TheAdsTeam – opis programu revshare, prowizje, możliwości

theadsteamTheAdsTeam to program reklamowy revenue share, który wystartował 15 października 2016, jest więc „nowy” w revshare, ale szybko zyskuje popularność w sieci.

Zapisałam się do niego jeszcze w fazie prelaunch, i to głównie dlatego, że obejrzałam kilka wywiadów przeprowadzonych z jego adminami i sprawdziłam kto z „naszego” polskiego podwórka już w nim jest (m.in kilka znanych osób z którymi współpracuję w innych programach revshare i które obserwuję). Za całością TheAdsTeam stoi dwóch właścicieli z Londynu (a sama firma zarejestrowana jest w Irlandii).

prezentacja theadteamAdmini (po zalogowaniu się na FB możesz przejrzeć ich profile): Muhammad Azam (właściciel i administrator), oraz Najam Ul Hassan (właściciel i program partnerski) .

Cała trójka nie jest w sieci, ani na facebooku od wczoraj (co ważne), a dzięki transparentności, możliwości spotkania się z nimi na żywo oraz prowadzeniu kanału informacyjno-instruktażowego TheAdsTeam na youtubie ( zobacz ) i oficjalnej grupy na FB (bieżący kontakt) „robi” w branży ( i na mnie) bardzo dobre wrażenie.

Wywiady z adminami  i prezentacja programu (kliknij, żeby obejrzeć na youtube):

wywiady theadsteam   wywiady theadsteam  wywiady theadsteam

Firmę można sprawdzić przez rejestr https://search.cro.ie/company/CompanyDetails.aspx – wpisując w polu jej numer 585013 lub nazwę THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED.
Adres rejestracji: OFFICE 29 CLIFTON HOUSE, FITZWILLIAM STREET LOWER, DUBLIN 2

Najważniejsze informacje o samym programie TheAdsTeam:

Adpacki reklamowe:

Adpack za 10$ pracuje do 110%, (500 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 200 kredytów na reklamę tekstową, 4 kliknięcia w banner). Maksymalnie: 200 adpacków.

Adpack za 25$ pracuje do 115%,  (1000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 500 kredytów na reklamę tekstową, 500 kredytów na wyświetlenia bannera, i 10 kliknięć w banner). Maksymalnie: 500 adpacków.

Adpack za $50 pracuje do 120%,  (2000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 1000 kredytów na reklamę tekstową, 1000 kredytów na wyświetlenia bannera, i 20 kliknięć w banner). Maksymalnie: 2000 adpacków.

Jednorazowo można kupić maksymalnie 100 adpacków reklamowych.

Każdą z reklam możemy ustawić osobno w panelu, a potem dopisywać do niej kredyty za kolejne kupione paczki. Nie ma tutaj obowiązku kupowania adpacków wg kolejności kwotowej, można to zrobić dowolnie, zgodnie z posiadanymi na balansie środkami.

Naliczenia: zależne od rodzaju adpacka, najtańsze – 2,5% dziennie, średnie 2,25% dziennie, duże 2% dziennie (aktualnie stałe, ale mogą się zmienić, jak w każdym revshare, w zależności od zysków firmy). Wpadają one w całości na balans konta, nie ma tutaj żadnego balansu repurchase, więc naliczenia są od razu do naszej dyspozycji. Można je wypłacić lub kupić za nie kolejne paczki reklamowe. Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie raz na 24 godziny min. 10 reklam. Codziennie.

Jak w każdym revshare zyski nie są tu gwarantowane. Kupujemy reklamę i z niej korzystamy: jeśli firma zarabia, podzieli się z nami zyskami, jeśli zarabia mniej, naliczenia będą mniejsze, jeśli nie zarabia wcale, to i logicznym jest, że się z nami nie podzieli. W myśl starego przysłowia, że z próżnego i Salomon nie naleje 😉

Jak w TheAdsTeam może zarobić osoba BEZ adpacków? (free member)

W programie są do oglądania reklamy PTC (płatne za kliknięcie). Osoby, które nie mają adpacków, a chcą zarobić drobniejsze kwoty na samym oglądaniu reklam – mają tutaj taką opcję. Oczywiście pod warunkiem, że inni użytkownicy będą reklamy tego rodzaju kupować. Aktualnie sprawdziłam – reklamy PTC są, trwają krótko i za ich obejrzenie naliczają się na koncie odpowiednie centy.

