MyPayingCryptoAds – revshare w BTC. Opis, zasady

mpcaMyPayingCryptoAds to pierwszy całkowicie oparty o Bitcoin revshare, do którego się zapisuję:). Podstawowy plus: paczki reklamowe kupujemy tutaj w Bitcoin i wypłacamy w Bitcoin.

Dlaczego to ma znaczenie?
Otóż w klasycznych programach revshare, w których jest opcja płatności w BTC, kupujemy paczki za dolary, i odpowiednio do kursu płacimy BTC (btc jest przeliczane na USD). Następnie, robiąc wypłaty – również wypłacamy dolary. Ale… jeśli w międzyczasie kurs Bitcoina skoczy w górę, to nie zyskamy na tym nic. A tutaj – owszem, możemy na tym zyskać.

Przykład:
strzalkaKupuję 100 paczek po 0,01 BTC (razem wkład: 1 BTC). Paczka pracuje do 120% czyli na koniec mamy: 1,2 BTC. I taką kwotą wypłacamy sobie na portfel Bitcoin, a… dociera ona do nas w przeliczeniu na aktualny kurs BTC. Jeśli ten kurs wzrósł od czasu gdy kupiliśmy paczki np, o 50, 100, czy 500$ to o tyle więcej zostaje nam w kieszeni 🙂

strzalkaOczywiście to działa w dwie strony: jeśli kurs BTC spadnie, to robiąc wypłatę otrzymamy mniej w przeliczeniu na $, ale i tak zyskamy swoje 20% z podziału revshare

Tak czy inaczej przy rosnącym kursie BTC wypłaty wyjdą nam na plus, a przy malejącym w stosunku do USD, możemy… np. odłożyć wypłatę, pobudować konto trochę dłużej i poczekać na wzrost. Możliwości są. Jednym słowem: tutaj można zarobić zarówno swój adpackowy procent revshare (120%), jak i zyskać dodatkowo na kursie BTC. Przy pełnej świadomości ryzyka po obu stronach:)

I właśnie kwestia tego bezpośredniego kupowania paczek w Bitcoin sprawiła, że postanowiłam sobie tutaj podziałać.

Do rzeczy:

Opis programu MyPayingCryptoAds:

 

Admin: Uday Nara (znany z istniejącego już ponad 20 miesięcy programu MPA) – dla mnie człowiek z całkiem sporą dawką wiarygodności, choćby ze względu na fakt, że to jego programowi, podobnie jak kiedyś TM – PayPal zablokował na długi czas środki. Na admina wylała się wtedy góra hejtu i złości użytkowników, ale on to przetrwał (szacunek), nie zamknął programu, i do dziś program działa, nalicza i wypłaca (byłam, wiem). Co ważne: gdy PayPal po miesiącach czekania odblokował środki – wróciły one do użytkowników i kryzys został zażegnany. I za to właśnie Uday ma u mnie plus. Duży plus.

Oficjalny start programu: 10 listopad 2016

 

Adpacki w My Paying Crypto Ads:

Ad-Pack Plan 1:  Koszt paczki 0.01 btc
Otrzymujemy: Rotating Banner Ad Credits: 5,000
Paczka pracuje do 120% Maksymalna ilość paczek 100
W tym planie możemy kupować na bezpłatnym koncie

Ad-Pack Plan 2: Koszt paczki 0.03 btc
Otrzymujemy: Rotating Banner Ad Credits: 10,000
Paczka pracuje do 120%, Maksymalna ilość paczek 100
W tym planie (jeśli chcemy kupować dalej) musimy posiadać konto Coin Explorer – koszt 0.02btc na miesiąc

Ad-Pack Plan 3:  Koszt paczki 0.05 btc
Otrzymujemy:  Rotating Banner Ad Credits: 25,000
Paczka pracuje do 120% ,Maksymalna ilość paczek 100
W tym planie (jeśli chcemy kupować dalej) : musimy posiadać konto Coin Professional – koszt 0.05btc na miesiąc

Ad-Pack Plan 4: Koszt paczki 0.10 btc
Otrzymujemy:  Rotating Banner Ad Credits: 50,000 oraz Banner Credits: 20
Paczka pracuje do 120%, Maksymalna ilość paczek 1000
W tym planie (jeśli chcemy kupować dalej) : musimy posiadać konto Coin Elite – koszt 0.1 btc na miesiąc

Plusy dla użytkowników: można zacząć na koncie darmowym ale tylko do 100 najtańszych adpacków.
Plusy dla firmy: jeśli ktoś chce mieć więcej droższych paczek, musi opłacić miesięczny abonament (kolejne źródło zewnętrznych zysków)

 

Naliczenia: zmienne, zależne od zysków firmy, w oficjalnych widełkach od 1 % do 2,5% dziennie, średnio ok 2%. Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie raz na 24 godziny minimum 10 reklam innych użytkowników.

