Matryce TheAdsTeam Academy – opis, zasady

matryce tatZmiany idą, zmiany… a raczej mnóstwo nowości, które dla programu reklamowego TheAdsTeam revshare oraz dla jego użytkowników (i nie tylko) będą kolejną możliwością uzyskania tu ciekawych zysków.

Wprowadzane w ramach TheAdsTeam Academy – matryce to coś, co z jednej strony da firmie kolejne, zewnętrzne źródło dochodów (a tych nigdy za wiele!), a z drugiej pozwoli osobom, które już działają w TAT, oraz  osobom całkiem nowym – które np. wolą matryce od programów revenue share – na naprawdę obiecujące zarobki. Oczywiście nie ma tu nic za darmo, ale uważam, że zdecydowanie warto się temu tematowi przyjrzeć.

Ok, ale po kolei:

Matryce TheAdsTeam Academy to system, na którym będzie oparta edukacyjna platforma marketingowa dla osób, które chciałyby mieć pod ręką wszystkie niezbędne szkolenia, kursy, poradniki i materiały dotyczące umiejętnego prowadzenia działań marketingowych w sieci. Założenie: wchodząc do TheAdsTeam Academy dostaniesz dostęp do przeróżnych kursów, nagrań i szkoleń, które (jeśli dopiero uczysz się działań rekomendacyjnych lub chcesz je udoskonalać), pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i krok po kroku nauczyć się tego, JAK DZIAŁAĆ. TheAdsTeam Academy ma to być przede wszystkim nauka o marketingu online, maksymalnie prosta w przekazie, z której będzie mógł skorzystać każdy.

W środku będzie można również kupić szkolenia, kursy, audiobooki, ebooki itd osób, które np. takie kursy prowadzą, i będą je chciały dodać do TheAdsTeam. Wystarczy, że wystawią tam swoją ofertę np. szkoleń czy konsultacji – grupowych lub indywidualnych i określą swoją cenę Przy każdym zakupie takiej usługi, do programu trafi 20% ceny ich  szkolenia, a 80% zarobią oni sami, jako osoby udzielające porad.

Oczywiście nauka, nauką, ale jesteśmy tu dla pieniędzy:) Zatem dostęp do poszczególnych poziomów akademii będzie płatny i Ty również będziesz mógł na uczestnictwie  w niej zarobić. Czyli nie tylko edukacja, z której wyjmiesz dla siebie tyle, ile będziesz chciał, ale i pieniądze.

Na start:

Niski próg wejścia, tak, żeby każdego było stać na uczestnictwo w TheAdsTeam Academy:
Poziom 1: 20$

Zaczynamy od wejścia za tą kwotę, co sprawia, że jest to opcja korzystna dla każdego, kto widzi możliwości internetu, marketingu sieciowego, i chce się nauczyć jak je wykorzystywać, żeby w przyszłości zarabiać znacznie więcej.

Poziomy:
Level 1: start za 20$ (wejście)
Level 2: 100 $
Level 3: 300 $
Level 4: 600 $

Każdy z tych leveli to będzie masa nauki: prezentacje, video marketingowe, ebooki, nagrania pod hasłem „jak zostać „pro” w marketingu online” itd itd  – taki edukacyjny upgrade od levelu 1 do levelu 4. Wszystkie nagrania i etapy edukacji w TheAdsTeam Academy będą w różnych językach, również w j. Polskim! Admini chcą to zrobić tak, żeby każdy chciał wejść po levelu 1 na level 2 itd, bo wiedza będzie coraz szersza.
Do tego dochodzi matryca czyli takie 2 w 1. I tu : pamiętaj, że nie wchodzisz do matrycy tylko dla matrycy, ale dla edukacji, rozwoju, nauki.

Plan matrycowy:

Matryca 3 x 9 (tzn. możemy zarabiać aż do 9 poziomu).

Ważne: to firma buduje matrycę (Company Forced Matrix) tzn firma jest na samej górze, nad nami wszystkimi, a my możemy być częścią tej matrycy i oczywiście tak samo ją budujemy swoimi reflinkami.

