Jak oglądać reklamy dzienne w AdpackPRO?

adpackpro-reklamyOd poprawnie obejrzanych reklam dziennych w Adpackpro zależy to, czy kupione przez Ciebie paczki  będą pracowały, czy nie. Oglądanie reklam dziennych w tym programie wygląda nieco inaczej niż w większości revshare, więc kilka słów o tym, jak to zrobić.

Po pierwsze: reklamy oglądamy tutaj „na następny dzień”. To znaczy, że jeśli dziś obejrzysz Twoją porcję reklam dziennych, to jutro paczki będą pracowały. Ale jeśli tego nie zrobisz, to obejrzenie reklam jutro sprawi, że paczki będą się poprawnie naliczać dopiero pojutrze.

Zwięźlej: jeśli zamierzasz np. jutro kupić w tym programie paczki reklamowe, to reklamy dzienne obejrzyj dzisiaj.

Jak to zrobić?

Po zalogowaniu się do panelu, w menu znajdziesz napis „View Advertisements” (obejrzyj reklamy). Kliknij, przejdź dalej i wyświetlą Ci się różne tekstowe reklamy do obejrzenia.

adpackpro-reklamy

Pojedynczo (bez otwierania w nowych oknach!) oglądasz je, wpisując na koniec kod captcha.

adpackpro-reklamy

Wszystkie wyklikane punkty  (+ te ponad minimum dzienne) sumują się, i możesz je następnie wymienić na reklamę swojej strony, bloga lub innego programu, w którym działasz. To  dobra metoda na to, by za darmo zyskać ruch na inną witrynę czy własny link partnerski w innym revshare.

I koniec instrukcji 🙂

Jeśli nie działasz jeszcze w programie, a chciałbyś wykorzystać go do zarabiania i reklamy dla swoich stron,  możesz zarejestrować się tutaj: AdpackPro rejestracja.

.

 

Dodaj komentarz