Smartfon Futurenet już w sprzedaży – cena, parametry

smartfon fnW firmowym sklepie Futurenet link: https://store.futurenet.club/product/futurenet-phone-dual-sim-lte/ pojawił się już zapowiadany dużo wcześniej smartfon pod marką samego Futurenet.

To cieszy: z jednej strony mamy tu realny produkt, który może być dla firmy dodatkowy źródłem dochodu, a z drugiej z pewnością spotka się z zainteresowaniem osób, które same działają w Futurenet czy Futureadpro i będą chciały mieć jakiś „namacalny” dowód na rozwój firmy i przy okazji gadżet, który można wykorzystać nie tylko jako telefon ale i produkt czysto marketingowy.

Gdybyś więc miał ochotę powiedzieć sloganowe „A ja działam w firmie, która ma w sprzedaży własny, brandowy smartfon” i wyjąć go na dowód z kieszeni, to oczywiście możesz go sobie sprawić.

Więcej o smartfonie Futurenet:

 

smartfon futurenet

smartfon futurenet

Oczywiście firma Futurenet nie jest producentem smartfonów i nie zajmuje się ich tworzeniem od A do Z.

Smartfon FN został wyprodukowany przez innego producenta, ale już pod logo i marką Futurenet. Nie wiem  dokładnie jak to działa, ale przypuszczam (to tylko moje gdybanie), że Futurenet po prostu zamówił u jednego z producentów tego typu sprzętu – stworzenie dla siebie brandowego telefonu, i tyle.

 

Poszperaliśmy w sieci: smartfony o takich samych parametrach (ale oczywiście bez firmowego logo) robi Xiaomi.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-4-Helio-X20-2GB-16GB-Smartphone—Gold-371581.html
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4-2-16gb-silver-z-polski-fvat-i6753481075.html

 

Model analogiczny jak tutaj: to koszt ok 610 zł – 179 $ (pi razy drzwi, zależnie od sklepu i kraju w którym jest sprzedawany), więc cena brandowego Futurenet Smartfona wynosząca 200 $ nie jest jakoś bardzo wygórowana (biorąc pod uwagę fakt, że kupując go dostajemy produkt do wykorzystania marketingowego, brand na telefonie no i „COŚ” realnego a nie tylko matryce, adpacki, i inne tam internety) 😉

To teraz czekamy na zapowiadane na ten rok kawiarnie FN (na kawę chętnie w takie miejsce skoczę + marketingowo po kilka zdjęć ;).

.

Informacja: Nie reprezentuję firmy Futurenet, zgodnie z jej regulaminem jestem Niezależnym Partnerem FutureNet. 🙂

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)