MXWorld – opis programu, reklama, bonusy

mxworldMX.WORLD to platforma, która od 1 listopada 2016 łączy  wszystkie dotychczasowe biznesy internetowe, których właścicielem jest James Lee Valentine.

Można tu znaleźć dotychczasowy program revenue share James’a, czyli Mxrevshare (poprzednia strona już nie istnieje, a wszyscy jej użytkownicy mogą logować się już tylko do MX.WORLD. Tutaj też znajdą swoje adpacki reklamowe, bannery, statystyki, rozliczenia i wszystkie inne rzeczy, z których dotąd korzystali w mxrevshare).

Nowa strona to przede wszystkim:

strzalka Dopasowanie wyglądu i funkcjonalności do nowoczesnych potrzeb sieci i użytkowników
strzalka Możliwość znalezienia w jednym miejscu wielu programów James’a Lee Valentine’a (bez konieczności logowania się do wielu osobnych stron). Dla osób, które chcą wygenerować dodatkowe dochody online – jest to możliwość wygodnego wyboru danego programu biznesowego, od najnowszych, po wcześniejsze i wciąż dobrze działające (jak chociażby programy Millionarex istniejące od maja 2011).
strzalka Większe możliwości efektywnego korzystania z reklamy online
strzalka Angielski panel wewnętrzny (kolejne języki dojdą w trakcie)

Na nowej stronie MxWorld wszystkie rzeczy dotyczące programu revshare znajdziesz w zakładce Advertising:

reklama w mxworld

Kto za tym stoi?

Właścicielem programu MX.World jest James Lee Valentine, znany w branży matryc zarobkowych (wszystkie stworzone przez niego programy działają, wszystkie są wypłacalne). Biznesmen, który urodził się w Wielkiej Brytanii, obecnie mieszka na Filipinach i jest autorem ponad 60-ciu książek, które zostały wydane w ponad 14 krajach świata (informacja z Amazona). Można go bez problemu znaleźć na facebooku i youtubie.

Adminem technicznym jest Janus Nowak, który urodził się w Polsce, ale mieszka w Niemczech, można go znaleźć na FB, gdzie odpowiada na pytania na oficjalnej grupie MxWorld i informuje na bieżąco o wszelkich nowościach w programie.

Dla właścicieli najważniejsza jest transparentność, dlatego też program cieszy się wśród Polaków naprawdę dużym powodzeniem.

Użytkowników MX.World na dzień 29.11.2016: ponad 75 000 !

Konkrety, jak wygląda zarabianie w MxWorld:

W dziale reklamy adpackowej:

millionaireadsProgram Mx.World pozwala na zarabianie na tzw. bonusie otrzymywanym za aktywność. Ów bonus tzw. dzielonych przychodów jest zależny od opłaconego w każdym miesiącu członkostwa i obejrzenia min. 10 reklam Millionaire dziennie (jeśli ich nie obejrzysz w danym dniu, to za ten dzień naliczenia bonusu nie otrzymasz). Rabat/bonus jest dobrowolny i może dochodzić do 110% wartości każdego zakupionego w programie adpacka (zarówno tych w USD, € jak i w BTC ).

Rodzaje członkostwa w MxWorld (wchodzą od 1 grudnia 2016):

Członkostwo USD:

Członkostwo EURO :

Członkostwo BITCOIN:

Każde z typów kont członkowskich będzie miał teraz maksymalne ograniczenia ilości posiadanych adpacków, dla kont darmowych jest to jak wyżej 10 mini /15 medium /25 maxi) jeśli zatem zostaniesz na poziomie free to nie będziesz mógł kupić więcej paczek jak wyżej podana ilość. Jeśli masz ich więcej ale nadal chcesz zostać free, to po prostu czekasz aż wygasną, ale więcej nie będziesz mógł kupić). Zmieniają się także wysokości prowizji od poleconych, naliczenia dziennych bonusów.

