Opis AdpackPro – jak zarabiać w tym programie?

adpackproAdpackPro to społecznościowa platforma reklamowa w branży marketingu internetowego i SEO, która pojawiła się w sieci początkiem grudnia 2015  (oficjalny start miał 9 kwietnia na evencie w Augsburgu) i należy do firmy One Vision Holding AG (strona: onevision-holding.com ).

Ta z kolei wg informacji z sieci, zajmuje się między innymi pozycjonowaniem stron w Google, oraz oferuje różnego rodzaju usługi i aplikacje. Są to: JopBooster (program do pozycjonowania, płatny abonamentowo), szkolenia, komunikator Smart Messenger, narzędzie Smart Shopper (na smartfony – do wyszukiwania w sieci najtańszych produktów różnej maści) itp.

Po co o tym piszę na początku? Bo przy programach revshare ważne są ich dodatkowe źródła finansowania, a przy kilku takich dodatkowych usługach i programach może to być pewien wyznacznik dłuższej żywotności programu.

Na samym początku program AdpackPro posiadał jedynie wersję niemieckojęzyczną, pod adresem adpackpro.com, aktualnie jest również wersja anglojęzyczna, na adresie adpackpro-international.com , a rejestrując się mamy dostęp do obu wersji i… różnych form linka partnerskiego, co też sprawia, że możemy swobodniej kierować promocję na rynek niemieckojęzyczny – osobno i anglojęzyczny – osobno.

Adpackpro opis samego programu revshare:

 

W programie AdpackPro kupujemy adpacki za 25€, w ramach których otrzymujemy:  10 000 wyświetleń naszej reklamy oraz do 100 kliknięć w banner (dużo, więc to dobre miejsce do promocji innych biznesów, ale nie revshare – obowiązuje zakaz reklamy reflinków revshare).

Możliwości: możemy tu otrzymać całość zwrotu nakładów poniesionych na reklamę + 20% dodatkowego bonusu po określonym czasie, pod warunkiem obejrzenia codziennie min 10 reklam i przy założeniu, że firma ma środki, którymi może się podzielić)

Naliczenia: co 60 minut (zmienne!)

Bardziej obrazowo, aby zarabiać w Adpackpro na samych paczkach reklamowych:

1 adpack za 25 € – po wygaśnięciu daje 30 €
10 adpacków za 250 € – po wygaśnięciu daje 300 €
100 Pr pack za 2500 € – – po wygaśnięciu daje 3000 €

Maksymalna ilość paczek: 3000

Ważne: po każdym zamówieniu adpacka otrzymuje się na maila rachunek potwierdzający (przyda się np. do celów podatkowych). Wszystkie rachunki za zamówione adpacki można też pobrać w historii zakupów  w programie. Przy zakupie nie są również pobierane przez firmę żadne prowizje.

Uwaga: brak gwarancji zarobków (jak w każdym programie reklamowym tego rodzaju). To znaczy, że firma dzieli się zyskiem z kupionych w niej reklam, ale jeśli tego zysku nie ma, to się nie dzieli. I wtedy użytkownik, który kupuje usługę reklamy, akceptuje, że nic więcej poza reklamą nie dostanie. Adpackpro jest stroną reklamową, a nie jakąkolwiek platformą inwestycyjna itd.

Żeby paczki pracowały, czyli żeby otrzymywać codzienne naliczenia należy obejrzeć min. 10 reklam dziennie. Ważne: Reklamy oglądamy na kolejny dzień aby zakwalifikować się na naliczenia. Przykład: jeśli dzisiaj założysz konto i nie obejrzysz 10 reklam to gdy jutro kupisz paczki nie będziesz zarabiał. Dopiero po obejrzeniu reklam danego dnia zarobek pojawi się od 0:00 kolejnego dnia. Jest to ważne przede wszystkim na początku. Ciekawa opcja ponieważ nie musimy pilnować ściśle ustalonej godziny tylko oglądamy reklamy wtedy kiedy mamy na to ochotę oczywiście pamiętając aby to zrobić dzień wcześniej.

Prowizje z poleconych:1 linia – 11% 2 linia – 7%
ale: Na bezpłatnym abonamencie czyli tym do 10 paczek mamy tylko 1 poziom poleconych i wynosi on 11%. 2 Poziom nie jest aktywny. 2 poziom staje się aktywny w momencie gdy zakupimy abonament nawet ten najniższy, który jest wymagany przy posiadaniu 11-50 paczek.

