Serwerownia Independent Enterprise: video

serwerowniaW ostatnich dniach firma Independent Enterprise (w której można kupić kontrakty na moc obliczeniową do wydobywania Ethereum) pokazała nam nieco więcej siebie „od środka”. Bardzo się z tego cieszę, bo co jak co, ale dobrze jest zobaczyć miejsce, gdzie pracuje moc obliczeniową, jaką się kupiło.

Udostępniono nagrania z kilku serwerowni, które wciąż są rozwijane, i na których popodziwiać można naprawdę sporą ilość fizycznego sprzętu.

Poniżej wklejam Wam dwa materiały video nagrane przez Dyrektora Marketingu w Independent Enterprise (Bart Heart). Jeśli również posiadacie w IE kontrakty, to przyjrzyjcie się im dobrze 🙂

Krótko mówiąc: jest moc na tym pokładzie:)
Aż huczy, buczy i wieje!

Oczywiście lokalizacja hal ze sprzętem jest tajna (względy bezpieczeństwa zobowiązują), aczkolwiek z ciekawostek: na miejscu była już ekipa kilku osób mocniej zaangażowanych w działanie w firmie. Z tego wiem, na miejsce zostały dowiezione w wersji zakapturzonej, tak, żeby nie znały lokalizacji i nie mogły tam samodzielnie wrócić hehehe:)

Myślę, że z racji na wartość takiego sprzętu (pewnie przynajmniej kilka milionów złotych), i fakt, że złodzieje nigdy nie śpią, zwłaszcza, że ta branża jest bardzo kusząca, to jest to jak najbardziej uzasadnione. Nagrania live z tej wizyty znajdziesz na Facebooku.

Jeśli przyglądasz się firmie Independent Enterprise i zastanawiasz nad zakupem kontraktów na moc obliczeniową (ETH), to na tym blogu znajdziesz więcej artykułów w temacie (warto poczytać), no i zawsze możesz do mnie napisać (kontakt) i po prostu zapytać o szczegóły).

🙂

16 komentarzy

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)