TheAdsTeam – opis programu revshare, prowizje, możliwości

theadsteamTheAdsTeam to program reklamowy revenue share, który wystartował 15 października 2016, i do kwietnia 2017 ma już ponad 100 000 użytkowników.

Ważne: program od czerwca 2017 jest w fazie różnorodnych zmian, dlatego ten wpis jest na bieżąco aktualizowany i dlatego nie znajdziesz tu możliwości zapisania się do niego z mojego linka bez wcześniejszego kontaktu i zapytania o aktualną sytuację w programie.

Zapisałam się do niego jeszcze w fazie prelaunch, i to głównie dlatego, że obejrzałam kilka wywiadów przeprowadzonych z jego adminami i sprawdziłam kto z „naszego” polskiego podwórka już w nim jest (m.in kilka znanych osób z którymi współpracuję w innych programach revshare i które obserwuję). Za całością programu stoi dwóch właścicieli z Londynu (a sama firma zarejestrowana jest w Irlandii).

prezentacja theadteamAdmini (po zalogowaniu się na FB możesz przejrzeć ich profile): Muhammad Azam (właściciel i administrator), oraz Najam Ul Hassan (właściciel i program partnerski) .

Ta para nie jest w sieci, ani na facebooku od wczoraj (co ważne), a dzięki transparentności, możliwości spotkania się z nimi na żywo oraz prowadzeniu kanału informacyjno-instruktażowego TheAdsTeam na youtubie ( zobacz ) i oficjalnej grupy na FB (bieżący kontakt) „robi” w branży ( i na mnie) bardzo dobre wrażenie.

Firmę można sprawdzić przez rejestr https://search.cro.ie/company/CompanyDetails.aspx – wpisując w polu jej numer 585013 lub nazwę THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED.
Adres rejestracji: OFFICE 29 CLIFTON HOUSE, FITZWILLIAM STREET LOWER, DUBLIN 2

Najważniejsze informacje o samym programie:

Adpacki reklamowe:

Adpack za 10$ pracuje do 110%, (500 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 200 kredytów na reklamę tekstową, 4 kliknięcia w banner). Maksymalnie: 200 adpacków.

Adpack za 25$ pracuje do 115%,  (1000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 500 kredytów na reklamę tekstową, 500 kredytów na wyświetlenia bannera, i 10 kliknięć w banner). Maksymalnie: 500 adpacków.

Adpack za $50 pracuje do 120%,  (2000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 1000 kredytów na reklamę tekstową, 1000 kredytów na wyświetlenia bannera, i 20 kliknięć w banner). Maksymalnie: 2000 adpacków.

Jednorazowo można kupić maksymalnie 100 adpacków reklamowych.

Każdą z reklam możemy ustawić osobno w panelu, a potem dopisywać do niej kredyty za kolejne kupione paczki. Nie ma tutaj obowiązku kupowania adpacków wg kolejności kwotowej, można to zrobić dowolnie, zgodnie z posiadanymi na balansie środkami.

Naliczenia: nie są gwarantowane, są całkowicie zależne od sprzedaży firmy za dzień poprzedni i mogą osiągnąć max do 1% dziennie (ale może to być również zero). W sprzedaż wliczają się tutaj zyski firmy zarówno z programu revenue share jak i z różnorodnych innych projektów jakie firma prowadzi (a w przyszłości również z tych, które są planowane lub już wdrażane w tle).

Są to:

Akademia Marketingu czyli edukacyjna platforma marketingowa dla osób, które chciałyby mieć pod ręką wszystkie niezbędne szkolenia, kursy, poradniki i materiały dotyczące umiejętnego prowadzenia działań marketingowych w sieci. Materiały i video dostępne w wielu językach i stale poszerzane.

