Futurocoin – gdzie kopać? Oficjalny start 31.01.2018

futurocoin ftoNa dzisiaj garść informacji prosto z newslettera mailowego FuturoCoin (warto się na niego zapisać, żeby być na bieżąco jeśli chodzi o aktualności dotyczącej tego projektu).

Od eventu w Macau, który był jednocześnie inauguracją FTO i przedstawieniem całego planu marketingowego FuturoCoina (kryptowaluty portalu społecznościowego Futurenet), minęło już trochę czasu, a wielu użytkowników niecierpliwie czeka na publikację White Paper kryptowaluty FTO, oraz na oficjalny start kopania, portfele i pojawienie się FuturoCoina na giełdzie.

Wczoraj (12 stycznia 2018) osoby, które zapisały się na oficjalny newsletter FuturoCoina, otrzymały mailowo informację z oficjalną datą startu Futuro.

Co oznacza „oficjalna data startu FuturoCoin”?

 

Oznacza ona ni mniej ni więcej jak to, że tego dnia czyli 31 stycznia 2018 firma Futurenet udostępni możliwość kopania FuturoCoina oraz wykonywanie transakcji tą kryptowalutą. Nie musi to jednak oznaczać, że już wtedy pojawi się ona na giełdzie.

FuturoCoin – nazwa skrócona FTO.

Z pozostałych informacji z newslettera:

fto informacje

 

futurocoin kopanie

 

futurocoin mining

Podsumowując: jeszcze nie ma możliwości oficjalnego kopania FuturoCoina, a start tej opcji będzie dopiero 31 stycznia 2018.

Tymczasem możesz:

a) zapisać się na oficjalny firmowy newsletter, dzięki któremu o takich rzeczach będziesz informowany szybciej. Tutaj link: http://futurocoin.com/ (formularz zapisu jest na samym dole)

b) zapisać się do głównego portalu społecznościowego Futurenet – tutaj link, i zobaczyć jak od środka będzie wyglądało Twoje biuro Futuro Network (jeszcze w budowie, ale już można zerkać). W środku zakładka Twoje biuro / Office i dalej FuturoCoin. Logujemy się do środka takimi samymi danymi jak do Futurenet.

Wszelkie nowe informacje otrzymasz z newslettera, a więc i z „pierwszej ręki”, bo prosto od firmy.

Zatem: czekamy 🙂

16 komentarzy

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)