Recykliks: podsumowanie po 8 miesiącach w programie

W śmieciowym biznesie (który czasem traktuję jak grę w której głównym celem jest zbieranie góry śmieci i przerabianie jej na coś nowego), jestem od 8 czerwca 2015, więc dzisiaj mamy lekko ponad 8 miesięcy działania, zatem czas na krótkie podsumowanie.

recyclix raportNajważniejsze: w Recykliksie zarejestrowałam się tylko dlatego, że „dawali 20 € na wypróbowanie programu” i poleciła mi go osoba, którą cenię i lubię (dzięki Wiola!). Można wiec śmiało powiedzieć, że „połasiłam się” na 20 € 😉 Ale tak naprawdę – w czasach gdy programów, na których można w sieci zarabiać są tysiące, jeśli nie miliony i w każdym z nich, a przynajmniej w znakomitej większości trzeba coś samemu wpłacić, żeby zyskać – Recykliks akurat na odwrót – coś dawał, żeby spróbować. Nie ma się co czarować: nie mamy kieszeni napchanych kasą na tyle, żeby do każdego z cud miód promowanych programów wpłacać po 20 € cz 50 $ (nie mając do tego żadnej gwarancji czy zarobimy na tym, czy stracimy), więc z okazji do dostania czegoś na start korzystamy całkiem chętnie.

Oczywiście, darmowe 20 € nadal można dostać za wejście do Recykliksa , ale trzeba pamiętać, że żadna normalna firma nie daje nikomu pieniędzy pozwalając je od razu wypłacić. Co to, to nie – to oznaczałoby zerową przedsiębiorczość i szybką plajtę. Darmowe 20 € można wykorzystać wyłącznie na zakupienie w programie 100 kg śmieci, a zyskać je tak naprawdę dopiero po co najmniej kilku cyklach (14-20 dni każdy cykl!) w trakcie których zakupione śmieci przerabiane są w procesie recyclingu na coś tam nowego. Granulat czy jakoś tak. A więc: jeśli zapisujesz się do programu Recyclix NIE wypłacisz od razu tych 20 € i to jest chyba normalne i oczywiste. Mało tego, zgodnie z zasadami opisanymi tutaj: http://aleksandraniedzielska.pl/recyclix-koniec-dzialania-wylacznie-na-darmowych-20e/ 20€ otrzymujesz na 60 dni testów – jeśli w tym czasie program Ci się spodoba, i kupisz śmieci za własne pieniądze, wtedy bonus zostaje i dalej pracuje, a jeśli uznasz że nie bawisz się w to dalej i nie robisz zakupów – wtedy po 60 dniach od rejestracji Twoje konto zostanie skasowane.

Czas na podsumowanie 8 miesięcy w programie:

Po pierwsze: do dnia pisania tego artykułu nie wpłaciłam do programu żadnych własnych środków w postaci pieniędzy.

Po drugie: jedynym moim wkładem były Bitcoiny, które uzbierałam klikając je w sieci (tu artykuł jak to się robi) i które klikali również moi partnerzy (osoby które przeczytały w/w tekst, zapisały się do programów btc i sobie klikały).

Po trzecie: program traktuję jako pewnego rodzaju zabawę, z finansowym podtekstem, ale nie wybierałam dotąd z niego żadnych pieniędzy, ponieważ chcę uzbierać 5000 kg śmieci i mieć ich więcej (więcej śmieci – większy zysk). Monitoruję za to na bieżąco znajomych i ludzi na FB, którzy wypłaty robią i którzy umieszczają potwierdzenia swoich przelewów, screeny itd. itd.

Po czwarte: stan na dziś:

stan konta recyclix

Po piąte: stan prowizji z poleconych (program płaci od 10.10 2016 wyłącznie prowizje za partnerów z pierwszej linii, wczesniej linie były 4, teraz tylko 1)

Wszystkich partnerów: 1471 (większość z nich to pewnie osoby, które zapisały się dla 20 € wejściówki, myślały, że sobie to od razu wypłacą na lody, a gdy się okazało, że nie ma takich cudów, to przestały działać. Tak zakładam). Od 10.10.2016 (po zmianach): partnerów 1 linii : 155.

Aktywnych partnerów: 26 (to osoby, które cokolwiek wpłaciły do programu czyli kupiły śmieci za własne pieniądze, lub za posiadane/uzbierane bitcoiny).

