet, kawiarni pod marką FN.

Z ciekawości sprawdziłam pierwszą wzmiankę o FN Cafe u siebie na blogu – dokopałam się jej w relacji z marcowego eventu w 2017 roku, więc było to ponad rok temu z hakiem.

W październiku 2017 została otwarta pierwsza kawiarnia w Kijowie ( tu więcej) , a my z utęsknieniem czekaliśmy na taką samą w Polsce. Niektórzy twierdzili nawet, że nigdy nie powstanie i to mrzonki, blablabla, ale… wreszcie jest!

I możesz sprawdzić to sam: wybierz się na wrocławski rynek – to tam, w naprawdę dobrym punkcie miasta Futurenet Cafe zaczęła w sobotę swoje istnienie 🙂

futurenet cafe

Oficjalny FanPage na FB: https://www.facebook.com/futurenetcafeWROCLAW/
Adres kawiarni: Wrocław, Rynek 46/47

Na otwarciu osobiście nie byłam, ale z naszego teamu wybrał się tam m.in Sebastian Matwiejko, który przygotował dla Was zdjęcia i Video Relację.

Video niżej:

(obejrzyjcie koniecznie oba, bo można tu znaleźć wiele ciekawych informacji o Futurenet Cafe + relację Sebastiana z rozmowy z Felix’em Miśkulinem , którzy tworzył kawiarnię i zdecydowanie jest jej twarzą. )
Zdjęcia:

futurenet cafe

futurenet cafe

Najważniejsze info od Sebastiana:

 Dwupoziomowa Futurenet Cafe już działa i można śmiało wpaść na kawę (może to być świetne miejsce do rozmów z aktualnymi i potencjalnymi nowymi partnerami w Futurenet i Futureadpro)

 Jak powiedział Felix Miśkulin mają jedyny taki ekspres do kawy w Polsce 🙂 Brzmi kusząco.

futurenet cafe

futurenet cafe

 Jeszcze nie są dostępne płatności za kawę w Futurocoinie (FTO), dogrywane są tutaj wciąż kwestie prawne oraz testy systemu i wkrótce ta opcja zgodnie z zapowiedziami będzie dostępna (możliwe, ze w terminie ok 1 miesiąca)
 W kawiarni jest również księga pamiątkowa – warto się wpisać i zostawić tu swój „ślad”

futurenet cafe

 Kawiarnia podzielona jest na część typowo kawową (dół) i osobną (góra) w której można sobie zamówić dania zależne od pory dnia – śniadania, lunche itd.

futurenet cafe

futurenet cafe

 Jest też dostępna mała sala konferencyjna, którą też w przyszłosci będzie można wykorzystać np. na spotkania biznesowe

 Jeszcze nie ma zewnętrznego ogródka (kwestia procedur, które trwają), ale jest już w przygotowaniu, Futurenet Cafe ma już też dostępne zgody urzędowe na ogródek itd

 Na pierwszym piętrze w jednym z pomieszczeń jest ściana multimedialna na której będą prezentowane między innymi kursy różnych kryptowalut, a przede wszystkim Futurocoin

futurenet cafe
 Ruch w dniu otwarcia bardzo duży, zjechało sie sporo użytkowników Futurenet, co Bardzo Cieszy 🙂
.
Podsumowując: Mamy To!
.
Jeśli chciałbyś się skontaktować z Sebastianem, który przygotował w/w materiały foto i video i był na otwarciu kawiarni, znajdziesz go tutaj: https://www.facebook.com/sebastian.matwiejko

A jeśli chciałbyś dołączyć do naszego teamu w portalu społecznościowym Futurenet, to tutaj znajdziesz link do rejestracji (Sebastian chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże na starcie).
.
🙂

5 komentarzy

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)