Abonamenty w programie AdpackPro:

Konto darmowe: brak abonamentu, maksymalnie 10 własnych adpacków
Pozostałe abonamenty są opłacane na cały rok:

39€ – abonament do 50 paczek
69€ – abonament do 100 paczek
99€- abonament do 250 paczek
199€- abonament do  500 paczek
699€- abonament do  2000 paczek
999€- abonament do  3000 paczek

Minimum do wypłaty: 50 €

Płatności w Adpackpro: wyłącznie przelew, karta kredytowa i sofort banking
Brak procesorów płatniczych

Cztery wypłaty w miesiącu – na konto bankowe są bezpłatne (zero prowizji, zero opłat). Każda kolejna wypłata to koszt 10 EURO.

Weryfikacja: po rejestracji PRZED dokonaniem jakichkolwiek zakupów należy dokonać weryfikacji (dowód + e-wyciąg z konta bankowego (tylko dane adresowe, swift, reszta zamazana). Dane osoby, która zapisała się do Adpackpro muszą być zgodne z tymi, które widnieją na tych 2 dokumentach.

Co można mieć w Adpackpro ZA DARMO?

 • Po pierwsze: darmowe konto do 10 adpacków
 • Po drugie: reklamę innych swoich biznesów czy swoich stron. Jak? Za zalogowanie się i oglądanie reklam otrzymujemy tutaj punkty. Za uzbierane punkty można kupić dodatkową reklamę swoich stron.

 

Kto za tym stoi?

W zarządzie firmy są m,in Peter Müller – były radny Prowincji Bazylea, Peter Wörz – zasiadał jako Prezes Energy Life AG i Jeroen Smid , który odpowiada za pozycjonowanie w Google (TOP 10).

zarząd adpackpro

Sam  Peter Wörz jest na FB, i można u niego znaleźć m.in. takiego zdjęcia:

adpackpro adpackpro adpackpro

Jak zarejestrować się w AdpackPro i zacząć zarabiać?

Rejestracja w programie – tu link wymaga wypełnienia wszystkich obowiązkowych pól w formularzu oraz wpisania w pola pod formularzem słowa „yes” (tak)  przy odpowiednich „zgodach” (Tak, zgadzam się na regulamin, warunki programu, politykę, mam świadomość ryzyka (!) i przeczytałem warunki założenia konta, max 1 konto własne w programie itd. itd.)

W Adpackpro uwzględniono również rodzinę i wspólne zamieszkanie, dzięki czemu możemy mieć max. 3 konta z tego samego adresu (np. rodzic, dziecko) przy czym tutaj bezwzględnie muszą być spełnione warunki, że konta poniżej nie mogą posiadać więcej paczek reklamowych niż konto nadrzędne.

W przypadku rejestracji z linka http://aleksunn.adpackpro-international.com/ (mój partnerski), możesz oczywiście liczyć na moją pomoc przy założeniu, konta, weryfikacji, ustawieniach wewnątrz programu i na odpowiedzi na Twoje ew. pytania, w trakcie całego działania w programie.

.

kartymastercardAktualizacja 05.07.2016: Adpackpro wprowadza możliwość zamówienia Kart MasterCard do wypłat bezpośrednio z bankomatu. Karty są płatne, ale oczywiście nie są obowiązkowe, natomiast mają wiele korzyści, więc przy większych potrzebach w programie warto je rozważyć. Przy zamówieniu można również skorzystać z vouchera Adpackpro. Więcej informacji w samym programie, w dziale „newsy”.

Aktualizacja 12.09.2016: Adpackpro zaczyna wyłączać reklamy programów, które już nie istnieją, nie płacą lub np. mają problemy z kontrolami itp, a wciąż są przez różne osoby uparcie promowane. Jeśli reklamujesz takie strony musisz się liczyć z tym, że firma wyłączy takie reklamy (co wg mnie jest bardzo dobrym krokiem), a tym samym Twój podpięty do nich adpack przestanie pracować. Jeśli sam nie podmienisz reklamy na inną – wówczas po wyłączeniu jej przez firmę będziesz musiał kontaktować się z supportem żeby móc ponownie ustawić do adpacka inną reklamę. To potrwa – dlatego warto wcześniej przejrzeć bannery stron, które promujemy w tym systemie.

Aktualizacja 07.10.2016: Adpackpro zmienił minimum do wypłaty z 25 na 50 €. Dodatkowo nie można w programie reklamować biznesów revshare (ważne) – można strony klasyczne, landingi, matryce itd.