 

Wypłaty: Minimalna 10$.

Limit  dzienny wypłat (max) jest różny dla poszczególnych rang w programie:

Brak rangi – $200/dziennie,
Dla userów Silver – 250$ dziennie
Dla userów GOLD – 300 $ dziennie
Dla userów Diamond – 350 $ dziennie
Dla userów Blue Diamond – 400 $dziennie
Dla userów Black Diamond – 500 $ dziennie

Tak niski próg wypłat dziennych to wg mnie dobry znak, ponieważ nie pozwala na szybkie wyjęcie z programu bardzo dużych kwot (w przypadku np. dużych liderów – muszą oni posiadać zdecydowanie więcej paczek i poleconych, żeby móc wypłacić dziennie więcej, a ich max i tak wynosi tylko 500$). Środki krążą w systemie.

Procesory płatnicze: Payza, STP, Payeer, Perfect Money, Bitcoin (przez Coinpayments)

I tu ważne: jeśli otrzymuje się prowizję od poleconego np na balans commision procesora payza, ale samemu działa się na bitcoin, to można przenieść tą prowizję z balansu commision payza na commision bitcoin, a następnie kupić adpack, by po jego przepracowaniu móc wypłacić sobie środki.

Prowizje z zakupów osób poleconych: 5 poziomów poleceń: 8% , 2% , 1% , 1% , 1%.

Przy czym ciekawa rzecz: „sponsor” nie otrzyma prowizji za zakupy swojego poleconego jeśli sam nie kupi w programie min. 1 paczki. A to oznacza, że nawet Ci, którzy w innych programach promują je, sami nie wkładając z reklamę żadnych własnych środków (zero totalne) – tutaj będą do tego „zmuszeni”, albo stracą prowizję. Całkiem uczciwe, prawda? Polecamy to, co sami sprawdziliśmy.

Ciekawe jest również to, że prowizji otrzymanych od poleconych NIE można tu od razu wypłacić, najpierw trzeba za nie kupić adpacki, te muszą swoje popracować i dopiero wtedy wypłata. Ten punkt bardzo mi się podoba: bo każde środki, które wpłyną sponsorom z prowizji nie „wypływają” od razu z programu, tylko pracują w nim: z jednej strony dając każdemu większe potencjalne zyski, a z drugiej: nie „drenując” od razu programowego portfela.

Wyróżnienie dla osób o wyższej randze w programie to tzw. Leadership Ranks:

leadershiprank the ads team

Osiągnięcie poszczególnego poziomu  Leadership Ranks daje tu konkretną nagrodę rzeczową (zdjęcie obok poziomu).

I dodatkowo: Wszyscy użytkownicy na poziomie GOLD Members i wyżej trafią do tzw. Leadership Pool.  8% prowizji  TheAdsTeam ze sprzedaży wszystkich adpacków w programie będzie dzielona poprzez tych, którzy znajdują się w Leadership Pool. I to na pewno zaciekawi osoby, które są zarówno dobrymi promotorami, jak i kupują w programie wiele reklam własnych.

Poza adpackami w programie można także kupić inne reklamy:

reklama w the ads team

Dodatkowo są również  do kupienia reklamy Traffic Exchange (wymiana ruchu) i PTC (Paid to Click) – płatne za każde kliknięcie.

Interesujący jest również pomysł zespołu tego revshare na pozyskiwanie finansowania zewnętrznego dzięki programom partnerskim, do których dołączył  TheAdsTeam. W górnej, niebieskiej  zakładce „Affiliate program” znajdziesz listę marek, firm, i sklepów, które w nim uczestniczą: z każdego produktu, który zostanie kupiony przez kliknięcie loga tych marek na stronie TheAdsTeam, firma otrzyma prowizję, która będzie tu jej dodatkowym zyskiem. Cały zysk będzie dodany do revshare (tzw. Revenue Pool)  i dzielony między aktywnych użytkowników programu zgodnie z ich pozycją (zależne od ilości adpacków).

 

Jeśli więc masz ochotę kupić coś wśród marek:
program partnerskitat
Zrób to przechodząc do ich sklepów zakładką „Affiliate Program” i klikając tam logo wybranej firmy.

Materiały reklamowe dla uczestników  TheAdsTeam revshare:
W programie (po zalogowaniu się) znajdziesz w środku gotowe bannery do reklamowania strony (ze swoim reflinkiem) oraz trzy rodzaje landing page, które możesz od razu wykorzystać w swoich działaniach reklamowych.