Największa efektywność prowizji: poziom 1 i poziom 3 (tu zaznaczę, że jednorazowe prowizje w wysokości 10 € i więcej są śladowe, większość to kwoty jak na zdjęciu niżej, ale po zsumowaniu dające całkiem ładny procent składany):

 

prowizje recyclix

 

Podsumowując:

Zgromadzone „dobra” : 800 kg (bez własnej inwestycji poza bitcoinami)
Wartość „dóbr”: 341,30 €
Czas pracy: niewielki. Częste klikanie BTC na samym początku (teraz zbieram 90% mniej, a i tak btc na cotygodniowy zakup nowych kg śmieci wpadają – to zasługa poleconych). Plus po każdym zakończonym cyklu recyklingu kliknięcie przycisku „restartuj” w panelu recyclixa (nigdy „sell/sprzedaj”!).

Gdybym kupowała śmieci za własne pieniądze, to pewnie byłoby dużo lepiej i szybciej, ale i tak jestem zadowolona. Ryzyko: 50%. Albo program padnie, albo nie;)

 

A jak u Was wygląda „stan” gry?

 

Ważna aktualizacja z 27.02.2017: http://aleksandraniedzielska.pl/recyclix-dlaczego-straciles-polowe-swoich-smieci/

.

41 komentarzy

 • ja recyclixa dawno zamknalem.. jakos tak wyszlo 🙂 w sumie po tym artykule zaczynam zalowac 😉 no ale trudno 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Łukasz podobno co ma wisieć nie utonie;)
   A w Recyclixie o tyle jestem, że naprawdę niewiele trzeba tu robić w porównaniu do innych programów, więc czemu nie. No i w tle się sobie toczy, i powoli rośnie. A czas i tak upłynie.

 • Witam
  Właśnie się zarejestrowałem, masz na imię jak moja córka i to był wystarczający powód zaufania, ponadto trochę Ciebie obserwuję w sieci
  Pozdrawiam
  Mirek

 • Witam,
  Mam pytanie dotyczace poleconych, poleciłem ten program moim znajomym i nie moga wprawowadzic mojego ID, musimy to zgłoszac, czy da sie to jakos inaczej załatwic?

  • Aleksandra Niedzielska

   Znajomi nie musieli wprowadzać Twojego ID, jeśli rejestrowali się z podanego im linka partnerskiego, to ID dopisywane jest automatycznie.
   Chyba, że zapisali się z innego linka, wtedy muszą w swoich panelach zmienić „sponsora”, przy czym można to zrobić tylko raz:)

   • a da się to sprawdzić jakoś? ponieważ ja rejestrowałem się z czyjegoś linku, a oni z mojego i tego nigdzie nie widać.

    • Aleksandra Niedzielska

     Widać, tylko trzeba poszperać:) ID swojego sponsora każdy znajdzie w profilu (po kliknięciu swojego imienia w prawym górnym rogu, po zalogowaniu się).

     • Dominika Cięszczyk

      Aleksandro jakie mam ID to widzę na moim profilu, ale nie wiem jaki to ma być link, za pomocą którego będą się rejestrować moi partnerzy?

      • Aleksandra Niedzielska

       Linków już nie będzie – osoba ma się zapisać z głównej strony recyclixa i tylko przy rejestracji wpisać kod ID sponsora.

 • Mniej więcej ten biznes śmieciowy rozumiem i już widzę potencjalnego sponsora 🙂 ale mam wa pytania:

  1. Czy jest jeszcze ta opcja 20Euro za free?
  2. Jak wygląda wynagrodzenie za osoby polecane?

  Pozdrawiam, fajna stronka

  • Aleksandra Niedzielska

   1.Tak. Na 60 dni – później jeśli nie kupisz śmieci za min 20 € to konto zostaje usunięte.
   2.10% z pierwszego poziomu, 3,2,1% z pozostałych. Dotyczy wyłącznie zakupów za własne pieniadze, a nie te wypracowane w programie.

 • Cześć.
  Trochę się przyglądam temu programowi i bardzo mi się podoba. Widziałem kalkulator na ich stronie i nie bardzo mogę zrozumieć, czy można wpłacić tylko 1000 euro? Ja chciałem zainwestować około 5000, ale wtedy chyba trzeba wpłacać na sprzęt, a to już nie wychodzi tak ładnie.
  Można mieć kilka kont na jedno nazwisko?
  Pozdrawiam, Marcin

  • Aleksandra Niedzielska

   Max ilość śmieci to 5000 kg, potem trzeba maszyny – one powiększają limit maksymalny śmieci do kupienia ( w skrócie). I nie da się tego obejść, chyba że wizytą w oddziale i podpisaniem normalnej umowy na większe ilości śmieci.
   Ad 2 – można mieć tylko 1 konto w programie.

   • Ok, dzięki za odpowiedź.
    A czy z jednego adresu IP i tego samego adresu zamieszkania może zarejestrować się tylko jedna osoba, czy więcej?

