Jak pobrać portfel do kopania GCC Coin? Instrukcja

gcc portfelOd 4 kwietnia 2017, a więc o kilka dni wcześniej  niż zapowiadano – można już pobrać na swój komputer tzw. portfel do kopania kryptowaluty GCC.

Co daje taki portfel?

Dzięki monetom, które posiadasz w GCC – po ich uwolnieniu i za ich pomocą, będziesz mógł „kopać” nowe monety, powiększając tym samym stan posiadania.  Wszystko odbywa się tu automatycznie, Ty musisz mieć tylko włączony komputer. Im więcej monet posiadasz – tym większa szansa, że przy rosnącym kursie GCC więcej na nich zarobisz.

Jak pobrać portfel do kopania GCC Coin?

 

1.Wejdź na stronę https://www.thegcccoin.com/

2. Wybierz przycisk „download”, a następnie kliknij posiadany system operacyjny, na jaki ma być pobrany Twój portfel (Windows, Mac, Linux, Web).

3.Po pobraniu zobaczysz na pulpicie, lub w folderze do którego zwykle ściągasz różne rzeczy – folder GCC w formie ZIP. Ten folder należy najpierw rozpakować. Jak to zrobić? Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i poszukaj napisu „wyodrębnij wszystkie” lub „wypakuj pliki” lub 7zip i dalej „wypakuj pliki”. Kliknij wypakowanie.

4.Na pulpicie, (lub w folderze do którego zwykle ściągasz różne rzeczy) – pojawi się nowy, wypakowany folder GCC, już nie ZIP, a zwykły.

5.Otwórz go, zobaczysz masę różnych ikonek, ale Ciebie interesuje ta, która jest prawie na samym dole (taka kolorowa). Kliknij ją 2 razy i się uruchomi. Jeśli masz Windowsa i np. wyskoczy komunikat, że aplikacja jest nieznana itd, wybierz na nim napis „więcej” i potem „uruchom mimo to”.

6.Po chwili zobaczysz na ekranie obrazek GCC, a dalej Twój portfel.

7.Możesz go sobie zostawić na pulpicie, żeby mieć pod ręką, albo przypiąć do paska zadań na dole monitora (to wygodne, bo jak zacznie się kopanie, to będziesz mieć to zawsze pod ręką).

I to wszystko.
Portfel od środka wygląda tak:

gcc coin

Na razie nic tutaj nie robimy, tylko czekamy na informację od firmy o uwolnieniu monet (prawdopodobnie po weekendzie i po evencie GCC w Poznaniu).

Po instalacji wg w/w punktów – Twój portfel będzie już gotowy do kopania.

Już prawie zostałeś górnikiem 😉

P.S Jeszcze tylko do 7 kwietnia 2017 masz okazję kupić monety GCC dostając do tego co zamówisz, 20% gratis od firmy. Wystarczy się zarejestrować tutaj, opłacić nawet najtańszy pakiet 3D (tzw. pakiet startowy), a następnie w wewnętrznym sklepie kupić monety (dostępne od 8€ za paczkę).
.

3 comments

Dodaj komentarz