Ważne: możesz sobie kupić jaki chcesz poziom członkostwa, nawet jeśli nie masz do niego „odpowiedniej liczby” paczek, a po prostu chcesz robić większe wypłaty dzienne czy otrzymywać wyższe prowizje z poleconych.

Uwagi:

Członkowie opłacają te poziomy członkostwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem procesorów płatniczych i portfeli BTC, tak jak to miało miejsce przy weryfikacji tożsamości (prawdziwe pieniądze to jedyny sposób, dzięki któremu każda firma może utrzymać swój plan długoterminowego rozwoju do roku 2020 i dłużej). Po dokonaniu opłaty czas wygaśnięcia członkostwa ustawia się automatycznie na kolejny miesiąc. Są to indywidualne opłaty miesięczne, nie ma żadnego abonamentu. Jeżeli członek płaci, on / ona będzie przedłużyć swoje członkostwo. Jeśli nie opłaci, to członków spadnie do poziomu FREE.

Adpacki reklamowe w USD

Bonus z najtańszego adpacka za 5 $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 5,50 $, potem adpack wygasa. W jego ramach otrzymuje się 1000 odsłon swojej reklamy oraz 100 kredytów Millionaire, które również wykorzystuje się na reklamę. Maksymalnie można mieć 100 takich paczek reklamowych.

Bonus z adpacka za 25  $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 27,50 $, potem wygasa. W jego ramach otrzymuje się 5000 odsłon swojej reklamy oraz 500 kredytów Millionaire. Maksymalnie można mieć 500 takich paczek reklamowych.

Bonus z adpacka za 50 $ może dojść do 110% jego wartości, czyli 55,00 $, a potem wygasa. W jego ramach otrzymuje się 10 000 odsłon swojej reklamy oraz 1000 kredytów Millionaire.

Czas „pracy” paczki: trudno określić. Po zmianach w MX.World , które wprowadzane są ostatnio wyjątkowo często, nie ma już czegoś takiego jak stały procent dziennych naliczeń, więc i nie można określić jak długo potrwa zwrot paczki i jej zamknięcie się.

Naliczenia dzienne bonusa: brak stałych naliczeń.  Od grudnia 2016 MX dzieli się z użytkownikami wyłącznie autentycznymi zyskami z kupionych w nim codziennie reklam. Jeśli np. jednego dnia w firmie zostaną zakupione reklamy za 1000 $ to kwota ta jest dzielona na wszystkie aktywne adpacki w systemie i rozdzielana między użytkowników zgodnie z posiadaną opłata członkowską.

Przykład naliczeń:

naliczenia w mx

Jak widać na załączonym obrazku (od admina) – na dzień 15.12 naliczenia były bardzo „marne” – zależne od zysku w danym dniu.

Dodawane są one do konta raz na 24 godziny, zazwyczaj codziennie chwilę po północy, pod warunkiem obejrzenia min 10 reklam dziennie.

Adpacki reklamowe w EURO:

euro balans

Dostępne w 5 różnych wariantach cenowych (od 5€, przez 10 €, 25 €, 50 € po 100 €):

europaki

Maksymalnie można posiadać:

2500 adpacków za 100 €
1500 adpacków za 50 €
1000 adpacków za 25 €
500 adpacków za 10 €
100 adpacków za 5 €

Naliczenia rabatów są tutaj procentowo takie same jak wyżej (zależne od zysków i posiadanej opłaty członkowskiej). Adpacki w € mają teraz lepsze naliczenia niż te kupowane w USD.

oraz Adpacki reklamowe w BTC (już są do kupienia, ale wypłaty z nich będą dopiero od stycznia 2017).

 

Sposoby płatności i wypłat w MxWorld:

Procesory: Payza, STP, Perfect Money, AdvCash, Bitcoin
Minimum do wypłaty:  25$
Maksymalna wypłata dzienna: zależna od posiadanej opłaty członkowskiej (patrz tabelki wyżej)

Czy jest gwarancja zysków?

