Independent Enterprise – relacja ze spotkania w Szczecinie

23 kwietnia odbyło się pierwsze z cyklu 14 spotkań pod hasłem „Poland Tour”, firmy Independent Enterprise (kolejne odbędzie się w Poznaniu, a następne codziennie wg planu, który znajdziesz na zdjęciu na samym końcu tej relacji, więc jeśli jest Ci „po drodze” to warto samemu wpaść i posłuchać tego, co o firmie i jej planie marketingowym mówią sami właściciele).

Spotkanie i prezentacja działania firmy Independent Enterprise – odbyły się w Silver Hotelu, w Szczecinie (tam, gdzie przy hotelu jest tor gokartowy).
To tyle jeśli chodzi o lokalizację i wstęp, a niżej znajdziecie rozkład spotkania, relację, plus moje wrażenia.

Prezentacja firmy – prowadził Karol Stemplewski

Od „A” do „Z”.
Czyli czym zajmuje się firma, właściciele, rejestracja, plan marketingowy i możliwości.

Plus coś, czego nie usłyszycie na codziennych webinarach Independent Enterprise czy na Facebooku, czyli tzw. informacje z „tła technicznego” + luźne pogaduszki przybliżające firmę bardziej niż „sucha” prezentacja.

independent enterprise

Myślę, że tu duży plus dla prowadzącego, bo potrafi zaciekawić i jednocześnie nie wciska miodu na uszy i kitu na resorach. O plusach, o minusach, o tym, że kontrakt miningowy za 111$ (4 MH/s) czyli ok. 340-360 zł cudów nie nakopie, więc nie ma co liczyć na to, że kupując wyłącznie ten jeden kontrakt na moc obliczeniową zarobi się kokosy, co to, to nie.

Zresztą osoby, które już „kopią” w innych firmach lub na własnych koparkach doskonale o tym wiedzą, ale warto o tym przypomnieć osobom, które z miningiem spotykają się pierwszy raz w swoim życiu.

Wiadomo, że od czegoś trzeba zacząć, ale jeśli myśli się o poważniejszych sumach (i bez tzw. polecania czyli marketingu), to korzystając wyłącznie z najmniejszego kontraktu w Independent Enterprise, nie ma co o tym nawet myśleć.

independent enterprise

Podobała mi się tutaj bezpośredniość, a może raczej uczciwość wypowiedzi. Cecha rzadka.

Podsumowując prezentację Karola: bardzo się cieszę, że nie było w niej ani nachalnego naganiania, ani czarowania na cuda na kiju powstające z niczego. Realna moc obliczeniowa dzierżawiona na koparkach/serwerach firmy, i realny urobek przydzielany do wybranej mocy.

Dodatkowo szerokie omówienie możliwości planu marketingowego IE, czy jak kto woli „polecania” firmy i zarabiania na tym dodatkowych prowizji – z kuszącymi przykładami, ale i zaznaczeniem, że rekomendacja nie jest tu w żaden sposób obowiązkowa.

Po prostu jeśli chcesz zyskać więcej (a możliwości są naprawdę spore!) to opowiadasz o tym projekcie innym, ale jak nie chcesz, to nie. Możesz korzystać wyłącznie z mocy obliczeniowej i dostać urobek w ETH. Proste, jasne, czytelne.

 

Dodatkowe informacje o początkach firmy, zabezpieczeniach, kwestie prawne + promocja – Robert Laskowski

Robert Laskowski i Karol Stemplewski są współwłaścicielami firmy, – Karola miałam już okazję poznać wcześniej osobiście, Roberta jeszcze nie, więc tym bardziej miło było mi usłyszeć „na żywo”.

independent enterprise

To był bardzo konkretny fragment spotkania – o początkach Independent Enterprise, o współzałożycielach, o tym ile trzeba czasem poświęcić, żeby otworzyć własny i do tego dobrze działający biznes, o zabezpieczeniach serwerowni, o kwestiach prawnych, legalności przedsięwzięcia, oczekiwaniach ludzi vs realiach, z jakimi każdy przedsiębiorca musi się zmierzyć itd. Itd.

Praca, zagrożenia, szanse, wykorzystywanie okazji (fajne opowieści z przeszłości), oczekiwanie przez ludzi cudów na drugi dzień po kupieniu kontraktu za 111$, i sporo o tym jak podejmuje się decyzje w IE i jakie właściciele mają plany na kolejne serwerownie poza Polską.

Mogliśmy się też dowiedzieć innych ciekawych informacji, które są jeszcze nieoficjalne (aż mnie kusi, żeby się wygadać grrrr, ale nie powiem – następnym razem wpadnijcie to sami się dowiecie) 😉

I na koniec niespodzianka dla użytkowników Independent Enterprise, czyli ogłoszenie promocji / „konkursu” aktywności, w którym do wygrania jest coś „ z żyłką adrenaliny” 😉 Info na screenach niżej:

promocja independent enterprise

promocja independent enterprise

promocja independent enterprise

promocja independent enterprise

Moje wrażenia: cóż, myślałam że będzie bardziej mlm-iarsko i z mocniejszym parciem na tzw. „naganianie” (kto działał w jakimś MLM to wie, o czym mówię) , ale przyjemnie jest się rozczarować 🙂 Spotkanie klimatyczne (nie było na nim wiele osób), konkretne, z bardzo ciekawymi rozmowami przed, w przerwie i po – zdecydowanie z takich prezentacji „twarzą w twarz” można dla siebie sporo wynieść.

Wnioski?
Moje wnioski są takie, że dzisiaj, czyli dzień po spotkaniu dokupiłam sobie większy kontrakt miningowy i na tym się nie skończy :). O!

A to, co Ty z tym zrobisz, i czy wcale coś zrobisz, to już Twoja sprawa. 🙂

Jeśli wolisz inne zajęcia i w krypto i kopaniu nie czujesz potencjału – OK.

 

 Ale jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do tego projektu, to tutaj znajdziesz kanał video z pomocnikami przydatnymi „na start” : https://www.youtube.com/channel/UCAf66-Ut80PmWkVhJssSnnQ/videos

 plus tutaj link do rejestracji w Independent Enterprise (uprzedzam, że od razu przy rejestracji należy wykupić przynajmniej najniższy kontrakt na moc obliczeniową, nie ma tutaj możliwości rejestracji „darmowej” pod tytułem „a zapiszę się i zobaczę sobie później” 🙂

 plus jeśli chcesz coś jeszcze o tym posłuchać, to tutaj link do codziennych webinarów informacyjnych w formie online (pn-pt godzina 21.00) : https://go.myownconference.pl/independent-enterprise

 

Kolejne spotkania z właścicielami, na żywo – daty i miejsca znajdziesz na zdjęciu niżej, a więcej szczegółów na oficjalnym FanPage: firmy (na FB):

 
.

9 komentarzy

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)