Recyclix: ważne zmiany w prowizjach od 10.10.2016

zmiany recyclixDzisiaj (10.10.2016) w panelu programu Recyclix pojawiły się zapowiadane po evencie firmowym w Żaganiu – zmiany, które  zdecydowanie wpłyną na przyszłe zyski działających tu partnerów Recyclixa i (przynajmniej na początku) dostarczą aktywnym marketingowo użytkownikom (czyli tym, którzy ten program promują), więcej pracy.

Aktualizacja stron promujących program, zarówno informacyjnych i blogowych (dot. stawek prowizji, opisów programu, zasad działania), jak i tych typu własne landing page – będzie konieczna.

Jeśli promujesz gdzieś program Recyclix – zaktualizuj opisy, bo sporo się dzisiaj zmieniło.

Zmiana nr 1:

Znikają dotychczasowe prowizje z 4 poziomów poleconych. Zostaje wyłącznie 1 linia prowizji i ta będzie wyższa: za zakupy własne partnerów z pierwszego poziomu poleceń otrzymamy nie 10 jak wcześniej, a 12 % prowizji. Widać to już w panelu programu, i zniknął również dostęp do listy partnerów z pozostałych poziomów (2,3,4).

Plusy: Mniej prowizji od firmy – więcej środków zostaje w programie. Większa prowizja z zakupów pierwszego poziomu.
Minusy: Spadną zarobki tych osób, które miały bardzo rozbudowane w głąb linie swoich poleconych.

Zmiana nr 2:

Zniknęły linki partnerskie do promowania programu Recyclix.
Aktualnie, żeby wprowadzić nowego partnera „od siebie” należy podać mu swój nr Konta ID i ten numer potencjalny partner musi wpisać w odpowiednie pole podczas rejestracji.

I tu pojawił się nowy formularz rejestracji:

recycklix
z widocznym miejscem, w którym wstawiamy ID naszego sponsora (np. mój nr ID: 0703-23D7-C1E5 )

Zmiana nr 3

W Materiałach Reklamowych, z których dotąd pobieraliśmy bannery do promocji recyclixa, zniknęły w ich kodach nasze linki partnerskie. Teraz bannery kierują do strony głównej recyclixa, więc używanie ich w reklamach np. w innych programach revshare czy na swoich stronach promujących bez wyraźnego dopisku, z naszym numerem ID, który potencjalny partner mógłby wpisać w polu rejestracji – mija się z celem.

Jeśli używasz stron przechwytujących do promocji Recyclixa – zaznacz na nich wyraźnie jaki jest Twój nr ID tak, żeby osoby zainteresowane mogły go wpisać.

Jeśli używasz reklamy reflinkowej – zastanów się nad jej usunięciem bo chociaż aktualnie wciąż przenosi ona poprawnie, a przy próbie rejestracji nasz numer konta ID automatycznie się tu wkleja:

recyclix

to nie mam jeszcze informacji czy tak będzie na stałe, czy też nasze linki wkrótce przestaną poprawnie „wpisywać” nr konta ID do formularza.

Nowe osoby prawdopodobnie (tak jak teraz i stali użytkownicy) nie będą w panelu widziały żadnego reflinka jedynie swój KOD jaki będą podawać partnerom.

W tej sprawie czekam na odpowiedź od supportu, wpis będzie zatem aktualizowany.

Aktualizacja 12.10.2016 – Odpowiedź z supportu: Kod ID sponsora musi być wpisany przez daną osobę ręcznie, wkrótce stare reflinki nie będą działać wcale, więc każdej osobie, z którą omawiamy program należy podać swój KOD ID do rejestracji. Nowe osoby w programie nie będą miały reflinków w ogóle.

.

12 komentarzy

 • Właśnie wchodziłam dzisiaj na stronę Recyclix, zauważyłam te zmiany i zastanawiałam się czy usuwać reklamy z dotychczasowym linkiem partnerskim. Okazuje się, że na razie nie – resztę doczytam jak otrzymasz odpowiedź z supportu. Dziękuję za informacje 🙂

 • dziekuwa choc ja robie swoje hehehehe

 • ZarabiajPrzez24

  Co do prowizji to jeszcze ok, ale z tym linkiem to niezbyt ładnie zrobili ;p

 • Wiecie coś na temat ograniczeń w kupowaniu odpadów. Mam stan konta 17 Euro a nie mogę kupić odpadów.

 • Witam,
  słyszeliście o najnowszych zmianach jakie firma wprowadzi??
  W skrócie ,,koniec z zarabianiem”

  ,,Aby uniknąć spekulacji i dezinformacji, Recyclix umieszcza krótki opis o planowanym przejściu, potwierdzając, że obecny system zostanie zamknięty dla nowych rejestracji i nowych pakietów odpadów……. Od daty zamknięcia, wszyscy istniejący członkowie będą nadal zarabiać i otrzymywać wypłaty z istniejących pakietów na okres dalszych 10 cykli (z grubsza kolejny rok, do października 2018). To gwarantuje, że każdy, kto bierze udział w naszej aktualnej koncepcji będzie mógł zobaczyć zwrot inwestycji z marży.
  Po tym okresie przejściowym 10 cykli, będziemy całkowicie mogli przenieść się do nowego systemu i będzie on otwarty dla inwestorów z co najmniej 100.000 euro ”

  Pytanie. Opłaca się jeszcze dalej inwestować??

  • Oczywiście, ze slyszelismy, w/w zapowiedzi były już przez nas omawiane na Facebooku 🙂
   Dla nas, aktualnych użytkowników, na ten moment nic się nie zmienia, śmieci mielą się dalej, wypłaty są a gdy firma osiągnie swój planowany cel, wtedy zamknie możliwość rejestracji dla nowych osób. Czyli ew. kolejne osoby, które będą chciały zarabiać w recyclixie będą musiały wyłożyć znacznie większe sumy, niż teraz, gdy można sobie zacząć od małej kwoty i jeszcze dostać 20 € na start za free. Gdy rejestracja nowych zostanie zamknięta, starzy dalej zarabiaja i wypłacają przez kolejnych 10 cykli więc zarobia na tym, co włożyli i wypłacą.

   Gadanie „koniec z zarabianiem” jest więc bzdurą, dlatego polecam czytać zanim się wypowie czy przeklei głupoty:)
   Odpowiedź: skoro można wypłacać i będzie to można robić jeszcze 10 cykli po zamknięciu nowych rejestracji, to co tu się nie opłaca?;)

Dodaj komentarz