Moje wrażenia: jak na start wyjątkowo mi się podoba 🙂

Rejestracja w programie: Kliknij tutaj.

Zerknij też po rejestracji: krótka instrukcji poruszania się po panelu TheAdsTeam (link)

informacjaZapisując się do  TheAdsTeam z powyższego linka partnerskiego możesz oczywiście liczyć na moją pomoc w programie i jeśli będziesz miał pytania – po prostu napisz.
Uwaga: Program TAT objęty jest u mnie tą akcją – sprawdź.

 

 

Event TheAdsTeam w Krakowie: obejrzyj tutaj.

Wywiad Piotra Nastałka z adminami (polskie napisy) po evencie w Krakowie:

.


Ważne: Wkładając własne środki w programy typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka i nie gwarantują zysku, a jedynie wykonanie usługi reklamowej. Wydawaj tu wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

.

 

26 komentarzy

 • Program zapowiada się ciekawie – kusi, ale trzeba też kształtować siłę woli 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Zgadzam się całkowicie. To jest tak, że jak mamy zbyt wiele programów w toku, to tak naprawdę nie zabieramy się porządnie za żaden. Lepiej 1-2 na początek, zbudować, wypłacać już jakieś kwoty konkretniejsze i dopiero kolejne. Sama widzę, że co za dużo to niezdrowo, więc najpierw budujemy, ogarniamy, wypłacamy a dopiero potem cokolwiek nowego.
   Nie odwrotnie 🙂

 • Dobre jako alternatywa, zawsze ma się coś w kieszeni co nie jest oblatane 🙂

 • Witam. Nic nie neguję ale chciałby zauważyć że ich stronka to praktycznie kopia My24HourIncome. Tamten program działa chyba całkiem sprawnie wiec może i tu źle nie będzie 🙂
  Pozdrawiam

 • Program affiliacyjny, duża popularność już na starcie programu, zabezpieczenia w postaci sensownych ograniczeń wypłat, to wszystko mnie przekonało i też jestem już na pokładzie. Codziennie dopłacam do programu, by docelowo osiągnąc depozyt w wysokości $1000. Świetny opis programu – dzięki za garść rzetelnych informacji. Pozdrawiam

  • Aleksandra Niedzielska

   A proszę 🙂
   Te zabezpieczenia i ograniczenia mnie również do tego programu przekonały.
   P.S Mam podobną strategię na start: codziennie coś dorzucam, żeby i pracowało i rosło jeśli chodzi o depozyt. No i żeby nie doznać szoku jak 1 dnia całość wygaśnie 😉

 • Program który od samego początku mi się podoba. Można dużo plusów wymienić 🙂
  Jedynie minusem jest że jeśli wpłacasz z różnych procesorów to potem naliczenia są rozdzielne, np. osobno mi nalicza za pakiet kupiony z payzy i osobno za pakiet z coinpayment. Dobrze że prowizję z poleconych można łączyć ale za jej transferowanie też jest opłata, czego nie wiedziałam na początku. No i strona często dosyć wolno działa.

  • Aleksandra Niedzielska

   Tak, to prawda, ale i tak więcej widzę plusów niż utrudnień, a i te drugie mają w moich oczach biznesowy sens 🙂

   P.S Gosiu to jest jeden z tych programów, które wyczaiłaś szybko (wręcz piorunem), a ja na początku zlekceważyłam i jeszcze mówiłam „nie, nie, nie” – brawo Ty! Dobre oko.

 • Wiesz co kilka osób mi ten program wysyłało i co mnie zaciekawiło że jest w Irlandii zarejestrowany, no to z sentymentu do kraju w którym mieszkam zaczęłam szukać więcej info o tym programie. Okazało się że ma wszystkie cechy jakie powinien mieć dobry revshare i parę nawet takich jakich żaden inny revshare do tej pory nie miał, więc czemu by się nie zapisać i nie działać w nim 🙂

