Recyclix: koniec działania wyłącznie na darmowych 20€

recyclixWażna aktualizacja dla zarabiających w programie Recykliks: jedna z najnowszych informacji podanych na stronie głównej firmy, wskazuje, że konta wszystkich osób, które w ciągu 60 dni od rejestracji (dla kont nowych) i 60 dni od momentu pojawienia się informacji (dla kont założonych wcześniej) i korzystające wyłącznie z otrzymanego na start bonusu 20 € zostaną zablokowane i usunięte, jeśli ich posiadacze nie kupili w programie „śmieci” za własne pieniądze (minimum 20 euro). Po w/w czasie konta te nie będą już dostępne do użytku/

W skrócie znaczy to tyle, że „darmowe 20€” otrzymujemy na przetestowanie programu, i mamy 60 dni na decyzję, czy chcemy działać w nim dalej, już „normalnie”, czyli kupując śmieci do dalszego recyklingu, czy nie.

Brak zakupu śmieci za „własne”, oznacza zamkniecie konta w ciągu 60 dni.

Skąd taka decyzja?

Z punktu widzenia firmy i samego biznesu ma to dla mnie spory sens: to koniec działania wyłącznie na darmowym bonusie, i mielenia go tylko po to, żeby potem wybrać to, co dostało się za darmo ( z kieszeni firmy) i zakończyć swój udział w programie.

Jeśli chcesz utrzymać darmowy bonus i zarabiać w programie Recykliks powinieneś więc dokonać zakupu śmieci: przelewem z konta bankowego, kartą, czy przez portfel Bitcoin.

Jeśli masz już w programie własnych partnerów, a nie śledzą oni aktualności – przekaż tą wiadomość dalej.

.

 

12 comments

 • Jest możliwość wpłaty z paypala? gdzie?

  • Aleksandra Niedzielska

   Aj, moja pomyłka – wprawdzie słyszałam, że można wpłacić przez paypal po kontakcie indywidualnym z supportem (mailowo), ale do tej pory nie korzystałam z takiej opcji, więc osobiście jej nie potwierdziłam. Wpis edytowany, paypal skasowany – dziękuję za szybką reakcję.

 • Ale gdzie ta informacja jest ?

  • że konta wszystkich osób, które w ciągu 60 dni od rejestracji (dla kont nowych) i 60 dni od momentu pojawienia się informacji (dla kont założonych wcześniej) i korzystające wyłącznie z otrzymanego na start bonusu 20 € zostaną zablokowane i usunięte

 • Wszedłem ,zobaczę może to będzie miało sens? 🙂

 • „Ta całkiem pokaźna kwota oczywiście musiałaby zostać pokryta z kieszeni firmy, która nie zarobiła na tym nic”
  Jak to nic? Po każdej sprzedaży granulatu dostaje 75% gdzie sprzedający tylko 25% więc zanim sprzedający uzbiera sobie te 20eur z tych 25% to firma zarobi i tak więcej bo dostaje 75%.

  • Aleksandra Niedzielska

   Ale firma wyciąga z własnej kieszeni, żeby dać. 🙂
   A mogłaby identycznie całe te 20€ sama przeznaczyć na śmieci – bez dawania tej kwoty dodatkowo komuś, po to żeby wyjąć 75%. I wtedy ma 100%. W biznesie 25% robi wielką różnicę.
   I firma nie ma tu też problemu z ludźmi, którzy zapisują się masowo tylko po to, żeby coś wyjąć, bez dania czegokolwiek od siebie. Nie ma obciążonych serwerów, hostingów, zapełnionych skrzynek mailowych i innych cudów. I zysk 100% ma dla siebie. Dla mnie to zrozumiałe.

 • A ja mam pytanko. Miałem założone konto w Recyclix, z tym, że nie kupiłem nic ze swoich pieniędzy i konto zostało zablokowane. Czy mogę w takiej sytuacji założyć nowe konto i kupić śmieci za własne pieniądze? Bo wolę nie ryzykować, gdy nie mam pewności, że będę mógł wypłacać po założeniu nowego konta. W programach tego typu przeważnie można mieć tylko jedno konto, dlatego nie jestem pewien. Jak sądzisz Aleksandro?

Dodaj komentarz