Futurenet -podsumowanie majowych nowinek w firmie

futurenet newsKto się nie rozwija, ten się zwija 🙂

Na szczęście Futurenet rozwija się cały czas i bywa, że nie nadążam z aktualizacjami na blogu, ale to akurat dobra wiadomość. Jeśli firma idzie do przodu – to my również!

Dzisiaj na tapecie: podsumowanie majowych nowinek w Futurenet.

Na plan pierwszy wysuwa się bardzo fajna akcja sponsorska, która jest jednocześnie przyjemną dla oka poza-internetową reklamą naszej platformy. Otóż Futurenet pojawił się w maju jako sponsor żeglarskiego zespołu Pol-380 – podczas Pucharu Polski Omega. Dla tych, którzy nie są żeglarzami – są to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów żeglarskich w Polsce.

Dąbrowa Górnicza, 150 najlepszych polskich żeglarzy startujących w regatach Pucharu Polski w klasie OMEGA, a wśród nich finansowana przez FutureNet załoga Pol-380 ( http://klasaomega.pl/zaloga/zaloga-7/ ).

Pozostaje nam tylko się cieszyć, że firma, w której działamy wspiera załogi sportowych imprez! Brawa 🙂

Kolejna nowość: dodatkowe wersje językowe na platformie Futurenet : niemiecki, francuski, włoski, czeski, hiszpański, rosyjski i ukraiński, polski i słoweński. Trwają również prace nad aktualizacją językową na FutureAdPro.
A w czerwcu pojawi się długo oczekiwany j. chiński (jak wiecie Chiny niedawno dołączyły do Futurenet – a to ogromny rynek i przyda im się nawigacja we własnym języku).

Roman Ziemian w audycji radiowej

CEO FutureNet – Roman Ziemian udzielił wywiadu w audycji „Kwadrans Przedsiębiorczości”, emitowanej w Polskim Radiu. Opowiadał m.in. o tym czym jest FutureNet, oraz jaki ma plan działań na najbliższe miesiące.
Swoją drogą całkiem ciekawie zrobiona audycja, do posłuchania tutaj:

 

FutureNet Lease – kolejne auto „znalazło” właściciela.

Tym razem biało-niebieskim BMW wyjechał Mariusz Bujnarowski, który odebrał je na wrocławskim torze wyścigów konnych.  (taka analogia, że usługa FN Leasing to „Czarny Koń” firmy 😉  )

 

Nowe produkty w sklepie FutureNet

Oficjalny sklep poszerzył swoją ofertę o kolejne produkty. Pojawiły się m.in. kolekcjonerskie złote monety symbolizujące FuturoCoin, jak również pamiątkowe monety z wrocławskiego eventu (mam kilka w domu – miałam przyjemność być na tym evencie – duże wydarzenie).

Nowe biuro w Dubaju!

W maju została otworzona nowa spółka FutureNet LLC w Dubaju, i to jest „bardzo dobra informacja,  ponieważ prowadzenie biznesu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich otwiera ścieżkę na wszystkie rynki świata” – tak mówi właściciel, Roman Ziemian (osobiście nigdy w Dubaju nie byłam, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to bogaty kraj 😉 Prestiż i olbrzymie możliwości rozwoju dla platformy

Nowe biuro znajduje się pod tym adresem:

Futurenet LLC
Abdulla Al Fahed – 4
Office No. 210
Al Qusais second
Dubai
United Arab Emirates

 

I co by tu jeszcze…
Lecimy do przodu 🙂

.

Informacja: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem Niezależnym Partnerem FutureNet. 🙂

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)