 

Platforma zakupowa TheAdsTeam shopping, pomagająca wyszukiwać najtańsze okazje w sieci, w tym zakupy (sprzęt agd/rtv, gadżety, zabawki, narzędzia, okulary, odzież – czyli praktycznie wszystko ), oraz rezerwacje tanich lotów, hoteli, i ciekawych atrakcji na wakacje.

 

Codzienne naliczenia wpadają w całości na balans konta (earning balance), nie ma tutaj żadnego balansu repurchase, więc naliczenia są od razu do naszej dyspozycji. Można je wypłacić lub kupić za nie kolejne paczki reklamowe. Warunkiem otrzymania naliczeń jest obejrzenie raz na 24 godziny min. 10 reklam. Codziennie.

Jak w każdym programie typu revshare zyski nie są tu w żaden sposób gwarantowane. Rejestrując się w firmie kupujemy reklamę (adpack) i z niej korzystamy: jeśli firma zarabia (ma sprzedaż), to podzieli się z nami zyskami, jeśli zarabia mniej, naliczenia będą mniejsze, jeśli nie zarabia wcale, to i logicznym jest, że się z nami nie podzieli. W myśl starego przysłowia, że z próżnego i Salomon nie naleje 😉

Jak w programie może zarobić osoba BEZ adpacków? (free member)

W programie są do oglądania reklamy PTC (płatne za kliknięcie). Osoby, które nie mają adpacków, a chcą zarobić drobniejsze kwoty na samym oglądaniu reklam – mają tutaj taką opcję. Oczywiście pod warunkiem, że inni użytkownicy będą reklamy tego rodzaju kupować. Aktualnie sprawdziłam – reklamy PTC są, trwają krótko i za ich obejrzenie naliczają się na koncie odpowiednie centy.

 

Wypłaty: Minimalna 10$. (realizowane tylko w czwartki)

Limit  dzienny wypłat (max) dotyczy zarobków wpadających na tzw. konto earning balance, i jest różny dla poszczególnych rang w programie:

Brak rangi – $200/dziennie,
Dla userów Silver – 250$ dziennie
Dla userów GOLD – 300 $ dziennie
Dla userów Diamond – 350 $ dziennie
Dla userów Blue Diamond – 400 $dziennie
Dla userów Black Diamond – 500 $ dziennie

Tak niski próg wypłat dziennych to wg mnie dobry znak, ponieważ nie pozwala na szybkie wyjęcie z programu bardzo dużych kwot (w przypadku np. dużych liderów – muszą oni posiadać zdecydowanie więcej paczek i poleconych, żeby móc wypłacić dziennie więcej, a ich max i tak wynosi tylko 500$). Środki krążą w systemie.

Procesory płatnicze: Payza, STP, Payeer, Perfect Money, Bitcoin (przez Coinpayments)

I tu ważne: jeśli otrzymuje się prowizję od poleconego np na balans commision procesora payza, ale samemu działa się na procesorze bitcoin, to można przenieść tą prowizję z balansu commision payza na commision bitcoin (za drobną opłatą), a następnie kupić adpack, by po jego przepracowaniu móc wypłacić sobie środki.

 

Prowizje z zakupów osób poleconych:

strzalka Z paczek kupowanych przez poleconych z nowych środków (procesor) są to 2 poziomy prowizji 8% za pierwszy poziom i 2% drugi poziom.

strzalka Z paczek kupowanych ze środków z tzw. re-zakupów – 1 poziom 8%

Prowizje otrzymane za zakupy poleconych dokonane z nowych środków można od razu wypłacić, bez limitów (!). Jedyny warunek: sami musimy posiadać min. 10 paczek za 50$. Natomiast prowizje otrzymane za zakupy poleconych dokonane ze środków z tzw. re-zakupów muszą być najpierw przeznaczone na zakup nowych paczek.

 

LIMITY WYPŁAT (przeczytaj razem z dopiskami):

W programie nie można wypłacić więcej niż 200% (dwukrotność), tego, co się samemu wpłaciło do programu (tzn tego, za co kupiło się paczki). Przykład: jeśli kupujesz paczki za 1000 dolarów, to potem „mieląc je” możesz wybrać max 2000 $.