Spadochroniarze, tzw. „spadki z góry” nie są tutaj gwarantowani, ale co ważne, możemy ich mieć nie tylko z naszego sponsora, który jest nad nami, ale też od tego wyżej i od firmy, która jest na samej górze.

I w tym momencie ważne jest to, żeby a) wejść wcześnie, bo jesteś bliżej firmy i b) wejść od osoby, która jest dobrym rekruterem, bo wtedy od niej również masz spadki. Oczywiście jeśli jest na dziś dobrym „polecającym” to byłoby miło, gdybyś wszedł od osoby, którą lubisz i cenisz, nawet jeśli nie jest ona w topie rekruterów – na pewno zmotywuje ją to do działania, a Ty sam przecież świetnie dasz sobie radę 😉

3 różne typy bonusów w matrycy TheAdsTeam:

(czytaj uważnie!)

1.Sponsor Bonus – to 20% prowizji od kwoty wejścia Twojego bezpośredniego poleconego (czyli każda osoba, którą zaprosisz, płaci wejściówkę 20$ , a więc Ty otrzymasz z tego 20% prowizji czyli 4$, potem jak ta osoba wejdzie na level 2 to dostaniesz 20% ze 100$ bo tyle kosztuje poziom 2, czyli dostaniesz 25$, jak wejdzie na level 3 to 20% od 300$ i level 4 – 20% od 600 $)

Łatwo policzyć: jeśli zaprosisz do edukacyjnej matrycy TAT  5 osób, to Twoja łączna prowizja wyniesie 20$. I tu zwraca Ci się już to, co sam zapłaciłeś za wejściówkę na poziom 1.

2.Matching Bonus: (to jest coś bardzo istotnego!)
Dzięki matching bonus dostaniesz 50% zarobku, jaki Twój polecony dostanie od każdej osoby, którą on wprowadzi.
Dlaczego? W nagrodę za to, że to Ty go wprowadziłeś. Że zaprosiłeś do matrycy dobrego rekrutera, a on wpłynie na rozwój struktury i zyski firmy.
Przykład: ja wprowadzam do matrycy Kazika, a Kazik zabiera się mocno do pracy i wprowadza od razu kolejną osobę i od tej właśnie osoby ja dostaję 50% tego co dostał Kazik.

Czyli: ja wprowadzając Kazika dostaję prowizję 4$ za jego zakupioną wejściówkę na poziom 1 (Sponsor Bonus), następnie Kazik wprowadza do programu Jadzię i teraz on dostaje od Jadzi 4$. I w tym momencie firma nagradza mnie matching bonusem za to, że to ja wprowadziłam do programu fajnego marketingowca, który wprowadził Jadzię. I dostaję 2$  (dokładnie 50% tego, co Kazik).

Liczymy: weszło do firmy 20$ , 6$ idzie na bonusy (4$ dla wprowadzającego, + 2$ dla jego sponsora), 14 $ zostaje w firmie (i to będzie wpadało również jako źródło zewnętrznych zysków do revshare TheAdsTeam!). Ok, spina się.

3.Position Bonus: 5%

Position Bonus to 5% prowizji od każdego zakupu jaki dokonają poleceni w całej Twojej strukturze Matrycy 3 x 9. I tu nie ma znaczenia to, czy wprowadzisz tą osobę sam do matrycy czy „spadnie” Ci z góry od sponsora (super rzecz!).

W praktyce: załóżmy, że dopiero zaczynasz, nie umiesz „szukać poleconych”, nie masz kontaktów, nie wiesz co z czym ugryźć. Wchodzisz do takiej matrycy i nie wprowadzasz na początku nikogo, wiele osób tak ma i już. Omija Cię więc „sponsor bonus” bo skoro nikogo nie wprowadzasz, to nie zarabiasz na tym bonusie, omija Cię też „matching bonus” no bo nie jesteś w stanie wprowadzić nikogo, a dobrego rekrutera, który przysporzyłby Ci matching bonusu tym bardziej. Zostaje position bonus, czyli całkowite nastawienie się na spadki z góry. I tu rzecz jasna takie spadki nie są gwarantowane, ale jeśli ustawisz się pod osobę, która dobrze poleca i jest w te klocki mocna, to skorzystasz.

