Rejestracja w AdpackPro – krok po kroku

adpackpro rejestracjaRejestracja w programie revenue share Adpackpro niewiele różni się od tych, które wykonujemy zapisując się do innych programów tego rodzaju, ale żeby wykonać ją prawidłowo i bez pomyłek, należy pamiętać o dwóch rzeczach: po pierwsze wszystkie pola w formularzu rejestracji do AdpackPro muszą zostać wypełnione zgodnie z prawdą (prawdziwe imię, nazwisko, adres i pozostałe dane).

Jest to ważne, ponieważ przy późniejszej weryfikacji programu administratorzy będą sprawdzać czy dane w profilu zgadzają się z tymi na dokumentach weryfikacyjnych.

Po drugie: należy pamiętać aby 2 razy sprawdzić czy zapisujemy się do programu przez link właściwej osoby. Widać to tutaj:

appsponsor

Jeśli widoczne imię i nazwisko nie zgadza się z Twoim „sponsorem” – wróć do niego, i poproś by jeszcze raz podał Ci właściwy link do rejestracji w Adpackpro🙂

Jeśli wszystko jest ok, wypełnij pola formularz wg wzoru:

appsponsor2

Poniżej formularza będą też pola z podstawowymi „zgodami”, które musisz potwierdzić, żeby przejść dalej. Jest to akceptacja zasad i regulaminu AdpackPro, potwierdzenie, że masz świadomość ryzyka, itd. W pola jak na screenie niżej należy wpisać „YES” (tak)

adpackpro rejestracja

Na końcu potwierdzamy rejestrację  w AdpackPro .
Sprawdź maila – przyjdzie na niego informacja o założeniu konta i potwierdzenie.
I gotowe:) Teraz możesz  już zalogować się do panelu – anglo lub niemieckojęzycznego, w zależności od tego co Ci bardziej pasuje.

Pierwszą rzeczą, jaka powinieneś wykonać po zalogowaniu się do panelu jest weryfikacja konta (dowód osobisty i potwierdzenie posiadania konta)

Jeśli rejestrujesz się z mojego linka – i po zalogowaniu się będziesz mieć jakiekolwiek pytania, napisz (FB, lub e-mail – w dziale kontakt).

.

 

Dodaj komentarz