Independent Enterprise akceptuje płatności w FTO

News z cyklu 2 w 1, czyli coś ciekawego i dla użytkowników IE i dla użytkowników Futurenet, którzy posiadają FTO.

Od lipca 2018 Independent Enterprise (firma, w której można kupić kontrakty na moc obliczeniową wykorzystywaną do kopania kryptowalut) – akceptuje płatności w FTO 🙂
W dalszej części tekstu znajdziesz krótkie nagranie video pokazujące jak to dokładnie wygląda.

Osobiście, jako, że jestem klientem obu firm:
bardzo cieszy mnie ta informacja, ponieważ widzę tu korzyści dla obu projektów i dla osób, które działają i tu i tu, lub ewentualnie albo tu, albo tu:)

.

Plusy z punktu widzenia użytkownika Independent Enterprise:

Dodatkowa forma płatności w postaci kryptowaluty, za którą stoi duża społeczność
A skoro stoi za nią duża społeczność, to jest i szansa na to, że poza trzymaniem/hodlowaniem coina FTO, będzie ona chciała mieć również możliwość jego wykorzystania w innych biznesach, więc będzie można użytkownikom Futurenetu podsunąć właśnie taką opcję.
I nie chodzi tu bynajmniej o wyciąganie struktur z FN do IE, a o dodatkową opcję wykorzystania FTO dla tych, którzy go kupili, kupują, lub kopią i chcą po prostu część posiadanego „stanu FTO” zagonić do pracy i dodatkowego zarabiania.

 

Plusy z punktu widzenia użytkownika Futurenet:

Dodatkowe miejsce, w którym można użyć posiadane coiny FTO (do tej pory można było ich używać np. do wypłat z FAP, FN, do gry na giełdach kryptowalut, na których ten coin jest notowany (np. Coindeal, czy Yobit), ale użytkownicy wciąż jeszcze czekają na uruchomienie obiecanych płatności w FTO w kawiarni Futurenet we Wrocławiu, oraz na tworzonej platformie aukcyjnej 24bas.com (o opcji zapłacenia FTO w oficjalnym sklepie Futurenet też nie wspomnę, a czekam na nią).

Sprawdziłam również czy wdrożono już płatność FTO w którymś z zapowiadanych tutaj punktów: https://newsroom.futurocoin.com/new-companies-declared-futurocoin-payments/ , ale niestety w żadnym z nich jeszcze tej opcji nie ma, więc tym bardziej cieszy mnie fakt, że FTO można wykorzystać do zakupów w Independent Enteprise.

 Dywersyfikacja działań, czyli poza działaniem w FAP/FN/Futuro.Network – można przeznaczając na to swoje coiny, zacząć korzystać z mocy obliczeniowej do kopania Ethereum, sprzedawanej właśnie przez firmę IE. Czyli np. część coinów FTO sobie trzymać, a część zagonić do pracy gdzie indziej:)

Zwłaszcza, że poza zakupem kontraktu w IE nie trzeba robić nic więcej (chociaż oczywiście można – ale to już kwestia własnej decyzji).

Video:

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)