Dajmy na to wchodzisz do Lidera X, który wiesz, że dobrze buduje struktury i wpadają Ci od niego ludzie z góry. Ci ludzie kupują w matrycy kolejne poziomy (albo i inne produkty, które przypuszczam, że się tam z czasem pojawią), i Ty dostajesz za ich zakupy 5%.

Załóżmy, że od takiego sponsora z góry wpadnie Ci 5 osób, które opłacą wejściówki, masz więc po 1$ prowizji (to jest 5% od 20$) z każdej tej osoby, czyli razem 5$ prowizji. A jeśli „ustawisz się” w matrycy wcześnie, gdzieś blisko takiego lidera, to tym więcej osób spadnie Ci od niego do Twojej struktury.

Haczyki position bonus:

Pamiętaj, że to jest matryca trójkowa, czyli Twój lider ma na górze obok Ciebie jeszcze 3 inne osoby, więc nie wszystkie spadki idą do Ciebie – idą one też do innych. Im niżej jesteś w takiej strukturze, czyli im później się zapiszesz, tym wolniej będą do Ciebie wpadać kolejne osoby. Tak działają matryce. Więcej o matrycach i ogólnej zasadzie ich działania znajdziesz tutaj.

Plusy position bonus:

Jeśli zapiszesz się do programu stosunkowo szybko i od dobrego polecającego, to może się też zdarzyć tak, że osoba,która spadnie Ci od niego z góry będzie akurat kolejnym dobrym rekruterem i wtedy podbuduje Ci Twoją strukturę (bo tworzy własną) i skorzystasz na prowizjach z position bonus.

Przy czym tu pamiętaj, że spadki ani nie są gwarantowane, ani nie muszą to być osoby dobre marketingowo. Mogą to być ludzie, którzy np tak jak Ty polecać nie potrafią, bo dopiero zaczynają. I wtedy budowa matrycy się ślimaczy.

Ważne: Matrycę od samej góry buduje też firma, czyli liderzy TheAdsTeam, a to znaczy, że od nich też będą spadki z góry, ale jeśli sam program okaże się bardzo popularny (to jak zwykle zweryfikuje czas), to spadki będą wchodzić od góry wg kolejności „wolnych miejsc”. I tu pytanie jest w którym miejscu będziesz właśnie Ty.

Haczyki matrycy trójkowej (3 x 9)

Spójrz jak mocno rozbudowana jest ta matryca i zwróć uwagę na to, jak trudno będzie ją „samemu” zapełnić ludźmi. Pamiętaj tu o tym, że spadki są możliwe, jeśli dobrze wybierzesz „upline’a/sponsora” (np. jesteś u dobrego polecającego, a on u jeszcze lepszego, a ten u równie dobrego), ale wcale nie są gwarantowane, więc nie byłoby dobrze, gdybyś się tutaj na nie całkowicie nastawiał lub zapisał do systemu do osoby z przypadku, która nad sobą też ma osobę z przypadku. W matrycy nie musisz być pierwszy, ani drugi, ani nawet trzeci – w matrycy musisz być pod dobrym teamem u góry.

Wypłaty z matryc: w każdy poniedziałek (PayDay) 😉 Nie będzie żadnych limitów wypłat, bo w przeciwieństwie do revshare matryce zawsze dają firmie zarobek.

Tutaj przykład:
Magda wchodzi na poziom 1 za 20$. 4$ dostaje jej bezpośredni sponsor, który ją wprowadził, 2$ dostaje sponsor jej sponsora i 1$ dostaje osoba, do której Magda wpadła w matrycy. Razem: 7$ idzie na bonusy. 20 -7 = 13$ zostaje w firmie. 🙂
Oczywiście nie zapominajmy, że w tej cenie mamy też edukacje marketingową.
I to brzmi bardzo dobrze.

50% wszystkich zarobków w matrycy, będzie przeznaczana na upgrade Twojego konta matrycowego.
Np. zarobisz 100 $, z czego połowę możesz od razu wypłacić, a połowa jest odkładana na poczet wykupienia kolejnej matrycy.
I tak aż do osiągnięcia ostatniej matrycy. W tym momencie będziesz już mógł wypłacić 100% swoich zarobków, bo masz wszystkie matryce więc nic już nie będzie się odkładało.

