TheAdsTeam: jak ustawić reklamy do adpacków?

reklama w theadsteamUwaga: ten wpis jest ważny dla osób, które wykorzystują reklamy, jakie kupujemy w programach revshare (czyli mam nadzieję – dla wszystkich, którzy zerkają na tego bloga!) 🙂

W programie TheAdsTeam do każdego kupionego adpacka otrzymujemy różne możliwości wykorzystania przypisanych do niego „kredytów reklamowych”. Poniżej informacja o tym co zawierają poszczególne adpacki i jak poprawnie ustawić do nich wszystkie reklamy.

Rodzaje adpacków i reklam, jakie otrzymujemy za ich zakup:

Adpack za 10$ to 500 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 200 kredytów na reklamę tekstową, 4 kliknięcia w banner.

Adpack za 25$ to 1000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 500 kredytów na reklamę tekstową, 500 kredytów na wyświetlenia bannera, i 10 kliknięć w banner.

Adpack za $50 to 2000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 1000 kredytów na reklamę tekstową, 1000 kredytów na wyświetlenia bannera, i 20 kliknięć w banner.

 

theadsteam instrukcjeKażdą z tych sum „kredytowych” ustawiamy osobno.

Kredyty na wyświetlenia strony w zakładce Advertisement i „My Websites”
Kredyty na reklamę tekstową w zakładce Advertisement i „Text Ads”
Kredyty na wyświetlenia bannera w zakładce Advertisement i „Banner Ads”

Dodatkowo na samym dole znajduje się zakładka „Credit Statement”, w której możemy podejrzeć ile dokładnie kredytów zostało nam do przydzielenia do poszczególnych kampanii. Warto tutaj zajrzeć na koniec, żeby upewnić się czy wszystko dodaliśmy i czy aby jeszcze coś się gdzieś nie zawieruszyło. 🙂

Jeśli któreś z tych miejsc pominiemy, to kredyty/punkty za które zapłaciliśmy będą leżeć i się marnować.

 

 

.

Dodaj komentarz