Futurenet i Futureadpro: wyciąg aktualności

futurenet newsyNa dziś porcja aktualności z ostatniego newslettera firmowego Futurenet (wysłany do partnerów 30 czerwca 2017).

Jeśli pominąłeś ten e-mail, to przeczytaj poniżej skrót informacji – jest tutaj kilka nowych, ciekawych rzeczy o których warto wiedzieć, jeśli się działa w Futurenet.

Pierwsza ważna sprawa: mamy zmiany w dokonywaniu wypłat na konta bankowe

Jeśli do tej pory zlecałeś wypłaty z Futureadpro czy Futurenet na konto bankowe w złotówkach (PLN), to teraz już nie ma takiej możliwości. Wypłaty wprawdzie można zlecać na konta bankowe, ale muszą to być konta rozliczane w jednej z trzech walut: USD, EUR, lub GBP.  Czyli potrzebne Ci będzie tzw. konto walutowe.
Bez zmian pozostają wypłaty na portfele Bitcoin czy inne dostępne w programie procesory płatnicze.

Dokładna informacja z newslettera :

„Chcąc ujednolicić nasz system finansowy, a tym samym ułatwić transakcje wszystkim naszym użytkownikom, wprowadziliśmy zmiany w warunkach transakcji finansowych przeprowadzanych na kontach związanych z FutureNet. Od dnia 14 czerwca 2017 r., transakcje finansowe na kontach związanych z FutureNet, są realizowane trzech klasycznych walutach: Euro (EUR), Dolar (USD) oraz Funt  (GBP). Oczywiście wszystkie obsługiwane przez nas procesory płatnicze pozostają niezmiennie dostępne.”

Pozostałe aktualności :

FutureNet Cloud – ruszyła premiera nowej aplikacji od FutureNet, umożliwiająca przechowywanie plików i wygodny dostęp do nich za pomocą smartfona czy tabletu ( aplikację można pobrać w sklepie Google Play). I tu przypomnienie dla partnerów działających w Futureadpro: zgodnie z nowymi zmianami regulaminu, osoby, które chcą nadal zarabiać w FAP są jednocześnie zobligowane do pobrania tej i każdej innej nowej aplikacji mobilnej wypuszczonej na rynek przez Futurenet, (tak przynajmniej zrozumiałam). Jeśli tego nie zrobią -nie będą mieć naliczeń w Futureadpro.

 

Na stronie Futurenet wprowadzono język chiński – a dokładniej został on wdrożony w mobilnej aplikacji społecznościowej FN. Ma to ułatwić pracę i korzystanie z portalu osobom z Chin, których ostatnio jest w Futurenet coraz więcej.  Również myślą o partnerach z Chin i Azji wprowadzono nowy sposób płatności – bardzo wygodny dla tamtego regiony, jest to popularny w Azji procesor płatniczy AliPay.

 

News: Futurenet zostaje sponsorem drużyny futsalowej  FC Maribor, która zmieni nazwę na FC Futurenet Maribor i która ma już na koncie wiele sukcesów, a w tym sezonie zagra w futsalowej Lidze Mistrzów.

 

Zmiany w regulaminie:  cytuję „Chcąc zapewnić jak najlepszą ochronę prywatności, sposobu korzystania z platformy oraz chcąc pozostać w zgodzie z naszymi celami biznesowymi, uaktualniamy regulamin, którego obecna wersja weszła w życie z dniem 15.06.2017 r. Zmiany dotyczą  dokładnego wyjaśnienia zakresu danych osobowych, które zbieramy oraz doprecyzowania zasad użytkowania portalu.”

 

Nowość : kupony Futurenet Ads. Futurenet już wkrótce rozda kupony na reklamę w portalu społecznościowym Futurenet. Akcja ma pokazać możliwości reklamy w Futurenet i zachęcić nowych użytkowników do jej wykorzystania.

 

Nagrody, smartfony:
Ponad 200 osób otrzymało już od Futurenet nowoczesne smartfony z logiem FN: za wyniki osiągnięte zgodnie z planem marketingowym firmy. Jeśli działasz w Futurenet – również możesz taką nagrodę otrzymać (sprawdź w prezentacji biznesowej, jakie warunki trzeba spełnić, żeby stać się posiadaczem smartfona Futurenet).

Oficjalny FanPage Futurenet: https://www.facebook.com/futurenetofficial (tu najszybciej będą się pojawiały nowinki z firmy).

Pominęłam kilka mniejszych rzeczy – na pewno znajdziecie je w mailu od Futurenet 🙂
.

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)