Aktualizacja 19.01.2017: Program stale rośnie, działa płaci:) Onevision – właściciel Adpackpro otworzył nowe biuro (stacjonarne) w USA. Rozwój, rozwój. Kolejne biuro ma być w Hong Kongu. Poza tym rośnie zainteresowanie Francji (sama mam w strukturze kilku Francuzów – szok, nie potrafię powiedzieć skąd, albo z reklam albo z bloga w j.ang.). W Polsce zainteresowanie nadal słabe, a szkoda, bo działa naprawdę OK i konkurencja mała;)

Aktualizacja 02.02.2017: Tłumaczenie ostatniego newsa z Adpackpro:

Po ostatnich pracach programistów nadszedł czas na połączenie AdpackPro z OneVisionWorld (OVW).Od teraz OVW jest już odblokowany dla użytkowników (nowych jak i tych, którzy działają już w APP i można się do tego systemu zapisać).
UWAGA: przeczytaj do końca (niżej skrót informacji, którą znajdziesz w panelu APP w zakładce News).

OVW to nowy sposób na dodatkowe korzyści zarobkowe z firmą OneVision i zbudowanie długotrwałych dochodów online, dzięki narzędziom marketingowym, aplikacjom i produktom firmy OVW (Smartshopper, Jopboosterpro i inne)
OVW do którego można dołączyć to wg zapowiedzi firmy nowy, flagowy system, który pozwoli APP zbudować dużą społeczność wokół jego usług i produktów.
Oczywiście jak podkreśla sama firma „w marketingu nie ma nic za darmo”, więc i tutaj będą opłaty,dlatego przeczytaj niżej i zastanów się czy chcesz poza APP działać też w podłączonym OVW.

Zmiany dot OVW to również zmiany w APP.

1.Od 31 stycznia w Adpackpro możesz mieć ustawionych max 100 reklam (adpaków).
2.Jeśli masz więcej niż 100, wtedy powinieneś dołączyć do OVW, bo od teraz w samym APP „pracują/naliczają” tylko adpaki do ilości 100, nie więcej. Osoby posiadające więcej reklam mają się zapoznać z innymi możliwościami reklamy i produktami właśnie w OVW.
3.Od 100 reklam adpackowych i więcej system będzie automatycznie kierował do OnevisionWorld: niemiecki: https://goo.gl/c78xr6~~HEAD=pobj, Angielski: https://goo.gl/CAEMH6

Nowy produkt OneVisionWorld obejmuje następujące produkty i transakcje:
– OneVisionWorld Portal
– Smart Series Smart Messaging Smart Hopper i Smart Partnerski
– ClickEasyNow
– AdPackPro
– Internet Academy Europe
– OneVisionAcademy
– WebpowerBooster
– OneVision Travel
– OneVision merchandising

Wszystkie te produkty działają na zasadzie schematu: jest to program affiliate marketing (polecamy produkty, zarabiamy na ich sprzedaży).
Wszyscy klienci AdpackPro z ponad 100 paczkami będą automatycznie przenoszeni do OVW gdzie będą mogli zarabiać również na sprzedaży innych produktów APP (ode mnie: z tego co wiem na ten moment, to jest to obowiązkowe, aczkolwiek nie sprawdzę osobiście, bo mam… 99 paczek i tyle mi wystarczy;)

I najważniejsze:
W przypadku posiadania więcej niż 100 aktywnych Adpacków trzeba będzie opłacić licencję OneVisionWorld.
Niniejsza licencja uprawnia nie tylko do dalszych Adpacków ale daje dostęp do OVW i możliwości zarabiania na sprzedaży znajdujących się tam produktów
Nowa licencja OneVisionWorld z AdpackPro kosztuje 95 € miesięcznie.  (ode mnie: tym bardziej cieszę się, że mam 99 paczek, bo to jest dość droga licencja miesięczna, a produktu OVW w środku nowego systemu są z tego co się domyślam po niemiecku i po angielsku czyli będzie je bardzo trudno promować na Polskę, no chyba że wprowadzą coś polskiego)

Prowizje jakie możesz zyskać działając i będac partnerem OVW:
poziom 1 – 10%,  poziom 2 – 5%, poziom 3 – 5%
poziom 4 – 5%,  poziom 5 – 5%

Prowizje te będą przeliczane na tzw. kredyty , przelicznik 2 kredyty = 1 €

W/w prowizje dotyczą sprzedaży wszystkich produktów poza Smartshopper.
Smartshopper będzie dostępny w wersji bezpłatnej i płatnej, przy płatnej prowizje jakie zarobisz ze sprzedaży: Na wszystkich 5 poziomach: 10%.