Dopisek 1 : środki z prowizji od poleconych przeznaczone na zakupy adpacków będą zwiększać limit do wypłaty (czyli: jeśli Twój polecony kupi paczki z nowych środków to możesz to albo wypłacić od razu (bez żadnych limitów), albo kupić za to paczki i wtedy Twój limit do wypłaty wzrośnie x 2)

Dopisek 2: jeśli wypłacimy już 2x tyle, co możemy, to pozostałe paczki przechodzą w stan PAUZY do momentu aż nie dodamy nowych środków z procesora lub nie kupimy paczek za prowizje „jak w dopisku 1”. Po dodaniu środków nasze adpacki „pauza” plus nowe adpacki kupione za depozyt – zaczynają znów pracować (oczywiście po wyklikaniu reklam).

Poza adpackami w programie można także kupić inne reklamy:

reklama w the ads team

Dodatkowo są również  do kupienia reklamy Traffic Exchange (wymiana ruchu) i PTC (Paid to Click) – płatne za każde kliknięcie.

Nowa reklama do kupienia w programie (od czerwca 2017) to tzw REKLAMA PRZY ROBIENIU WYPŁATY. Każdy użytkownik, który zleca sobie w programie wypłatę, przedjej dokonaniem będzie musiał obejrzeć dodatkową reklamę – wyświetlaną w całym oknie przeglądarki. Ciekawa rzecz, bo zmusza do skupienia uwagi. Koszt 20$ za reklamę rotacyjną i 100$ za statyczną (na cały dzień)

Ważne: program od czerwca 2017 jest w fazie różnorodnych zmian, dlatego zanim zdecydujesz się zapisać: napisz i zapytaj.

 

Uwaga: Zanim zapiszesz się do któregokolwiek z opisywanych tu programów :
– napisz do mnie ( Facebook lub e-mail ) i zapytaj o jego aktualną sytuację, nowości, zmiany.
Blog nie jest aktualizowany codziennie, więc możesz tu nie znaleźć najświeższych i często ważnych informacji. Dlatego najpierw skontaktuj się ze mną, zapytaj, o dopiero potem zdecyduj czy chcesz się zapisać:)
Bieżące, codziennie aktualizowane informacje z danych programów znajdują się wyłącznie na mojej zamkniętej grupie dla partnerów – a grupa ta znajduje się na Facebooku.

 

.


Ważne: Wkładając własne środki w programy typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka i nie gwarantują zysku, a jedynie wykonanie usługi reklamowej. Wydawaj tu wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie wkładaj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

.

 

39 komentarzy

 • Program zapowiada się ciekawie – kusi, ale trzeba też kształtować siłę woli 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Zgadzam się całkowicie. To jest tak, że jak mamy zbyt wiele programów w toku, to tak naprawdę nie zabieramy się porządnie za żaden. Lepiej 1-2 na początek, zbudować, wypłacać już jakieś kwoty konkretniejsze i dopiero kolejne. Sama widzę, że co za dużo to niezdrowo, więc najpierw budujemy, ogarniamy, wypłacamy a dopiero potem cokolwiek nowego.
   Nie odwrotnie 🙂

 • Dobre jako alternatywa, zawsze ma się coś w kieszeni co nie jest oblatane 🙂

 • Witam. Nic nie neguję ale chciałby zauważyć że ich stronka to praktycznie kopia My24HourIncome. Tamten program działa chyba całkiem sprawnie wiec może i tu źle nie będzie 🙂
  Pozdrawiam

 • Program affiliacyjny, duża popularność już na starcie programu, zabezpieczenia w postaci sensownych ograniczeń wypłat, to wszystko mnie przekonało i też jestem już na pokładzie. Codziennie dopłacam do programu, by docelowo osiągnąc depozyt w wysokości $1000. Świetny opis programu – dzięki za garść rzetelnych informacji. Pozdrawiam