UWAGA: Pamiętaj, że w programach revenue share żadne zyski NIE SĄ GWARANTOWANE. Jeśli firma zarabia, to dzieli się z użytkownikami zyskami i otrzymujesz wtedy dzienne naliczenia, jeśli firma zarabia mniej, to dostajesz mniejszą kwotę, jeśli natomiast nie zarabia wcale (bo np. danego dnia nie ma zysków), to nie otrzymasz naliczeń (z pustego i Salomon nie naleje). We wszystkich programach revenue share płacisz przede wszystkim za reklamę (adpack to usługa reklamowa), więc dobrze ją wykorzystaj, a naliczenia mogą być, ale nie muszą, natomiast TY musisz mieć tego świadomość. Brak gwarancji !

Brak balansu repurchase: wszystkie naliczenia otrzymujemy na konto, z którego możemy wypłacić środki lub kupić sobie nowe adpacki reklamowe.

Procesory płatnicze: Bitcoin (można płacić bezpośrednio ze swojego portfela, np. w Blockchain lub przez Coinpayments)

 

Prowizje:

Tylko 1 poziom: 6% prowizji gdy Twój polecony kupi adpack
i 10% prowizji gdy Twój polecony kupi w systemie inną reklamę, np loginową, PTC, bannerową itd

Plusy: 1 poziom prowizji = mniej środków wyciekających z programu.

Uwaga: Jeśli polecony kupuje paczki reklamowe z procesora, wtedy prowizję otrzymujesz na Cash Balance ( do wypłaty lub do zakupu paczek), ale jeśli kupuje ją z zarobków uzyskanych w programie, wtedy prowizja wpada do Comission Balance i można ją przeznaczyć tylko na zakup nowych paczek.

Kolejne bardzo fajne ograniczenie w MyPayingCryptoAds:

strzalkaGdy wypłacimy 200% wkładu nasze paczki będą zarabiać 50% wolniej.
strzalkaGdy wypłacimy 300% wkładu nasze paczki przestaną zarabiać.

Do tego nie wlicza się prowizji z poleconych tzn może ona być wypłacana w całości, a gdy kupujemy paczki przy jej użyciu traktowane są one jako nowe środki.

Dlaczego to jest fajne? Bo nie pompuje w nieskończoność „balona”.  Jeśli wypłacisz 3 x tyle co wpłaciłeś – kupując adpacki reklamowe, to pozostałe w systemie nic już dla Ciebie nie zarobią. Proste? Proste. 300% to i tak dużo:) W tym momencie możesz albo skończyć działanie w programie, albo… kupić paczki za nowe środki i iść dalej. Wg mnie to bezpiecznościowo świetny pomysł i zapewnia dopływ świeżych środków do systemu.

 

Minimum do wypłaty: 0.01 BTC
Maximum dzienne do wypłaty: 1 BTC (czas realizacji: 48 – 72 h)

Wakacje od klikania: tak, jest możliwość wykupienia

Mały bicz na tych, którzy żyją tylko z prowizji i nic nie kupują sami:

Osoby które nie wpłaciły żadnych środków do My Paying Crypto Ads mogą wypłacać, ale muszą posiadać przynajmniej 10 paczek za 0.01 btc. Czyli jeśli sami nie wpłacili nic, to i tak muszą kupić paczki reklamowe – w tym przypadku ze środków otrzymanych z prowizji.

 

Jakie jeszcze reklamy poza adpackami możesz kupić w MPCA?