    • Aleksandra Niedzielska

     Tylko jedna – i polecam tą zasadę stosować we wszystkich programach, chyba, że mają wyraźny zapis w regulaminie, że można 🙂 Próby nadużyć są w przypadkach multikont zakładanych pod siebie na rodzinę czy inne osoby z gospodarstwo domowego i na jednym IP mocno karane (ban dla konta lub/i wszystkich takich kont).

 • ja mam pytanie polecony wpłaci w program np 1000 euro 10% dla to będzie 100 euro i gdzie ono pójdzie na prawo do wypłaty czy na lewo do zakupów odpadów?

 • Witaj, bardzo fajnie, że popularyzujesz program Recyclix 🙂 My na blogu również staramy się opisywać palące zagadnienia oraz własne doświadczenia z programem. Rozpoczęliśmy od wpłaty 500 euro w grudniu zeszłego roku i już otrzymuję pierwsze wypłaty, po osiągnięciu limitu 5000kg. Oby to funkcjonowało jak najdłużej i przyniosło spodziewany zysk!

  Olu, a czy Ty zdecydowałaś się zainwestować swoje środki?

  Pozdrawiam
  Krzysztof

  • Aleksandra Niedzielska

   Oczywiście, że się zdecydowałam 🙂 Od artykułu minęło już trochę czasu.
   Poza tym przypominam, że teraz mamy 60 dni od daty rejestracji żeby kupić śmieci „za własne” inaczej bonus 20€ na start zostanie usunięty, a konto skasowane.

   P.S Też trzymam kciuki za recyclix , jestem z niego wyjątkowo zadowolona:)

 • Jest jakieś minimum zakupu za własne środki żeby nie usuwali konta ?

 • A czy moge otworzyć konto dziewczynie a zaplacic z tej samej karty?

 • Mam jedno pytanie przykładowo kupiłem 500 kg za 100 euro po 5 tygodniowym cyklu mogę je sprzedać za 300 euro, ale mogę jest tylko 25% zysku, czyli 75 euro. Wychodzi na to że po 5 tygodniach jestem 25 euro w plecy gdzie w takim razie ten zarobek

  • Aleksandra Niedzielska

   Nie wolno Ci sprzedać 🙂
   Jeśli sprzedasz śmieci to kończysz cykl i poza tym, co napisałeś, nie masz już nic.
   Po 5 tygodniach (i później też) każdorazowo klikasz „restart / recycling” ale nigdy „sprzedaj” – i wtedy masz zysk a ta sama ilość śmieci mieli się dalej i pracuje na kolejny zysk. I tak w kółko, do znudzenia 😉

 • dopiero po uzyskaniu odpowiedniej liczby smieci mozna wyplacic pieniadze czy w kazdym momencie?

 • Witam
  Działam w recyclix miesiąc. Narazie nic nie wskazuje na porażke:D
  Są tu użytkownicy epromoteam?

 • Czyli jak dostalem to 20 euro i wydalem je na rec… to i tak po 60 dniach jezeli nie wplace swoich pieniedzy to mi usuną konto. bo nie do konca rozumiem

 • Byłem nie cierpliwy recyclix płaci dziś dostałem przelew;)

 • Witam Pani Olu!

  Jak postępy w recyklingu śmieci?
  Rozumiem, że wszystko idzie do przodu? Jak statystyki?
  Zastanawiam się poważnie nad inwestycją, mam trochę obawy, jak na razie próba z darmową „dwudziestką” 😀

  • Statystyki ładnie na plus, wszystko się mieli, co ma się mielić, wypłaty na czas, co tu mam dodać: wciąż jest ciekawie 🙂 A test darmową dwudziestką dobra rzecz – można sie zorientować co i jak działa, przynajmniej przez te 60 dni 🙂

 • To ja mam jeszcze pytanie… wpłaciłam 50€ i każą mi wysłać moje selfie jak trzymam kartę kredytową i dowód osobisty. Czy to normalne? Przyznam że trochę stracili dla mnie na autentyczności:( ktoś się z tym spotkał?

  • Tak, wszyscy się z tym spotkali, a jeśli jeszcze nie to spotkają przy próbie pierwszej wypłaty. Weryfikacja tożsamości (jest o niej informacja w regulaminie), ma na celu zapobieganie próbom prania pieniędzy, itp sztuczek czy kombinacji (zasada KYC – Know Your Customer, jest stosowana w prawie wszystkich programach inwestycyjnych, zarobkowych, reklamowych czy innych, w których ktoś komuś za coś płaci ).

 • Hej. Macie może jakieś nowe wiadomości w kwestii utraty płynności finansowej firmy po wybuchu pożaru w Brożku? Z moim przypadku i wg rozeznania wśród znajomych firma zamroziła 50% debetu. Wg moich ostatnich wiadomości nie wiadomo jeszcze czy ten stan zostanie przywrócony.

Dodaj komentarz