  • Aleksandra Niedzielska

   A proszę 🙂
   Te zabezpieczenia i ograniczenia mnie również do tego programu przekonały.
   P.S Mam podobną strategię na start: codziennie coś dorzucam, żeby i pracowało i rosło jeśli chodzi o depozyt. No i żeby nie doznać szoku jak 1 dnia całość wygaśnie 😉

 • Program który od samego początku mi się podoba. Można dużo plusów wymienić 🙂
  Jedynie minusem jest że jeśli wpłacasz z różnych procesorów to potem naliczenia są rozdzielne, np. osobno mi nalicza za pakiet kupiony z payzy i osobno za pakiet z coinpayment. Dobrze że prowizję z poleconych można łączyć ale za jej transferowanie też jest opłata, czego nie wiedziałam na początku. No i strona często dosyć wolno działa.

  • Aleksandra Niedzielska

   Tak, to prawda, ale i tak więcej widzę plusów niż utrudnień, a i te drugie mają w moich oczach biznesowy sens 🙂

   P.S Gosiu to jest jeden z tych programów, które wyczaiłaś szybko (wręcz piorunem), a ja na początku zlekceważyłam i jeszcze mówiłam „nie, nie, nie” – brawo Ty! Dobre oko.

 • Wiesz co kilka osób mi ten program wysyłało i co mnie zaciekawiło że jest w Irlandii zarejestrowany, no to z sentymentu do kraju w którym mieszkam zaczęłam szukać więcej info o tym programie. Okazało się że ma wszystkie cechy jakie powinien mieć dobry revshare i parę nawet takich jakich żaden inny revshare do tej pory nie miał, więc czemu by się nie zapisać i nie działać w nim 🙂

 • Zrobiłem takie ogólne obliczenia czy kupować paczki po 10 czy po 50.
  Kupując paczki po 10. Mamy naliczanie 2,5%. Czyli przez 44 dni. Daje nam to 25 centów dziennie
  Przy paczce 50. Mamy naliczenie 2% dziennie. Przez 60 dni, daje nam to 1 dolar dziennie.
  Pięć paczek po 10 dolarów przez 44 dni wypracowuje nam 1,25 dziennie. Daje nam to 11 dolarów więcej po 44 dniach.
  Po tych 44 dniach paczka za 50 pracuje jeszcze 16 dni dając 16 złotych. Daje nam to tylko 5 dolarów więcej.
  Nie wiem jak Wasze wnioski, ale przy niewielkiej liczbie paczek bardziej opłaca się kupować mniejsze paczki ponieważ:
  – jak wcześniej kupimy to już będą nam pracować
  – 5 paczek po 10 powoduje większe dzienne naliczenie niż jedna po 50 co umożliwia nam zakup kolejnych.
  Jakie Wy macie zdanie i przeliczenia?

  • Aleksandra Niedzielska

   Nie liczyłam aż tak dokładnie, bo naliczenia mogą się wahać w każdej z opcji, ale już na pierwszy rzut oka podjęłam taką decyzję jak Ty, czyli zaczęcie od małych paczek.
   Po pierwsze: szybciej się na nie zbiera jeśli ktoś nie wkłada od razu większych środków (różne są tu strategie), a po drugie szybciej pracują, więc z zysków można kupować kolejne już np droższe, jeśli tyle się uskłada.

   Aczkolwiek przy większym wkładzie „na raz” kupiłabym jednak te za 50.

 • Ola, przypadkiem trafiłam na Twojego bloga. Chciałam dowiedzieć się więcej o podstawach działania programów i zainwestować. Większości z Twojego wpisu nie rozumiem – między innymi, co oznacza kupienie paczki reklam. Nie znalazłam na Twoim blogu wyjaśnienia dla kompletnych laików. Czy może jest u Ciebie na blogu coś, co pomogłoby mi zrozumieć szczegółowo zasady? Czy może mogłabyś polecić mi jakieś inne źródło lektury? Z góry dziękuję!