Jeśli masz poniżej 100 paczek w APP to masz naliczenia jak dotąd, wszystko działa jak zwykle i nie musisz zapisywać się też do OVW.
(ode mnie: sama jak na razie się nie zapisuję, licencja jest dość kosztowna, a nie wiadomo czy w środku będą jakieś polskie produkty , na których sprzedaży można będzie sobie odbić koszt miesięcznej licencji 95€ i jeszcze zarobić, dlatego na ten moment, tą część biznesu APP obserwuję, ale nie wchodzę)

.

Ważne: Wkładając własne środki w programy typu Reveneu Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka. Wydawaj tu wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

7 komentarzy

 • Coraz więcej powstaje programów typu revshare – branża stała się sotatnio popularna. Jestem ciekaw jak się rozwinie 😉

  Życzę oczywiście dużych dochodów 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   A dziękuję:)
   Powiem Ci szczerze, że tych revsharów to teraz jak grzybów po deszczu.. jak tak oglądam reklamy, czy działam to są tego setki co najmniej, ale traf na taki, który „chwyci” to jest dopiero wyzwanie:) Adpackpro działa już nieco, fajnie się sprawdza od środka, wpłaty , wypłaty itd więc czas już był go opisać:)

 • Bardzo dobry program, wypłaca, nalicza. Polecam

 • Opis przydatny, ale wydaje mi się, że weryfikacja nie jest wymagana przed dowolnymi zakupami. Jest wymagana do wypłaty pieniędzy. Fajny blog 🙂 Pozdrawiam 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Grzesiek, być może, ale zawsze mówię, że JEST wymagana przed, bo wyobraź sobie taką sytuację, że kupujesz 1000 adpacków, a po 5 miesiącach zarobiłeś już ładnie, chcesz wypłacić, a tu okazuje się że z jakiegoś powodu nie mogą Cię zweryfikować i … klops to mało powiedziane:) Dlatego ja weryfikuję się wszędzie PRZED kupnem czegokolwiek.
   Żeby mi potem nikt nie mógł powiedzieć „no sorry misiu ale..”

   Wiele osób np ma dziś problem z payzą, bo korzystali z niej bez weryfikacji (można tak, ale do obrotów 500 USD), a teraz obroty przekroczyli, zaczęli słać dokumenty i…? I payza mówi, że data niewidoczna (a widać jak byk), że dodatkowy dokument potrzebny, że znów data niewidoczna… itd. Mam kilku znajomych którzy w ten sposób są zablokowani z pieniędzmi od miesiąca… Nie mogą ani nic wyjąć, ani wpłacić. A można było od razu konto zweryfikować, kiedy jeszcze było sobie „gołe”.;)
   Dlatego proforma – to właśnie zalecam:)

   • W zasadzie bardzo rozsądne podejście. Choć podejrzewam, że jak nie będą chcieli wypłacić, to i tak nie wypłacą- nawet na koncie zweryfikowanym 🙂 Ciekawa jest natomiast sytuacja z Payzą. Wydaje mi się, że nie można zweryfikować konta, gdy nie ma się jeszcze odpowiedniego obrotu. Po wciśnięciu linku do weryfikacji pojawia się tekst „Your account does not require verification at this time. You can continue to use your account to Deposit, Send, Receive and to Withdraw funds. Verification will be enabled in your account once you send or receive a combined total of $500 USD”. Mam przycisk Continue, który wychodzi z tej weryfikacji. Chyba, żeby się tu zweryfikować, trzeba zrobić obrót min. 500$ i tyle. Ale z ogólnej rady dotyczącej weryfikacji na innych serwisach (przed wpłatą pieniędzy) skorzystam- zawsze człowiek czuje się bardziej bezpieczny. Dzięki 🙂

    • Aleksandra Niedzielska

     Właśnie, w tym momencie program nie ma pretekstu do przedłużania ew. wypłaty „bo konto niezweryfikowane” czy coś tam, coś tam, czekaj, czekaj, czekaj…

     Co do Payzy – nie wiem jak wygląda sytuacja teraz, ale swoje konto zakładałam 7 miesięcy temu, po 3 dniach wysłałam dok. do weryfikacji, czekałam na jej klepnięcie kilka dni, dopiero potem zaczęłam jakiekolwiek operacje. Być może od tamtego czasu coś zmienili – jeśli tak, to szkoda, bo moja „strategia” by się już dzisiaj nie sprawdziła:)

Dodaj komentarz