Futurenet – relacja z eventu, Lubin, 29 sierpnia 2017

29 sierpnia 2017, w Lubinie w Hali RCS, odbył się kolejny event i jednocześnie prezentacja możliwości portalu społecznościowego Futurenet. Na sali było około 200 osób + prezes firmy, Roman Ziemian.

Warto wiedzieć, że nie był to event organizowany bezpośrednio przez firmę Futurenet, ale przez liderów grupy z tego regionu – ekipę Unlimited Team Lubin.

Aktualnie w całej Polsce odbywają się różne spotkania i eventy organizowane przez  liderów i grupy niezależnych partnerów Futurenet, ale zdecydowanie nie na tak dużą skalę jak tu w Lubinie (Unlimited Team Lubin), czy poprzednio – w Katowicach (Royal Team).  Warto też wiedzieć, że nie w każdym takim wydarzeniu uczestniczy sam prezes Futurenet – a jedynie wtedy jeśli jest ono organizowane na dużą skalę, minimum 150 osób i oczywiście obecność właściciela zostanie wcześniej uzgodniona.

Na wstępie podziękowanie dla osób, które zadbały o porządną organizację, prezentację, świetne miejsce i zaangażowanie sponsorów, dzięki którym uczestnicy eventu wylosowali różne ciekawe nagrody 🙂 Brawa należą się dla organizatorów (znajdziecie ich na Facebooku): Michał Wosztyl, Łukasz Cyganowski, Marta Lewicka, Mariusz Bujnarowski, Michał Tyl, Remigiusz Włodarek, Robert Jagieluk, Dominik Wilanowski, Łukasz Błaszczyk.

Warto też wiedzieć, że w/w osoby zadbały nie tylko o event, ale i o jego reklamę na mieście, co miałam okazję sprawdzić na własne oczy:) Przed eventem wybrałam się na chińszczyznę do galerii Cuprum Arena (największa w mieście), i już przed wejściem czekała mnie taka oto niespodzianka:

futurenet cuprum

Reklama eventu migała na elektronicznym billboardzie przed głównymi wejściami do Cuprum Areny, jak i przed Halą Rekreacyjno Sportową (bardzo reprezentacyjny budynek) – w którym odbywał się sam event.

 

Przebieg eventu, najważniejsze punkty:

Prezentacja możliwości Futurenet i Futureadpro (na konkretnych przykładach: co, po co, skąd, dlaczego i jak). Wyróżnienia dla Liderów z tego regionu (wreszcie było kilka kobiet! – brawa!)

prezentacje futurenet

 

Przemówienie właściciela, Romana Ziemiana, wraz z omówieniem planów Futurenet na najbliższy czas (kafejki Futurenet, kasyna w Rumunii, własne towarzystwo leasingowe, zatrudnienie w poszczególnych krajach, restauracja w Warszawie, futurenet VOIP, event w Macao z oficjalnym startem kryptowaluty FuturoCoin + zapowiedź, że po starcie sprzedaży biletów na event w Chinach, jeśli zbierze się odpowiednia grupa z Polski, to będzie dla niej w planie czarter samolotu do Macao).

Omówienie sponsorowania przez Futurenet wydarzenia Futsal Masters 2017 + tego w jakich mediach dzięki temu sponsoringowi pojawi się marka Futurenet. Futsal Masters 2017 to największy, świetnie obsadzony, międzynarodowy turniej futsalowy w Polsce. Od 31 sierpnia do 3 września będą tu rywalizować ze sobą drużyny futsalowe m.in. z Hiszpanii, Włoch, Finlandii, czy Ukrainy . Wśród nich m.in FC Barcelona Lassa – marka której nie trzeba przedstawiać, jeden z najlepszych klubów futsalowych na świecie.

O tym wydarzeniu pisały m.in strony: przegladligowy.com, wroclaw.pl, sportowywroclaw.pl, wyborcza.pl, radioram.pl, tuwroclaw.com, orzelfutsal.pl, i inne
Transmisję online na żywo będzie można zobaczyć na: www.lajfytv.pl/live1
Ale ponieważ bilety nie są drogie, to warto wybrać na żywo 🙂

Po prezentacjach i przemówieniach odbyło sie losowanie nagród (czaiłam się na kurs ju jitsu, ale niestety tą nagrodę zgarnął ktoś inny – gratuluję!) . A „po” evencie, kiedy wszyscy się już rozchodzili – pobuszowałam jeszcze z Dorotą Gromadzką przy stoliku z gadżetami reklamowymi, i udało nam się nawet „dorwać szefa” do zdjęcia 🙂

P.S Mimo, że na evencie nie były zapowiadane jakieś szczególne nowości, to akurat tego nie żałuję, bo firma Futurenet funduje nam tyle atrakcji, nowych produktów, pomysłów i idei, że na to akurat narzekać nie można 🙂

Czy warto jeździć na takie spotkania?

Jeśli traktujesz serio swoje działania online, lubisz nawiązywać nowe kontakty i sprawdzać, czy Ci wszyscy wirtualni są jednak realni, to oczywiście, że tak. 🙂 A jak masz mniej niż 150 km, to już nawet bez wymówek 🙂

Widzimy się następnym razem? 🙂

2 komentarze

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)