Plus takiego rozwiązania: więcej osób będzie wykupywało z czasem kolejne matryce (poziomy), bo połowa ich zarobków będzie mogła być przeznaczona tylko na to.

Czy można mieć więcej niż 1 konto?

Tak, można mieć wiele kont, ale oczywiście to opłaca się tylko jeśli chodzi o plan marketingowy i zarabianie w matrycy.
Natomiast mając kilka kont każdy z nas dostaje tą samą wiedzę z TheAdsTeam Academy, tutaj żadnych ekstra profitów nie ma.

Całość (oryginalna) na prezentacji właścicieli:
https://www.youtube.com/watch?v=9BwPY-Tbmjk

oraz po polsku możesz ją odsłuchać na relacji z eventu TheAdsTeam. Prezentuje Stanisław Suchy – nagranie jest na Facebooku.

Moje wrażenie: wchodzę w to, chociaż nie szaleję za biznesami matrycowymi, bo mam świadomość tego, że nie są łatwe, jeśli się nie poleca. Przy czym, założenia akurat tej matrycy i samego planu TAT Akademii bardzo mi się podobają, więc jestem za 🙂 No i wejściówka – wyjątkowo tania. To PLUS.

Rejestracja w TheAdsTeam Academy: kliknij tutaj

Oczywiście wejście należy przemyśleć: kto chce, i czuje tu możliwości to warto spróbować, a kto nie to nie. Nic na siłę. Gwarancji zysków jak wszędzie – nie ma.
.

 

Uwaga: Zanim zapiszesz się do któregokolwiek z opisywanych tu programów :
– napisz do mnie ( Facebook lub e-mail ) i zapytaj o jego aktualną sytuację, nowości, zmiany.
Blog nie jest aktualizowany codziennie, więc możesz tu nie znaleźć najświeższych i często ważnych informacji. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną, zapytaj, o dopiero potem zdecyduj czy chcesz się zapisać:)
Bieżące, codziennie aktualizowane informacje z danych programów znajdują się wyłącznie na mojej zamkniętej grupie dla partnerów – a grupa ta znajduje się na Facebooku.

 

9 komentarzy

 • Witaj Olu 🙂
  Pozostaje pytanie czy Ty masz nad sobą dobrego Rekrutera, bo to, że Ty jesteś dobra w te klocki, to już wszyscy wiemy 😉
  Pytanie drugie: czy materiały po polsku będą na pewno ? jeśli tak, to kiedy (od startu, czy dopiero po jakimś czasie) ?

  • Jeszcze nie mam, z podkreśleniem „jeszcze” 🙂 – matryce przecież nie ruszyły, będą za ok 2 tygodnie z tego co przekazuje firma i na razie nie można się zapisać. Czy materiały po polsku będą na pewno: admini TAT zapowiedzieli to na nagraniu, do którego link jest wyżej, więc liczę że i owszem będą dostępne. Ale wiesz jak jest w życiu, biznesie, pracy, czymkolwiek: gwarancja 100% nie istnieje na nic 🙂

 • Hej 🙂 Jeżeli jesteśmy juz zapisani w TAT to w matryce tez trzeba osobno pod kogoś sie wpisywć? , zakładać nowe konto cyz jak to wygląda.

 • Siema! Czy warto od razu wskoczyc na wyzszy pakiet czy nie ma z tego dodatkowych korzysci poza wiekszym dostepem do szkolen? Jakie sa ewentualne korzysci takiego ‚wyzszego wejscia’? Pozdrawiam 😉

  • Poza większym dostępem do szkoleń akademii, może się to opłacić o tyle, że jeśli ktoś pod Tobą kupi wejście do akademii na wyższym poziomie, wtedy ta osoba wpada do Twojej matrycy. Jeśli nie będziesz miał jej opłaconej, to wpadnie do kolejnej osoby, która jest w Twojej strukturze i ten poziom ma opłacony (jakoś tak).
   🙂
   Oczywiście to wszystko pod jest pod hasłem „jeśli”

 • Witaj Olu, nie ma jeszcze możliwości rejestracji w Akademii TAT ?

 • Super porady 🙂 jestem pełen podziwu 🙂

Dodaj komentarz