Terminy. Mining i wypłaty w Independent Enterprise

independent enteprise
Dziś 1 dzień nowego miesiąca:)
I jak co miesiąc tego właśnie dnia, kiedy zdążymy się już obudzić (no chyba, że ktoś czuwa do po północy, ale ja tam o tej porze śpię…), w naszym wewnętrznym panelu IE zachodzą pewne ważne „zmiany” i dlatego wtedy warto się do systemu zalogować, zwłaszcza, jeśli codziennie tam nie zaglądasz.

Zmiany te są oczywiście pozytywne, ale ponieważ wiele osób o tym zapomina, to chciałabym przypomnieć co się dzieje w Independent Enterprise właśnie pierwszego dnia nowego miesiąca i co się dzieje w kolejnych dniach.

Zgodnie z firmowym regulaminem, tego dnia do naszej „kieszonki” nazwanej „Contract Pocket” zostają przeniesione naliczenia miningu za cały poprzedni miesiąc. Czyli 1 sierpnia za lipiec, 1 września za sierpień, 1 października za wrzesień itd itd. W tym samym momencie górny licznik pokazujący nasz mining co sekundę zaczyna odliczać kopanie za kolejny, nowy miesiąc.

Przeniesienie miningu do Contract Pocket wygląda tak:

independent enterprise

Z tej kieszonki nie możesz niczego wypłacić, bo naliczenia czekają tutaj kolejne 5 dni (co sprawdza się dobrze np. w przypadku wyskoczenia jakichś błędów), a następnie 5 dnia każdego miesiąca zostają one przeniesione z „Contract Pocket” do „Main Pocket”.

Czyli tutaj:

independent enterprise

W momencie przeniesienia, w kieszonce Main Pocket pojawia się przycisk do zrobienia wypłaty z firmy.

 

Naliczenia Ethereum możemy wtedy wypłacić na 2 sposoby:

1.Od razu na swój zewnętrzny portfel ETH (można go sobie założyć w takich darmowych miejscach jak np. Myetherwallet.com, Spectrocoin, czy skorzystać z portfeli ETH od razu na giełdach i w kantorach, gdzie można swoje ETH sprzedać za tradycyjne waluty, jak np. Bitbay czy Coindeal). Można też przelać to, co nam się ukopało w ETH na portfele zewnętrzne, jeśli takie posiadasz, jak chociażby Ledger, czy Trezor. Co kto woli i jak kto lubi 🙂

Ważne: tej operacji nie można cofnąć.

2.Zamiast tradycyjnej wypłaty można też przelać naliczenia na kieszonkę „Deposit Pocket”, w której możemy sobie „zbierać” środki na zakup kolejnych kontraktów miningowych w Independent Enterprise (oczywiście jeśli chcemy zwiększać sobie posiadaną moc obliczeniową i kopać większą ilością MH/s).

Zwróć uwagę, że z kieszonki „Deposit Pocket” NIE można robić wypłat, czyli jeśli np. tfu tfu , odpukać: ktoś włamałby Ci się na konto, a Ty w tym czasie trzymałbyś na Deposit Pocket środki na kolejny kontrakt, to ta osoba i tak nie mogłaby ich wypłacić.
Jedyne miejsce skąd można robić wypłaty w Independent Enterprise to Main Pocket. I tam lepiej nie kiś środków, po co kusić los 😉

Ważne: tej operacji nie można cofnąć.

I już.

Terminy w Independent Enterprise, dla podsumowania:

 Pierwszego dnia każdego nowego miesiąca, do „Contract Pocket” trafiają naliczenia miningu ETH za miesiąc poprzedni
 5 dnia każdego nowego miesiąca środki te trafiają do „Main Pocket” skąd możesz je sobie wypłacić lub zbierać na kolejny kontrakt.

.

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)