Jak zarobić na polecaniu FuturoCoina? I… po co to wszystko?

futurocoinO tym, czym jest kryptowaluta FuturoCoin pisałam już wcześniej (tutaj), natomiast dzisiaj kilka słów więcej w temacie tego, co to jest FuturoNetwork, po co to komu, i dlaczego firma, która stworzyła tą kryptowalutę wybrała na jej drogę promocji tzw marketing rekomendacyjny, czyli „polecanie”  produktu innym za korzyść w postaci wynagrodzenia prowizyjnego.

Ale zanim o tym, to najważniejsze na start: NIE MASZ ŻADNEGO OBOWIĄZKU POLECANIA KOMUKOLWIEK FuturoCoina ani pakietów wydobywczych.
Możesz go sobie traktować jak każdą inną kryptowalutę: kupować ją na giełdzie, sprzedawać, spekulować, czytać newsy firmowe, sprawdzać aktualizacje itd. Krótko mówiąc: możesz zarabiać na niej dokładnie tak samo jak na każdej innej kryptowalucie.

I NIE  MUSISZ JEJ NIKOMU POLECAĆ.
Polecanie produktu to wyłącznie DODATKOWA opcja, która daje Ci możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. W żaden sposób nie jest jednak obowiązkowa. Nie chcesz? Nie polecaj. Nie lubisz? Nie rób. Proste.

Podkreślam to dlatego, że wiele osób słysząc „polecanie za prowizję” widzi od razu tekst „jak nie polecasz, to nie zarabiasz!”, lub: „To piramida finansowa bo starzy użytkownicy płacą nowym!” blablabla. Czyli w tym przypadku: stek bzdur.

 

 Na Futurocoinie możesz zarabiać jak na każdej innej kryptowalucie: kupując i sprzedając ją na giełdzie. (w tej chwili Yobit, Piyasa, Southxchange, Coindeal.com – tu od 18 kweitnai 2018) – bez gwarancji, że zarobisz, bo na każdej giełdzie można też stracić.

 Na Futurocoinie możesz też zarabiać dodatkowo – polecając go innym i czerpiąc na tym określone zyski.

  Możesz wykorzystywać obie w/w opcje i zarabiać i na tym i na tym.

 ALBO możesz w ogóle na tym nie zarabiać bo Cię to nie interesuje i już 🙂

Brak obowiązku polecania jak i brak gwarancji zysków i inne obostrzenia znajdziesz również w regulaminie firmy (link) oraz w głównym planie marketingowym firmy Futurenet (niżej masz zrzut ekranu):

futuronetwork

No, to wstęp mamy za sobą,
czas na Plan marketingowy, czyli….

Jak zarobić na polecaniu FuturoCoina?

 

Mega skrót w 5 zdaniach:

1. Szukasz klientów, którzy będą zainteresowani zakupieniem pakietów miningowych FuturoCoina

2. Przedstawiasz im produkt, zasady, możliwości i zapisujesz ich do firmy poprzez swój unikalny link partnerski

3. Klienci kupują wybrany pakiet miningowy

4.Ty otrzymujesz prowizję za zakup klienta, którego przyprowadziłeś do firmy

5.Klient korzysta z pakietu miningowego, który pozwoli mu „kopać” FuturoCoina i potem to, co się wykopie może sprzedać na giełdzie po cenie, jaką w danym momencie będzie miał FuturoCoin.

 

Obie strony zarabiają, ale i obie mają świadomość ryzyka, czyli tego, że nie ma gwarancji, że np za 2 lata cena FTO będzie wynosiła więcej niż dzisiaj. Bo może wynosić mniej. Jak to mówią: kto nie ryzykuje, ten nie ma 🙂

 

Ile kosztuje taki pakiet miningowy/ wydobywczy?

futuronetwork

Gdzie kupić? Na stronie FuturoNetwork.

 

Ile polecający otrzymuje prowizji za sprzedaż takiego pakietu ?

I tu odpowiedź nie jest prosta, bo system wynagrodzeń jest dość rozbudowany, i zakłada aż 7 rodzajów bonusów możliwych do otrzymania, zacznijmy więc od pierwszego:

Bonus bezpośredni:

futuronetwork

Zwróć uwagę, że jego procentowa wysokość zależy od tego jaki pakiet miningowy SAM kupiłeś. Jeśli posiadasz pakiet za 100$, to możesz otrzymać max 3% prowizji za bezpośrednie zakupy Twojego poleconego. I dalej tak, jak na powyższym screenie.

 

Unilevel Bonus

Czyli możliwość zyskiwania dodatkowej prowizji z poziomów w swoim zespole. I tu również wysokość tego bonusa jest zależna od tego jak pakiet wydobywczy posiadasz TY SAM.

futuronetwork

Futuro Network posiada też tzw program uznaniowy. Co to takiego i jak się do niego zakwalifikować?

futuronetwork

A co konkretnie dają w/w kwalifikacje i jaka jest z nich korzyść, bo jak widać sumy  wymagane do kwalifikacji nie są małe? A no, korzyścią są dodatkowe procenty prowizji wg tego obrazka:

futuronetwork

Spokojnie, nie każdemu uda się takie rzeczy osiągnąć – najpierw trzeba się będzie nieźle napracować.