 • Zrobiłem takie ogólne obliczenia czy kupować paczki po 10 czy po 50.
  Kupując paczki po 10. Mamy naliczanie 2,5%. Czyli przez 44 dni. Daje nam to 25 centów dziennie
  Przy paczce 50. Mamy naliczenie 2% dziennie. Przez 60 dni, daje nam to 1 dolar dziennie.
  Pięć paczek po 10 dolarów przez 44 dni wypracowuje nam 1,25 dziennie. Daje nam to 11 dolarów więcej po 44 dniach.
  Po tych 44 dniach paczka za 50 pracuje jeszcze 16 dni dając 16 złotych. Daje nam to tylko 5 dolarów więcej.
  Nie wiem jak Wasze wnioski, ale przy niewielkiej liczbie paczek bardziej opłaca się kupować mniejsze paczki ponieważ:
  – jak wcześniej kupimy to już będą nam pracować
  – 5 paczek po 10 powoduje większe dzienne naliczenie niż jedna po 50 co umożliwia nam zakup kolejnych.
  Jakie Wy macie zdanie i przeliczenia?

  • Aleksandra Niedzielska

   Nie liczyłam aż tak dokładnie, bo naliczenia mogą się wahać w każdej z opcji, ale już na pierwszy rzut oka podjęłam taką decyzję jak Ty, czyli zaczęcie od małych paczek.
   Po pierwsze: szybciej się na nie zbiera jeśli ktoś nie wkłada od razu większych środków (różne są tu strategie), a po drugie szybciej pracują, więc z zysków można kupować kolejne już np droższe, jeśli tyle się uskłada.

   Aczkolwiek przy większym wkładzie „na raz” kupiłabym jednak te za 50.

 • Ola, przypadkiem trafiłam na Twojego bloga. Chciałam dowiedzieć się więcej o podstawach działania programów i zainwestować. Większości z Twojego wpisu nie rozumiem – między innymi, co oznacza kupienie paczki reklam. Nie znalazłam na Twoim blogu wyjaśnienia dla kompletnych laików. Czy może jest u Ciebie na blogu coś, co pomogłoby mi zrozumieć szczegółowo zasady? Czy może mogłabyś polecić mi jakieś inne źródło lektury? Z góry dziękuję!

  • Cześć, po pierwsze, to nie są inwestycje, tylko programy reklamowe:)
   Co oznacza kupienie paczki reklam? – to tak jakbyś np kupiła sobie w firmie reklamowej zestaw billboardów do wydrukowania i umieszczenia na mieście, tak tutaj kupujesz paczkę reklam wyświetlanych w internecie, a dokładniej w programie, w którym je kupujesz.
   Np ja kupuję paczkę reklam (adpack), który zawiera konkretną ilość wyświetleń mojej reklamy i ustawiam ją na swojego bloga, tak, żeby inni go oglądali, albo na portal turystyczny, czy na cokolwiek innego itd itd.

   Najważniejsze informacje na początek: na bocznym pasku mojego bloga, masz u samej góry artykuły, które obowiązkowo należy przeczytać „na start” – pierwsza piątka, bez tego wiedzowo ani rusz 🙂

 • Czesc Ola,
  Jak sie miewa The Ads Team? Nadal dziala, jestem wlasnie w trakcie poszukiwan nowych Rev Share.

  Pozdrawiam,

 • Super, dzieki za odpowiedz. W takim razie nie pozostaje nic innego jak sie zapisac 😉

 • Aleksander Ślimak

  witam! wyjaśnijcie mi co to za biznes z, którego po zainwestowaniu np 10$ ,po 44 dniach mam 11$ czyli zarabiam tylko 1$ ???

  • Witaj, po pierwsze to nie jest inwestycja.
   A po drugie kto, chcąc robić „biznes” wkłada w niego 10$ czyli ok 40 zł ? 😉 I oczekuje, że na tym zarobi nie wiem ile?

   Jeśli szukasz biznesu, w którym z 10$ można zrobić kokosy, to musisz poszukać gdzie indziej. Ja się nie zajmuję Cudami 😉

 • I jak program nadal sobie radzi?

 • Czy paczka po tych 44 dniach wygasa ?

  • Tez mnie to interesuje jak długo taka paczka jest aktywna ?

   • Paczka wygasa wtedy, jak wypracuje dany dla danej paczki procent (każdy adpack ma inny, więc mają inną jeśli chodzi o ilość dni datę wygaśnięcia). Naliczenia też nie są stałe, takie same i gwarantowane codziennie w tej samej wysokości, dlatego nie można powiedzieć że paczka X wygaśnie po 44 dniach. To może być 44 dni, ale i 50, czy 60.
    Zależnie od naliczeń.

Dodaj komentarz