Procesory Płatnicze – sposób na dodatkowy zysk

Czy wiesz, że tzw. procesory płatnicze wykorzystywane do szybkich płatności w różnych zakupowych miejscach sieci – mogą dać Ci dodatkowy zysk?
Wprawdzie na początku szału nie ma, ale mieć a nie mieć 🙂

payza program partnerskiPayza – Program partnerski, w którym wykorzystując reflink do zapraszania tu znajomych, możesz zyskać  do 10 $ prowizji za każdą osobę.

Warunki otrzymania prowizji: Osoba polecona musi dokonać transakcji na minimum 250 $ (wysyłanie lub otrzymywanie pieniędzy). Nie liczą się konta założonego z tego samego IP, ani próby zakładania kont pod samym sobą.

 

Po założeniu konta swój własny link partnerski do promowania Payza znajdziesz tutaj:

payzalink

 

 

———————————————————————————-

stplogSolidTrustPay (STP) – Program partnerski, w którym możesz otrzymać 1% prowizji z transakcji wykonywanych przez osoby, które założyły konto z Twojego linka (liczą się tu zarówno ich wpłaty na procesor jak i przelewanie z niego pieniędzy „dalej”).
Dwa poziomy (1% z pierwszego i 1% z drugiego).

Warunki otrzymania prowizji:  Prowizje nie będą wypłacane w przypadku przelewania pieniędzy do innych użytkowników STP (zabezpieczenie przed kombinacjami), oraz z depozytów z kart kredytowych. Nie wolno reklamować programu partnerskiego STP przez spamowanie.

 

Po założeniu konta STP swój własny link partnerski do promowania znajdziesz tutaj:

stp link

 

 

—————————————————————————–

payza program partnerskiPayeer – aż 6-poziomowy program partnerski ( z prowizjami odpowiednio dla poziomów: 10%, 5% , 4%, 3%, 2%, 1%).
Po założeniu konta na stronie  Payeer swój własny link partnerski do promowania tego procesora znajdziesz w zakładce Referrals.

 

 

Myślę, że warto wykorzystać programy partnerskie z procesorów płatniczych, ponieważ tak czy inaczej większość programów zarobkowych, reklamowych czy stricte klasycznych programów partnerskich i tak wymaga ich posiadania, tak więc zarówno nasi aktualni partnerzy jak i przyszli, żeby móc realizować wpłaty  i wypłaty będą musieli określone procesory posiadać i podpowiadać ich założenie kolejnym osobom.

I tu warto wykorzystać link partnerski i poinformować ich o takiej możliwości.
🙂
.

3 komentarze

Dodaj komentarz