Futurenet po „Macau” 2018 – podsumowanie nowości

W tym artykule znajdziesz wymienione aktualności, nowości, i zmiany, jakie wkrótce pojawią się w Futurenet i Futureadpro, i które omawiane były na tegorocznym evencie w Macau.

Samej imprezy opisywać nie będę – relację można było oglądać na żywo, online (swoją drogą to było fenomenalnie zorganizowane wydarzenie!), podobnie jak i nie będę rozpisywać zmian w szczegółach, bo te również znajdziesz omówione i z dyskusjami na facebookowych grupach wsparcia, a nie chciałabym tego powielać bo chyba nawet się nie da 🙂

Jeśli natomiast jesteś w mojej strukturze w Futurenet, obojętnie w którym poziomie i chciałbyś o nich poczytać więcej, a nie jesteś jeszcze na naszej grupie z aktualnościami i dyskusjami na bieżąco, to napisz do mnie na FB (profil: https://www.facebook.com/aleksandraniedzielska13 ) to Cię do tej grupy dodam.

Podsumowanie nowości po Macau 2018:

 

FUTUREADPRO:

W nowym Futureadpro 2.0, który zostanie wdrożony jeszcze w tym roku:

1. Możliwość otrzymywania prowizji z osób poleconych będzie maksymalnie z dziesięciu razy więcej AdPacków kupowanych przez osoby polecone niż samemu się posiada.

Czyli jeśli sam masz tylko 1 adpack, to będziesz uprawniony do otrzymywania prowizji ze wszystkich swoich bezpośrednich poleconych, ale tylko do ich 10-ciu adpacków (nie więcej)

Jeśli sam masz tylko 5 adpacków, będziesz uprawniony do otrzymywania prowizji ze wszystkich swoich bezpośrednich poleconych, ale tylko do ich 25-ciu adpacków (nie więcej)

Jeśli natomiast masz 100 adpacków własnych, wtedy możesz otrzymywać prowizje ze wszystkich adpacków swoich poleconych w 1 linii, czyli nawet jeśli każdy polecony ma 1000 paczek, to prowizję otrzymasz.

2. Nie będzie już obowiązku wykupowania statusu do otrzymywania prowizji – o wysokości prowizji będzie decydował punkt 1, czyli to, ile sam masz paczek.

3. Zamiast dotychczasowego podziału, gdzie 5% prowizji z naliczeń trafiało na konto reklamowe, a 5% przy zlecaniu wypłat trafiało na matryce/ paczki produktowe w Futurenet, po wprowadzeniu nowego Adpro, będzie tylko jedna „opłata” łączna, czyli 10% będzie przy wypłacie potrącane na paczki produktowe w Futurenet. Oznacza to, że 100% naliczeń będzie trafiało na konto główne FutureAdPro, ale przy zlecaniu wypłat 10% środków będzie trafiało na „matryce”.

Nowe paczki produktowe w miejsce starych matryc już są:

Co się stanie ze środkami, które teraz mamy na koncie reklamowym?

To jeszcze nie jest doprecyzowane, ale jest informacja, że na pewno zdążymy je wykorzystać lub będzie info na co można je przeznaczyć. Aktualnie można na reklamę (3$ za 1000 wyświetleń)

 

4. Wszyscy użytkownicy chcący brać udział w podziale zysków firmy i otrzymywać naliczenia będą zobowiązani do oglądania 10 reklam dziennie i raz na jakiś czas pobierania aplikacji wypuszczanej przez Futurenet, czyli tak jak do tej pory.

ALE UWAGA:

Każdy użytkownik będzie dodatkowo zobowiązany do ustawienia własnej reklamy na platformie. Kupujesz reklamę adpackową, czyli wyświetlenia więc masz ją wykorzystać, proste.
Działamy w platformie reklamowej, więc korzystajmy z możliwości.

Nie masz czego reklamować?
Nie bądź zatem żyła i reklamuj np. stronę jakiejś fundacji charytatywnej czy choćby Pajacyk.pl – gdzie za kliknięcie brzuszka pajacyka jakieś głodne dziecko dostanie obiad 🙂

 

5. Naliczenia będą przyznawane co 15 minut (tak, jak to było wcześnie), a nie co godzinę czy co kilka jak to się zdarzało w ostatnich tygodniach.

 

6. ZMIANA w wypłatach: możliwość dokonywania wypłat z FutureAdPro będzie polegała na tym, że będzie je można robić tylko i wyłącznie w kryptowalucie Futuro FTO (nie wiemy jeszcze jak to będzie wyglądać i czy tylko przez Coindeal, ale na pewno dowiemy się tego w trakcie wdrażania tej nowości).

7. Aplikacja mobilna FutureAdPro z pełną funkcjonalnością taką jak w przypadku normalnego korzystania z przeglądarki pojawi się już wkrótce, zapewne wraz ze wdrożeniem nwoego FAP 2.0, dlatego tutaj musimy poczekać.

8. W systemie pojawi się możliwość targetowania reklam na miasta, co ma ułatwić reklamodawcom lepsze dopasowanie grupy docelowej przy reklamach lokalnych.

9. Nowa funkcja z możliwością szybkiego dodawania reklam robionych zdjęciem z telefonu, czyli nie trzeba będzie mieć własnej strony, żeby ją reklamować, będzie można robić reklamę przez samo zdjęcie (więcej szczegółów na razie nie znamy)

10. Pojawi się możliwość rozmowy na czacie z właścicielami reklamy, którą się w danej chwili ogląda (tu również więcej informacji przy wdrożeniu tej usługi).