Nie. Nie ma gwarancji. Znaczy to tyle, że firma przyznaje bonus dobrowolnie (jeśli ma zyski to bonus jest, jeśli nie ma zysków, to bonusów nie ma). Użytkownik, który kupuje usługę reklamy, nic więcej poza opłaconą reklamą nie dostanie na 100%. Dlatego programy te są opłacalne, ale i wiążą się z ryzykiem (w myśl zasady kto nie ryzykuje, ten nie ma).

System prowizyjny (3 poziomy):

Prowizje otrzymuje się wyłącznie wtedy, gdy nasi poleceni kupują adpacki z procesorów płatniczych. NIE z konta głównego ani reklamowego. Wysokość zależy od posiadanej opłaty członkowskiej

UWAGA: Prowizje z poleconych NIE są doliczane osobom, które nie oglądają codziennie min. 10 reklam! Bardzo ważne.

 

W programie otrzymuje się również możliwość zarobienia dodatkowych centów poprzez klikanie płatnych reklam, tzw. PTC ADS (pojawiają się one wtedy, gdy wykupią je reklamodawcy, a ich ilość nie jest w żaden sposób gwarantowana).

W MxWorld znajdują się 3 tzw. Balanse finansowe:

usd balans

Pierwszy: główny balans konta, tu od 1 grudnia wpada 100% dziennych naliczeń bonusów za adpacki kupione z konta głównego i z procesorów oraz prowizje za zakupy partnerów dokonane z ich procesorów. Z tego konta można kupować adpacki reklamowe, czas wakacji od klikania i robić wypłaty.

Drugi: balans advertising budget (budżet reklamowy), z tego konta od 1 grudnia można kupować  tylko reklamy loginowe, reklamy fixed bannerowe, reklamy PTC oraz dokupować millionaire kredyty. Nie można z niego kupować adpacków.

Trzeci: Ambassador balans, tu wpadają prowizje za wykupione przez Twoich partnerów opłaty członkowskie. (10%)

Jeśli zamierzasz promować MX.World w sieci, pamiętaj, że:

1.Adpacki nie zarabiają na Ciebie i nie są one inwestycją lub czymś podobnym. W programie kupujesz reklamę (ruch na stronę) i tylko jej zrealizowanie masz gwarantowane. Rabat/bonus ten jest dobrowolny i może dochodzić do 110% wartości każdego adpacka.

2.Członkowie, którzy mówią (np. na YouTube) lub piszą posty i artykuły (np. na blogu, czy na stronach przechwytujących), o „zarabianiu pieniędzy” poprzez adpacki lub „zwrocie z inwestycji” lub inne rzeczy, które można rozumieć jako inwestycję, STRACĄ konto w programie na zawsze! MXWorld nie jest platformą inwestycyjną, a reklamową i nie zezwala na wprowadzanie w błąd osób, które są potencjalnie zainteresowane dołączeniem do programu. Nie wolno również pisać o kalkulatorach zysków, bo zyski tu nie są gwarantowane i nie można ich obliczyć „z góry”!.

3.Należy informować nowych użytkowników, że w MXWorld nie można reklamować MXWorld (jest o zupełnie pozbawione sensu) 🙂

4.W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP, obowiązuje zasada 1 konto IP na gospodarstwo domowe. Próby kombinacji kończą się zbanowaniem obu kont.

Rejestracja w Mx.World jest darmowa.

Żeby otrzymywać wypłaty, prowizje i naliczenia należy dokonać weryfikacji tożsamości ! Jest ona płatna, kosztuje 5€ (płatność z procesora).

Oczywiście jeśli dołączysz do MX z mojego linka (wyżej) i będziesz potrzebował w pomocy w panelu, czy pojawią się jakieś pytania, na które nie będziesz mógł znaleźć odpowiedzi, – napisz na Kontakt, lub na Facebooku.

 

strzalkaW grudniu dojdzie narzędzie MX.World Generizer i ze sprzedaży tych produktów (jeśli Wasi partnerzy je kupią), będzie prowizja przewidywana na dziś: 1 poziom 30%, 2 poziom 15% i trzeci poziom 5%. Prowizje te będą kumulowane na osobnym saldzie.

