Independent Enterprise akceptuje płatności w PLN


independent enterpriseKontrakt na kopanie kryptowalut płatny w PLN?
I owszem!

Od 2 sierpnia 2018 w firmie Independent Enterprise można wygodnie i bez poznawania od razu całej procedury kupna kryptowalut (m.in. rejestracja na giełdach, zakładanie portfela, weryfikacja itd.), kupić sobie kontrakt na moc obliczeniową do kopania kryptowalut – po prostu za pomocą przelewu bankowego.

Szybko, wygodnie i bezproblemowo.

Kapitalna wiadomość pokazująca nie tylko to, że firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom użytkowników, ale i to, że zwyczajnie stara się swoim klientom maksymalnie ułatwić i zakupy, i działania marketingowe. Ode mnie za to: bardzo duży plus!

Do tej pory, żeby kupić sobie w Independent Enterprise kontrakt na moc obliczeniową, dzięki której kopie się kryptowaluty – trzeba było zapłacić za ów kontrakt wyłącznie przy pomocy kryptowalut. A to generowało wiele problemów, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które ze światem „krypto” zetknęły się dopiero niedawno, i większość wykonywanych tu czynności i operacji jest dla nich zwyczajną, czarną magią.
Chętnie zaczęliby kopać i korzystać z miningu, ale… no właśnie. Procedury „wstępne” skutecznie ich zniechęcały.

 

I te wyzwania skończyły się właśnie 2 sierpnia 2018, bo od tego dnia firma wprowadziła wygodną płatność przelewem bankowym, poprzez pośrednika (kantor wymiany walut cyfrowych).

Wygląda to tak: krok po kroku, po rejestracji w Independent Enterprise system prowadzi nas do wyboru opcji płatności, gdzie klikamy FIAT- PLN, następnie otwiera nam się okienko pokazujące kurs ETH do PLN i wiemy już ile będzie musieli zapłacić w PLN za ten kontrakt, klikamy dalej i płacimy 🙂

Następnie pośrednik (zewnętrzna firma, kantor wymiany walut cyfrowych) przyjmuje nasze złotówki, zamienia je na ETH i wysyła do IE, a my widzimy że nasz kontrakt został zakupiony.
I już 🙂

Podsumowując: za kontrakt miningowy w Independent Enterprise możesz zapłacić złotówkami poprzez przelew bankowy, mimo że sama firma nie przyjmuje tych wpłat bezpośrednio, a przez pośrednika.
I świetnie.

Niżej krótkie video w temacie:

Planujesz kupić swój pierwszy kontrakt w Independent Enterprise? :
Kliknij tutaj i przejdź do rejestracji.
.

6 komentarzy

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)