  • Cześć, po pierwsze, to nie są inwestycje, tylko programy reklamowe:)
   Co oznacza kupienie paczki reklam? – to tak jakbyś np kupiła sobie w firmie reklamowej zestaw billboardów do wydrukowania i umieszczenia na mieście, tak tutaj kupujesz paczkę reklam wyświetlanych w internecie, a dokładniej w programie, w którym je kupujesz.
   Np ja kupuję paczkę reklam (adpack), który zawiera konkretną ilość wyświetleń mojej reklamy i ustawiam ją na swojego bloga, tak, żeby inni go oglądali, albo na portal turystyczny, czy na cokolwiek innego itd itd.

   Najważniejsze informacje na początek: na bocznym pasku mojego bloga, masz u samej góry artykuły, które obowiązkowo należy przeczytać „na start” – pierwsza piątka, bez tego wiedzowo ani rusz 🙂

 • Czesc Ola,
  Jak sie miewa The Ads Team? Nadal dziala, jestem wlasnie w trakcie poszukiwan nowych Rev Share.

  Pozdrawiam,

 • Super, dzieki za odpowiedz. W takim razie nie pozostaje nic innego jak sie zapisac 😉

 • Aleksander Ślimak

  witam! wyjaśnijcie mi co to za biznes z, którego po zainwestowaniu np 10$ ,po 44 dniach mam 11$ czyli zarabiam tylko 1$ ???

  • Witaj, po pierwsze to nie jest inwestycja.
   A po drugie kto, chcąc robić „biznes” wkłada w niego 10$ czyli ok 40 zł ? 😉 I oczekuje, że na tym zarobi nie wiem ile?

   Jeśli szukasz biznesu, w którym z 10$ można zrobić kokosy, to musisz poszukać gdzie indziej. Ja się nie zajmuję Cudami 😉

   • Pani Aleksandro ja chciałbym pociągnąć ten przykład bo jest łatwy do wyjaśnienia. Bardzo, bardzo proszę o odpowiedz. Załóżmy, że wpłacam 10 $, po 44 dniach na koncie widnieje, że zarobiłem 11 $. Chcę wypłacić pieniądze. Czy mogę wypłacić 11 $ czy 21 $. Jeśli 11 tzn, że adpack wypracował 10% a nie 110%. Jeszcze raz bardzo proszę o odpowiedz gdyż dla mnie wyrażeni, że coś wypracowuje 110 % zysk oznacza, że mając 10 cukierków po 44 dniach będę mógł ich zjeść 21 a nie 11 bo przecież 10 już miałem.
    Pozdrawiam z Olkusza

    • Dzień dobry, tutaj chodzi o przewidywany procent zwrotu, czyli po załóżmy tych 44 dniach – o ile naliczenia są codziennie takie same, zwraca nam się kwota za kupioną paczkę czyli 100% + zarabiamy dodatkowo 10%, co razem daje 110%.
     Te 110% określa się w branży mianem „110% revshare” czyli naliczeń z podziału.
     Ale oczywiście tak jak Pan pisze to nie jest absolutnie „zysk” 110% bo wtedy musiałoby to być 21 a tak nie jest 🙂

     Podsumowując: po 44 dniach adpack wypracował 10% zysku, i 100% zwrotu za koszt poniesionej reklamy. Razem: 110% (zysk + zwrot). I wypłacić można 11$.
     Czyli „cukierki” rosną powoli a nie mnożą się jak szalone 😉

 • I jak program nadal sobie radzi?

 • Czy paczka po tych 44 dniach wygasa ?

  • Tez mnie to interesuje jak długo taka paczka jest aktywna ?