Aktualizacja 21-22.11.2016 – Bardzo ważna: Zaczęła się weryfikacja tożsamości w MX.World (cel: wychwycenie multikont, kont fałszywych, kombinatorskich, wyłudzających z programu środk itd itd). Weryfikacja kosztuje 5 € (można ją opłacić wyłącznie z procesora, a nie ze środków zgromadzonych w programie) – do wykonania w profilu. Po opłaceniu wyświetli się nam pole, w którym przesyłamy swój dokument (skan/zdjęcie dowodu lub paszportu, lub prawa jazdy – obie strony, czytelnie, niezamazane, max 2 MB, min 300 dioptrii). Weryfikację robi automat (była zapowiadana od maja 2016!), a zdjęcia dokumentów wg zapowiedzi admina nie są nigdzie przechowywane. Służą wyłącznie weryfikacji.

Ew. błędy, jakie mogą się pojawić w czasie weryfikacji zgłaszamy tutaj: https://www.facebook.com/groups/MXWORLDofficial/permalink/1606788196296815/ – oficjalna grupa MX na Facebooku.

Aktualizacja od 1 grudnia 2016 Dużo zmian, które równie szybko przestały być aktualne.
Kolejne zmiany zostaną wprowadzone w tym wpisie jak tylko admin przestanie wprowadzać je codziennie (nie nadążam).

Aktualizacja połowa grudnia 2016: W chwili obecnej, z racji na wciąż postępujące zmiany w programie MxWorld i trwającą „fazę 1” zmian, która w styczniu ma się przerodzić w fazę 2, oraz biorąc pod uwagę znaczące spadki zysków użytkowników – usuwam z bloga swój link partnerski do rejestracji w programie. Do MX można nadal się zapisać z linka firmy, czy innych osób, które w nim działają, aczkolwiek polecam przemyślenie tematu i odczekanie do momentu gdy fazy zmian się zakończą i będziemy wiedzieli na czym stoimy.

 

.


Ważne: Wkładając własne środki w programy typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka (zysk w nich nie jest w żaden sposób gwarantowany). Wydawaj tu na reklamę wyłącznie te pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

.

5 komentarzy

 • „Nie ma gwarancji. Znaczy to tyle, że firma przyznaje bonus dobrowolnie. Użytkownik, który kupuje usługę reklamy, nic więcej poza reklamą nie dostanie na 100%.”- możesz to wyjaśnić ? czy jeśli będę kupował adpacki i np. reklamy loginowe, klikał reklamy, to będę kwalifikował się do bonusu, czy nie ?

  • Tak, jeśli będziesz kupował adpacki i codziennie wyklikasz min 10 reklam (to jest warunek konieczny), to kwalifikujesz się do bonusa.
   Jakkolwiek firma przydziela bonusy dobrowolnie, to znaczy, że jeśli ma zyski to jest bonus, jeśli będzie mieć zyski mniejsze to i bonus może być mniejszy, a jeśli zysków nie będzie wcale to i nie będzie bonusów 🙂 To nie jest gwarantowane.

 • Oczywiście,że nie ma gwarancji zysku ale kto boi się zainwestować 1$ ten nigdy nie zarobi 2$.Ja tylko żałuję,że tak późno dołączyłem chociaż wiedziałem o tym programie jeszcze przed startem w 2015 roku.
  Pozdrawiam 🙂

 • od kiedy na nowej stronie będą działały reklamy PTC ADS ?

  • Aleksandra Niedzielska

   Już działają, ale można wejść do tej zakładki tylko wtedy jak są jakieś PTC do wyklikania, wtedy widać że jest ich np 6, wchodzimy i klikamy. Jeśli nikt nie kupił PTC i ich nie ma, to wtedy nie można wejść do zakładki i widzimy napis „no ptc ads”.

Dodaj komentarz