Odbierz darmową stronę do promocji Independent Enterprise

darmowa stronaJuż jest 🙂

Jeśli działasz w naszym zespole w firmie Independent Enterprise, to możesz otrzymać zupełnie darmową stronę do wykorzystania do promocji oferty IE (oczywiście jeśli zamierzasz polecać innym możliwości, jakie można zyskac kupując tutaj moc obliczeniową do kopania kryptowalut).

Mało tego: strona przygotowana dla całego naszego teamu (czyli również Twoich poleconych i ich poleconych itd itd), to nie jakaś tam oklepana standardówka, ale i miejsce, które dzięki opracowanej automatyzacji ułatwi Ci działanie w programie afiliacyjnym Independent i przyspieszy efekty:). Otrzymujesz tu darmową stronę z gotową kolejką mailingową, generatorem stron przechwytujących, miejscem na Twoje zdjęcie, dane kontaktowe oraz link polecający.

Jak?

Strona i system zespołu Lucky Team zostały przygotowane tak, by maksymalnie uprościć zrozumienie tego jak działa IE i szybko wytłumaczyć to potencjalnie zainteresowanym osobom.

Wewnątrz systemu znajdziesz opracowane przez nas poradniki, materiały video i instrukcje, które pozwolą Ci krok po kroku zrozumieć jak działa Independent Enterprise, jakie są tutaj możliwości i co Ty sam możesz z tego mieć.

Dzięki temu systemowi i darmowej stronie, po zaproszeniu przez Ciebie do firmy kolejnych osób, będą one prowadzone przez system „za rękę” i krok po kroku tak, żeby szybko przyswoiły sobie niezbędne materiały i co ważne: żebyś Ty nie musiał każdemu tłumaczyć najmniejszych detali.
Taki ułatwiacz pracy marketingowca – naprawdę dobra rzecz.

 

Jak odebrać darmową stronę i dostęp do systemu?

 

Przede wszystkim musisz być w naszym zespole IE (już zarejestrowany w firmie), lub zapisać się do systemu, obejrzeć to, co jest na podstawowym dostępie (mocno ograniczony) i po podjęciu decyzji o dołączeniu + po zakupieniu Twojego pierwszego kontraktu miningowego w IE, – zostanie dla Ciebie odblokowany pełny dostęp i możliwość wygenerowanie sobie darmowej strony.

Czy możesz mieć taką stronę jeśli jesteś w innym zespole?
Niestety nie. Strona jest wyłącznie dla osób, które działają z nami.

 

Jak to wygląda?
Oto moja darmowa strona wygenerowana przy użyciu tego systemu:
http://kopaniekryptowalut.luckyteam.info/pl/

Obejrzyj ją sobie, poczytaj, dowiedz się jak działa Independent Enterprise (znajdziesz tu odpowiedzi na chyba wszystkie najważniejsze pytania dotyczące firmy, jej działania, i planu marketingowego).

Następnie u samej góry kliknij „rejestracja”.
Wyskoczy Ci okienko „Czołem! Wybierz miejsce, gdzie chcesz się zarejestrować”.

independent enterprise

 

SYSTEM: tu możesz się zapisać jeśli nie jesteś jeszcze w firmie Independent Enterprise.

I to właśnie tutaj będziesz miał ograniczony dostęp dopóki nie zweryfikujemy, że jesteś już w IE , w naszym teamie, i że masz opłacony przynajmniej najmniejszy kontrakt.
W środku znajdziesz narzędzia, pomocniki, instrukcje video, grupę wsparcia i inen przydatne rzeczy, które usprawnią Ci pracę w IE. Dopiero po wykonaniu pierwszych kroków i weryfikacji, że jesteś w naszym teamie – odsłoni Ci się dostęp do wygenerowania takiej samej strony jak ta moja.
I dopiero wtedy będziesz mógł użyć jej do reklamowania w sieci, czy do przedstawiania oferty IE swoim potencjalnym partnerom.
Wówczas pod przyciskami „system” i „biznes” pojawią się oczywiście Twoje reflinki.

 

BIZNES: tu możesz zarejestrować się bezpośrednio do Independent Enterprise, do naszego zespołu. Pamiętaj, że od razu przy rejestracji będziesz zobligowany do wykupienia przynajmniej kontraktu miningowego za 111 $. Jeśli nie opłacisz, to system Cię nie zapisze do środka i nie pozwoli Ci się zalogować.

 

Jak wykorzystać taką darmową stronę?

 

 Możesz pokazać ją swoim znajomym: będzie dla nich i źródłem informacji o Independent Enterprise, i możliwością skorzystania ze zautomatyzowanego systemu pomocy i wsparcia

 Możesz reklamować ją w internecie (na swoim blogu, na forach dyskusyjnych, na grupach na facebooku, na swoim profilu, na innych portalach społecznościowych itd)

 Możesz wykorzystać ją jako pomoc w trakcie prezentowania biznesu w terenie – oczywiście o ile lubisz tzw. prezentacje stolikowe. Włącz laptop, włącz stronę, i pokaż rozmówcy jak to wygląda.

 Jeśli zapomnisz odpowiedzi na jakieś pytanie dot. np. planu marketingowego IE : zawsze możesz na nią zajrzeć i znaleźć odpowiedź. Jest tutaj spora dawka najważniejszych informacji

 Możesz wykorzystać ją jako „bonus” dla potencjalnych partnerów – jest darmowa, nowoczesna, informacyjna – nie każdy potrafi robić strony internetowe sam, a chętnie skorzysta z opcji darmowej i w dodatku zrobionej na dobrym poziomie

 

Na koniec dodam, że w wolnych chwilach sama lubię sobie „podziubać” przy robieniu stron www, ale niestety takich ładnych jak ta, nie potrafię zrobić więc bardzo się cieszę, że jestem w teamie i mogę z niej za free korzystać :).
.

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)