 

INNE nowości i informacje z eventu :

 

W firmie pojawił się NOWY , trzeci Prezes Zarządu – człowiek odpowiedzialny za rozwój narzędzi dla całej społeczności użytkowników portalu (nie znam nazwiska, bo zaspałam na start transmisji, sorry ) 😉

Od kilku dni w Futurenet Cafe we Wrocławiu DZIAŁA JUŻ aplikacja umożliwiająca płatności w Futuro Coinie – apka nazywa się FUTUROPAY – i wg informacji korzystając właśnie z tej apki każdy z Nas może teraz zapłacić oraz przyjąć płatność w FTO w swoim biznesie/firmie/sklepie itd.

W najbliższym czasie powstanie specjalny program dla użytkowników do nauki na temat coina FTO ( jak kupić , jak sprzedać , jak używać, jak dzielić się tym z innymi )

Aplikacja Coin of Mine (coś jak dawne pokemony, które zbierało się na spacerze) – w systemie znajduje się 1 milion coinów leżących na ulicy, które mogą trafić wprost na portfele użytkowników posiadającyh apkę i zbierających coiny

 

Nowy produkt BANNERS APP
To kolejny sposób na zarabianie z Futurenet, ale BEZ własnego „wkładu”.

Absolutnie darmowy produkt (aplikacja do pobrania na Androida) przynosząca wiele korzyści – za każde odblokowywanie ekranu swojego telefonu będzie można zarabiać . Pojawi się nam wtedy reklama kupiona w Banners App przez reklamodawców i wystarczy rzucić na nią okiem, zamknąć i za to ma być wynagrodzenie.

Przypuszczam, że nie będą to jakieś kokosy, ale mieć a nie mieć 🙂

banners app

Jeśli jesteś użytkownikiem Futurenet, to po pobraniu aplikacji użyj do zalogowania się tego samego loginu i hasła co do Futurenet.

 wszystkie struktury , które masz wybudowane w FAP, będą automatycznie przetransferowane do tej aplikacji
 wypłaty będą realizowane w FTO
 można zarobić do 5 $ tygodniowo , czyli do 20 $ miesięcznie,  do swojego domowego budżetu za samo odblokowywanie telefonu
 dokładnie taki sam system prowizyjny jak w AdPro ze struktury ( czyli 8 % w pierwszej linii z tygodniowego zarobku poleconego ) – przy dużej strukturze może to być bardzo ciekawy potencjał zysków

Link do pobrania aplikacji: tutaj.

Jeśli natomiast ktoś chce kupić sobie reklamę, która będzie się wyświetlała na telefonach osób, które je odblokowują, to można to zrobić tutaj: https://easyvisual.com/
Płatność: FTO i PayPal

 

Pojawią się różne akcje konkursowe, np za aktywność i oglądanie dużej ilości reklam w FAP można będzie wygrać konkretne kwoty w BTC i FTC

 

NOWA ODSŁONA PLATFORMY SPOŁECZNOŚCIOWEJ będzie dostępna do użytkowania JUŻ w GRUDNIU 2018

Nowe funkcje przewidywane na rok 2019:

FRIENDS CATCHER – będziecie mogli stworzyć na platformie profil „wymarzonego” znajomego i kiedy ta osoba będzie przechodziła koło Nas na ulicy to wtedy dostaniemy wiadomość z aplikacji wraz ze zdjęciem tej konkretnej osoby, że jest koło Nas i że możemy z nią nawiązać kontakt na żywo.

FUTURE RADIO – komfortowy sposób na słuchanie muzyki i jeśli masz dostęp do aplikacji FutureNet lub wersji internetowej słuchasz sobie bez problemu, gdzie chcesz i czego chcesz . Każdy z Was dodatkowo będzie mógł dedykować wybrany utwór konkretnej osobie i będzie widzieć to cała społeczność korzystająca z Futurenet

 

FUTURENET PLANET – strażnicy planety

To nowy projekt mający na celu uratowanie Naszej planety przed zniszczeniem – globalnym ociepleniem oraz utratą lasów deszczowych , co wiązałoby się z niewystarczającą ilością tlenu dla Nas wszystkich.

Lasy deszczowe to zielone płuca kuli ziemskiej , rezerwuar fauny i flory, stabilizują klimat na Ziemi, utrzymują naturalny cykl obiegu wody w przyrodzie, chronią przed powodziami, suszami oraz erozją. Z racji rozwoju cywilizacji znika ich Nam z powierzchni Ziemi codziennie kilka dobrych hektarów .

Cel projektu: połączenie siły NetworkMarketingu i celów wyższych tj. zarabianie pieniędzy i ochrona planety. Plan startu przewidywany prawdopodobnie na przyszły rok !

 

ZUPEŁNIE NOWE MATRYCE / Paczki Produktowe w Futurenet
Kwotowo: 2550$ i 5000$
Start prawdopodobnie w 2019
Żeby móc dołączyć do tych nowych matryc musimy być na pozycjach Royal w obecnych matrycach

Na ten moment do 31.10.2018 trwa promocja, w której:
– Każda nowa osoba na pozycji Royal otrzymuje 15 FTO na swój portfel
– Sponsor tej osoby otrzymuje 5 FTO na swój portfel

W/w informacje zostały zebrane dzięki transmisji na żywo online, oraz streszczeniu które napisali:
Igor Kozłowski i Bartosz Perzyński (do znalezienia na Facebooku).
Dzięki Panowie 🙂

Więcej + rozmowy w temacie: na grupach facebookowych.

One comment

  • Witam

    Jestem w FAP 2 lata. Muszę przyznać, że po zmianach stracę sporą cześć dochodów ale z drugiej strony teraz ten biznes zyskał zdecydowanie większą stabilność.
    Myślę, że w takiej formie FAP może się utrzymać na rynku parę długich lat.

    Pozdrawiam

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)