   • Paczka wygasa wtedy, jak wypracuje dany dla danej paczki procent (każdy adpack ma inny, więc mają inną jeśli chodzi o ilość dni datę wygaśnięcia). Naliczenia też nie są stałe, takie same i gwarantowane codziennie w tej samej wysokości, dlatego nie można powiedzieć że paczka X wygaśnie po 44 dniach. To może być 44 dni, ale i 50, czy 60.
    Zależnie od naliczeń.

 • witam czy po aktualizacji lepiej jest kupować adpack w starej wersji czy nowej?

  • I tak i tak. Adpacki kupowane wg nowej wersji czyli z procesora podbijają Ci limit wypłat, a adpacki w starej wersji czyli z tzw. re-zakupów – nie podnoszą tego limitu, ale powiększają stan konta, a więc i przyczyniają się do większych zysków.

 • A ja trafiłem na ten program w jeszcze ciekawszy sposób – lektor ich polskiego filmiku (u którego sam zamawiałem dzisiaj szybki voice over) miał w portfolio właśnie TAT i na pierwszy rzut oka wyglada to mega, aczkolwiek – zanim się zarejestruje (oczywiście od Ciebie) czy podzielisz się jak wygladają statystyki reklam/targetu/konwersji np. na komentarze czy listy mailowe ?

  • Podobno nie ma przypadków;) A lektor polskiego filmiku bardzo ładnie rzecz wykonał, sama się zachwycałam jak się ta prezentacja pojawiła w sieci.

   Co do statystyk reklamy to nie kieruję w tej chwili reklam na strony typowo przechwytujące żeby móc powiedzieć jaka jest konwersja zapisów na listy. Zazwyczaj reklamy kieruję na bloga (co daje mi dodatkowo kilkaset wejść dziennie + nie ukrywam nowe kontakty + zapisy do programów, które tu opisuję), i tu lepsza jest skuteczność przy reklamach targetowanych (nie adpacki) niż przy adpackach (te są bez opcji targetowania na kraj i i język), oraz na tzw „gołe linki partnerskie” – w mniejszej skali, ale również, i tu efekty są w postaci zapisów do tych programów, ale raczej cieniutkie, czyli kilka osób na kilkadziesiąt, czasem kilkaset tysięcy wyświetleń, co biorąc pod uwagę działanie w kilku revshare’ach i skali łączonej, daje efekty całkiem przyjemne.
   Najskuteczniejszą chyba formą reklamy w revach, są reklamy loginowe – ale te, podobnie jak reklamy targetowane to czysta forma reklamy, tj kupuję, płacę, otrzymuję ruch i nic poza tym (nie ma tu żadnego „zwrotu” ani dodatkowego zysku jak w przypadku reklam adpackowych).

 • Czesc Ola,

  W ostatnim i tym tygodniu zauważyłem, że TAT, MPCA i MPA mają tendencje spadkową na Alexa Rank. Jak narazie spadek jest niewielki , okolicach 100 oczek w dół na każdym z wyżej wmienionych Rev Share-ów. Mając doświadczenie z przeszłości innymi programami Rev Share wiem, że to nie wróży dobrze.
  Jaka jest Twoja opinia na ten temat?
  Nie ma sensu siać paniki ale można się przygotować jeśli jest taka potrzeba ……
  Pozdrwiam,
  4xLM

  • Nie obserwuję na bieżąco rankingu Alexa, ale jakiekolwiek zmiany w programach zwykle powodują napięcie i fakt, że część osób „zwiewa” – i mają do tego prawo , w końcu tu przymusu działania nie ma 🙂
   Co do mojej opinii: uważam, że zmiany w TAT, MPA i MPCA wyjdą każdemu z tych programów na plus, więc nie wietrzę tu jakichś dramatów.

