FuturoCoin – krótko po evencie Futurenet w Macau

futurocoinsWprawdzie nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów co do sobotniego eventu Futurenet w Macau, ale z oficjalnych relacji na Facebooku, nagrań właścicieli (znajdziecie je na ich profilach), oraz z przekazów osób z Polski, które były na evencie, podsyłam Wam niżej garść najważniejszych informacji.

Są one szczególnie istotne jeśli chodzi o samą kryptowalutę FuturoCoin – zapowiadaną od dawna, i mocno oczekiwaną przez użytkowników portalu Futurenet.

FuturoCoin startuje w styczniu, oficjalnie – na giełdzie Bitbay (jako pierwszej, potem będą kolejne giełdy, docelowo nawet 17). Na poniższym nagraniu o kryptowalucie Futurenet mówi Sylwester Suszko, właściciel giełdy Bitbay.

Video:

 Futurocoin będzie zdecentralizowany
 Ma otwarty kod źródłowy
 Paper wallet w styczniu.

giełdy futurenet

Również w styczniu startuje   możliwość zakupu pakietów mingowych FuturoCoin, wg załączonego niżej cennika. Jesli chodzi o struktury – to partnerzy bezpośrednio wpisani z matryc od 10$ do 1000$, będą tworzyć pierwsza linię „sponsora” w pakietach MININGOWYCH.

pakiety miningowe

Im większy wykupiony pakiet miningowy, tym większe prowizje i bonusy i szybszy czas kopania kryptowaluty FuturoCoin, gdyż większa będzie wtedy moc wydobycia. Ważne: nie trzeba kupować wszystkich pakietów po kolei, wystarczy ten, który chcemy mieć i którym chcemy kopać, i już.

 Każdy pakiet miningowy będzie pracował 2 lata.
 I co minutę będzie dawał Futurocoiny (bez żadnego polecania itd, po prostu masz pakiet do kopania i kopiesz).
 Futurocoiny będzie też można kopać na własnych koparkach.

Do stycznia można również kupić w Futurenet matryce ROYAL i załapać się na promocję i otrzymanie 50 FuturoCoin (ten bonus jest tylko dla osób które do momentu wejścia FuturoCoin na giełdę Bitbay będą posiadały matrycę Royal w Futurenet)

Płatności FuturoCoin będą w różnych sklepach, portalach itd oraz w portalu firmowym, który już się tworzy i niedługo ma premierę. Będzie też sklep, w którym ludzie beda mogli wystawiać produkty i przyjmować płatności FuturoCoin.
W przygotowaniu: http://24bas.com/

Więcej informacji, szczegółowych i technicznych 28.11.2017 – w najbliższy wtorek o 19:00, w Katowicach, hotel Novotel. Wejście bezpłatne (spotkanie informacyjne z podsumowaniem newsów z Macau organizują liderzy Futurenet).

Jeśli masz ochotę posłuchać – warto wpaść, a jeśli mieszkasz w okolicy to wręcz obowiązkowo.

Słyszysz o Futurenet pierwszy raz, i masz pytania? Napisz: kontakt.
.

One comment

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)