(News) Futurenet: ostatnie aktualności, czerwiec

futurenet news
„Krótki” wyciąg z webinaru Futurenet prowadzonego przez Romana Ziemiana, 7 czerwca 2017 i ostatnie ważne aktualności w firmie.

Hangout rozpoczął się od efektownej czołówki z promocją zapowiadanej na jesień kryptowaluty Futurenet, czyli FuturoCoin : klip w stylu „luxus” i pod hasłem

„jedyny portal społecznościowy ze swoją własną kryptowalutą”.

 

 

Najważniejsze informacje:

– trwa przeniesienie siedziby głównej firmy do Dubaju, jeszcze rozpatrywane są dwie lokalizacje na tą główną siedzibę (jedna jest bardzo prestiżowa, ale nie wiadomo czy się uda)

– siedziba na Ukrainie będzie typowo techniczna, support-owa itd (kwestia wygody zatrudnienia)

-podsumowanie z wyprawy Stephena do Las Vegas (było dużo osób z Azji i kilku ważnych liderów z USA, na których Futurnetowi bardzo zależy)

– Październik/Listopad 2017 – ma się odbyć inauguracyjna promocja FuturoCoin, w Macao. Tu również rozpatrują jeszcze 2 lokalizacje – event ma być bardzo duży, bo to będzie jednocześnie otwarcie FuturoCoin i duże dla firmy wydarzenie

– jest już otwarte biuro w Brazylii, długo to trwało, ale jest

– od wejścia kryptowaluty FuturoCoin ma być ona dostępna na 2 lub 3 giełdach, dlatego tyle dużych wydarzeń przyciągających do niej społeczność i nowych partnerów.

– Czas obliczony na kopanie FuturoCoin na normalnych koparkach: 10 lat

– Lukspay – system płatności dla UK i innych państw.

– trwają wciąż prace nad kawiarnią FN na Nowym Świecie, Roman mówi, że już się sami niecierpliwią, bo trwa to dłużej niż myśleli, ale jest to kwestia wydzielenia dla nich przestrzeni z majątku właściciela, a to się ciągnie. Są w stałym kontakcie z mecenasem, który reprezentuje osobę, która im ten lokal sprzedaje a to trwa, dłużej niż się spodziewali.
Nowy Świat 39.

– Na stronie FN pojawił się już formularz zgłoszeniowy co do franczyzy kawiarni, jeśli ktoś chciałby taką prowadzić, to może wypełnić formularz i dostanie wszelkie niezbędne informacje.

– jeszcze trwają prace nad e-walletem i dopinanie kart kredytowych Futurenet do płacenia nimi w firmie. Ciekawostka: tu będzie jakiś nowy system, który będzie wyglądał tak, że kartą kredytową kupujesz bitcoiny i nimi opłacasz usługi/produkty itd w FN i FAP.
Chodzi tu oczywiście o to, że przy zwykłej karcie i tradycyjnej walucie jest opcja cofnięcia płatności przez kupującego w ciągu nie pamiętam ilu, ale chyba 14 dni i w innych programach zdarzało się tak, że np złodziej płacił kartą, wyłudzał prowizje na konto nad sobą, a potem właściciel karty żądał zwrotu i firmy były stratne i na wpłacie i na zakupach i na prowizji (wielu z nas pamięta taką akcję w LikesXL, grubo wtedy było…).
Zdaje się, że Futurenet chce wyeliminować opcję możliwości zwrotu środków za zrobione zakupy, co dla bezpieczeństwa firmy ma spore znaczenie, dlatego Bitcoin – tu transakcji się nie zwraca. W każdym razie jakoś tak to zrozumiałam 🙂

– 9 czerwca event – Słowenia.

– przedłużono też kontrakt na sponsorowanie piłkarek ręcznych Katowice, (Futurenet Imperium Katowice)

Statystyki Futurenet:

1.Chiny
2.USA
3.Hongkong
4.Korea Południowa
5.Tajwan
6.Japonia
7.Polska

No proszę, jesteśmy w ogonach więc widać, że firmowe działania promocyjne na rynku azjatyckim przynoszą efekty 🙂 Tam lubią matryce.

Statystyki Futureadpro:

1.Korea Południowa
2.Polska
3.UK
4.Chiny
5.USA

Ciekawostka: Futurenet jest od pewnego czasu sponsorem konia Gared, który startuje w wyścigach Polskiego Klubu Wyścigów Konnych.
Tu ostatni wyścig (warto obejrzeć!)

+ screen z oficjalnej strony Toru Służewiec, Warszawa. (sprawdziłam)

Kolejne nowości w Futurenet, już 15 czerwca 2017, o godzinie 20.00, na globalnej prezentacji biznesowej FN (będzie na youtube).

.

Informacja: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem Niezależnym Partnerem FutureNet. 🙂

One comment

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)