   P.S Co do zdania „Nie ma sensu siać paniki ale można się przygotować jeśli jest taka potrzeba…” to powiem tylko tyle, że od początku działania w KAŻDYM revshare trzeba się kierować chłodną głową i rozsądkiem a nie nagle (czyli w tym przypadku po pół roku) pojawia się jakaś zmiana w programie i wszyscy się „przygotowują” czyli zwiewają.;)

   Zasady działania i strategii w revach są proste (przynajmniej w mojej opinii) : ryzyko zawsze jest 100% i zawsze należy się zabezpieczać i dywersyfikować. Na każdym etapie działania revshare, a nie tylko wtedy gdy pojawiają się w nim zmiany.

 • Witam … od niedawna się tym zajmuje na FN wpłaciłem 5000 $ to jest 100 paczek po 50$ tam stopa dzienna jest 1% ale podobno bardzo stabilny … ale chcę mieć troszkę adrenaliny i w ten program zainwestuje podobną kwotę …. ktoś na forum zadawał pytanie odnośnie procentu zwrotu lepiej by było powiedzieć że suma zwrotu pojedynczej paczki zwiększa się na koniec okresu wygaśnięcia o 10,15 czy 20 % … Pytanie które paczki wybrać ? odpowiedz bardzo prosta …. oczywiście paczki po 50$ …. Uzasadnienie …. weźmy sobie że kupię paczki za cenę 100$ czyli 10 paczek po 10$ , 4 paczki po 25$ i 2 paczki po 50$ i odniosę je do jednego okresu czasu naliczania niech to będzie czas dla paczek 50$ czyli 60 dni … pierwsze paczki 10$ po okresie 44 dni dadzą nam 10$ zysku tak więc 10$/44 dni ( przyrost dzienny ) * 60 dni = 13,64$ po 60 dniach dalej w drugim przypadku paczki 25$ analogicznie po okresie 50 dni dadzą nam 15$ zysku tak więc 15$/50 dni ( przyrost dzienny ) * 60 dni = 18$ po 60 dniach a 2 paczki po 50$ dadzą nam 20 $ zysku myślę że przejrzyście to wyjaśniłem oczywiście jak kogoś stać na to by je kupić i optymalnie było by aby można było następną paczkę kupować codziennie czyli kupić 50 paczek 10 tys lub chociaż 25 i przyrost co drugi dzień

  • Niestety muszę rozczarować, ale o ile dla przykładu kilku paczek wszystko się zgadza i jest tak, jak napisałeś, o tyle mało kto kupuje 10, 5, czy 4 paczki i czeka 2-3-4 miesiące na to „ile dadzą”.
   Tutaj magią jest procent składany, uzyskiwany dzięki kupowaniu paczek z kolejnych, wpadających codziennie naliczeń.
   A jeśli wziąć pod uwagę takie właśnie zakupy, to okaże się że paczki za 10$ opłacają się bardziej, a dopiero potem kolejne.

   Edit: opłacały się, bo właśnie wchodzą w TheAdsTeam pewne usprawnienia, które wyrównają poziom naliczeń – nie będzie już procentu 2,5 / 2,25 i 2 % dla poszczególnych typów paczek, a 2% dla wszystkich – zależne od sprzedaży firmy za dzień poprzedni, więc tak szczegółowe wyliczenia i tak nie będą miały sensu, bo sprzedaż nigdy codziennie nie będzie identyczna 🙂

   P.S Przypomnę też, że „suma zwrotu” nie jest gwarantowana, podobnie jak naliczenia, więc i to trzeba tu brać pod uwagę.

 • Witaj Olu jak duże jest ryzyko utracenia pieniędzy?

  • Od samego początku programu ryzyko jest takie samo, czyli 100%.
   I w tym względzie nic się nie zmieniło 🙂
   Program nie gwarantował i nadal nie gwarantuje zysków: jeśli zarabia, to dzieli się nimi, ale jeśli przestanie zarabiać (czego mu nie życzę, ale jest taka opcja) – to nie będzie się dzielił .

 • Info: opis TheadsTeam został zaktualizowany o nowości, jakie firma wprowadziła po 1 czerwca 2017, czytamy uważnie 🙂

Dodaj komentarz