Dalej mamy tzw. Matching Bonus:

futurocoin

Przyznam, że tych bonusów i opcji jest tyle, że trochę się w nich gubię, ale wszystkie wstawione tutaj zdjęcia pochodzą z oficjalnej prezentacji marketingowej Futuro Network, więc będą pod ręką w razie pytań.

Gdybyś sam planował dodatkowe zarabianie na planie marketingowym, zapisz sobie gdzieś link do tego wpisu, żebyś mógł do niego wracać, bo raczej nie przypuszczam, żeby dało się tego wszystkiego wyuczyć na pamięć 😉

futuro bonus

futuro bonus

A tutaj taka ciekawostka:

futuro coin network

Dopisek, który widzisz na żółtym tle upewnia mnie co do tego, co często wspominam jeśli chodzi o Futurenet –a mianowicie to, że jest to dla firmy FN DOBRZE PRZELICZONY BIZNES, co dla jej partnerów też ma duże znaczenie, bo więcej zysków dla firmy, to również jej większa płynność finansowa i dłuższe istnienie. No, przynajmniej taką mam nadzieję 🙂

Zauważ, że 10% Twojego całego zysku z Futuro Network będzie szło na pakiety produktowe generujące media punkty, którymi w Futurenet możesz płacić za różnego rodzaju produkty np. ot taki smartfon obrandowany logiem Futurenet.

Ale cały deal firmy tkwi w tym, że tu jeden zysk idzie z drugiego. Bo… nie możesz produktów Futurenet np w/w smartfona kupić w całości za media punkty, a jedynie częściowo, resztę dopłacasz gotówką, a to dla firmy zysk:). Podobnie przy zakupie innych  produktów ze sklepu Futurenet jak perfumy, biżuteria, gadżety reklamowe itd.

futuroncoin opis

futurocoin opis

futuro coin

futuro coin

Wnioski?

Wnioski są ciekawe: zarabianie w Futuro Network nie będzie „oddzielone” od Futurenet, a wręcz przeciwnie  – pozwoli na jednoczesne budowanie obu tych serwisów. Co dla osób będących dobrymi promotorami, może być naprawdę atrakcyjnym sposobem na powiększanie dochodów.Oczywiście nic za darmo: przyjdzie na to popracować.

No i na koniec mamy tu jeszcze nagrody dodatkowe:

futurocoin

futuronetwork

Uff, to by było na tyle 🙂

W/w Plan marketingowy znajdziesz też w oficjalnej prezentacji, edycja 2.1, wydanej 30.01.2018 (do pobrania po zalogowaniu się do panelu FuturoNetwork).

Czy warto?

Cóż, na pewno są tutaj ogromne pieniądze do zarobienia, ale na pewno też nie dla każdego – bo ilość  pracy przy polecaniu/poszukiwaniu klientów i sprzedaży również jest ogromna, a bądźmy szczerzy nie każdy się do tego nadaje i nie każdy chce.

Tym, którzy chcą:  powodzenia w działaniu!

Tym, którym się nie chce:  – też powodzenia, w tych rzeczach, których chcą:)

.

5 komentarzy

 • Nic tylko działać i budować nasze zespoły dalej.
  Firma działa to i my nie możemy się tylko przyglądać 🙂
  Plan jest bardzo dobrze przemyślany i jest „gwarancją” na dłuższą żywotność programu.
  Przynajmniej według mojego odczucia 🙂
  Ale tam gdzie inwestycja tam i ryzyko i oczywiście miejmy tego zawsze świadomość 🙂

 • Naprawdę tego nie da się spamiętać. Możliwości dużo, pracy przy tym również. Ważne jest to, że widać starania firmy o dopływ gotówki z innych źródeł niż zakupy pakietów. Zatrzymanie dopływu gotówki z napływu nowych członków nie jest groźne dla firmy. Ma wiele innych możliwości pozyskiwania środków finansowych, co pozwoli jej funkcjonować bez zakłóceń, mimo fluktuacji w naborze nowych klientów. Wydaje mi się, że to dobrze wróży stabilności firmy i zarobkom jej klientów,
  Dzięki za kompleksowe opracowanie tematu.

 • Rozwój wymaga poznawania nowych możliwości i tu nie chodzi tylko o zarabianie.Poprzez rozwój rozumiem świadome poprawianie sytuacji która podnosi status życia, kompetencje miękkie tak bardzo potrzebne by następowała integracja społeczna.Rozwój to potęgowanie relacji,wiedza o inteligencji emocjonalnej i finansowej, radzenie sobie w trudnej sytuacji…cała plejada budowania wiary w siebie, podnoszenie kompetencji , empatia i umiejętność wysłuchania drugiego…..takie jest przesłanie i projekt temu służy by ludzi skupiał, podnosił ich pewność siebie, kreatywnie rozbudował i to na wielu płaszczyznach…..uważam że to wszystko trzeba dostrzec i tak jak to jest….

 • Ola, Twój blog można już z powodzeniem traktować jako encyklopedię biznesową.
  Świetnie to wszystko opisałaś 🙂

 • Gratulacje za przebrnięcie. Ogromnie tego dużo 🙂

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)