Login Ads (reklama, którą zobaczy każdy, kto zaloguje się do programu)

login ads

Rotating/Static/PPC Banner Ads, (bannery wyświetlane wewnątrz programu, w różnych miejscach panelu)

rotating ads
Text Ads, (reklamy tekstowe wyświetlające się w paneli, po lewej stronie, poniżej zakładek)

text ads
Traffic Exchange Ads (punkty wymiany ruchu w reklamach do od-surfowania, cała długa rozpiska w panelu) oraz Cashlink Ads (reklamy płatne za kliknięcie, kierowane na ustawiony przez siebie banner, ceny od 0.0333 BTC za 50 kliknięć w banner 125×125)

 

Jak zacząć w MyPayingCryptoAds?

1.Rejestracja w programie : tutaj (mój link partnerski). Tylko z wykorzystaniem adresu gmail.

2.Ustawienie własnego bannera reklamowego (125×125, 468×60 czy 728×90)

ustaw banner mpca

3.Zakup paczek pod ten konkretny banner

ustawbanner w mpca

 

Oczywiście, zapisując się do programu z mojego linka możesz liczyć na pomoc w razie problemów (po rejestracji koniecznie też napisz do mnie na FB lub mailowo, to dodam Cię do zamkniętej grupy partnerów, gdzie wymieniamy się aktualnościami z programów, i informujemy o nowinkach).

.


Ważne: Wkładając własne środki w programy typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka i nie gwarantują zysku, a jedynie wykonanie usługi reklamowej. Wydawaj tu wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

.

4 comments

 • Czesc Ola,
  Wiesz co sie dzieje z MPA i MPCA, obie strony sa niedostepne od wczoraj rano. Probujac zalogowac sie na strony jest informacja, ze uruchamiaja nowe funkcje.

  • To prawda, będą zmiany i jeszcze w środku trwają prace nad ich wdrożeniem. Przeklejam więcej informacji:
   (tłumaczenie/ skrót niżej):

   Drodzy użytkownicy MPCA i MPA, naszym celem jest przygotowanie długoterminowego planu zarabiania dla naszych użytkowników, w związku z czym przejrzeliśmy dotychczasowy plan i zdecydowaliśmy się wprowadzić pewne zmiany, które będą sprzyjały naszemu głównemu celowi, czyli długiemu działaniu programu. Zmiany wprowadzane zostają by nasi użytkownicy mieli pewność, że MPA i MPCA będą działać stabilnie i silnie przez następne 5-10 lat. Widzimy, jak wiele platform revenue share upada po 5 miesiącach, a to jest wynik niezrozumienia zasad działania w tym biznesie i potrzeb rynku. Nasze działania i decyzje zostały gruntownie przemyślane zanim zdecydowaliśmy się je wprowadzić.

   Nowe funkcjonalności i założenia:

   1] Maksymalne wypłaty mogą stanowić max dwukrotność tej kwoty, za jaką kupiłeś w programie paczki. (200%) (bierzemy tu pod uwagę paczki kupione z procesora oraz z cash balance/ leader comission)

   2] Zostanie wprowadzony nowy Adpack Plan, prawie identyczny z planem 4, z tym wyjątkiem, że Adpacki będzie można tu kupić wyłącznie poprzez płatność z procesora i/lub cash balance/ leader comission

   2a] Maksymalna liczba paczek, jakie możesz posiadać w MPCA:

   Adpack Plan 1: 100;
   Adpack Plan 2: 100;
   Adpack Plan 3: 100;
   Adpack Plan 4: 1000;
   Adpack Plan 5: 1000;

   3] I MPA i MPCA będą pobierały prowizje za zakup paczek i wypłaty w wysokości 2% dla płatności BTC. Będzie to kwota przeznaczona na potrzeby rozwoju programu.

   4] Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone do 8 kwietnia (plus minus poprawki)

   5] Zlecone w tym czasie wypłaty zostaną cofnięte na earning balance

   6] Uzytkownicy, którzy już wypłacili ponad 200% swojego depozytu nie będą w żaden sposób poszkodowani i nie będą musieli „nic nadrabiać”. Adpacki na ich kontach znajdą się w stanie pauzy i zaczną pracować ponownie gdy dokupię paczki z procesora lub balancu leadership/cashbalance

 • Super, dzieki Ola za szubkie wyjasnienie. Kurcze xhyba najwyzszy czas rajestrowac sie na FB to bede miec wiadomosci na bierzaco 😉
  Milego weekendu 😉
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz