Traffic Monsoon – jak zarabiać i czy tutaj warto?

traffic monsoon instrukcjaWAŻNA aktualizacja dot. poniższego wpisu o TM – znajduje się na końcu tego artykułu. Od 27.07.2016 środki TM zostały zamrożone i nie można z programu robić wypłat. Nie ma również strony internetowej (zablokowana przez urząd kontroli SEC).

Wpis niżej (już nieaktualny, ponieważ patrz wyżej):

Traffic Monsoon to jeden z tych programów pozwalających na zarabianie przez internet, które w ostatnich miesiącach przeżywają prawdziwe „oblężenie” jeśli chodzi o osoby nim zainteresowane, szybkie wypłaty, minimum pracy i wielkie możliwości.

Na facebookowych grupach prawdopodobnie co trzecie ogłoszenie dotyczące pracy przez net związane jest właśnie z działaniem w Traffic Monsoonie, wielu marketerów internetowych publikuje swoje wyniki na własnych profilach, screeny z wypłat są niemal wszędzie, na forach dyskusyjnych opinie, recenzje, zaproszenia do programu, na YouTube nagrania… i ma się wrażenie, że jeszcze trochę i Traffic Monsoon dosłownie wyjdzie nam „z szafy”.

Ale po kolei: czym jest Traffic Monsoon?

To w skrócie program określany jako „Revenue Share”, czyli system, który dzieli się ze swoimi użytkownikami zyskami z własnych przychodów.

Brzmi bajkowo? Poniekąd tak, ponieważ mało która firma dzieli się dzisiaj zyskami ze swoimi „pracownikami”. Haczyk tkwi w tym, że gdyby nie „pracownicy” czy użytkownicy Traffic Monsoona, to nie miałby on żadnych szans na rozwój, czy jakiekolwiek zyski.

To użytkownicy robią wokół TM „szum” – na FB, YouTube, forach, w sieci – dzięki temu rozkręcają ten system, TM ma nowych klientów, nowi klienci płacą za reklamowanie się w nim, a to sprawia, że w ramach „podziękowania” i oczywiście zachęty do dalszych działań promocyjnych – program dzieli się z użytkownikami zyskami. Gdyby nie to, pewnie niewielu z nas chciałoby w nim działać, to dość oczywiste.

 

Ile można zarobić w Traffic Monsoon?

Zarobki zależą wyłącznie od tego jaką strategię działania obierze tutaj nowy użytkownik.

1.Samo klikanie w reklamy (wtedy zarobki są hm… marne, można wręcz powiedzieć, że są to centy, chociaż przy systematycznym klikaniu parę dolarów można wyklikać).

2.Zakup adpacków reklamowych, z których otrzymuje się 10%. Adpack kosztuje 50$ i po upływie ok. 55 dni zwraca nam się koszt jego zakupu + wpada dodatkowe 10%, na koniec mamy więc 55$ (+ wykorzystaną w 100% reklamę, ponieważ każdy adpack kieruje się na reklamę własnej strony www, bloga, landing page’a, czy innego programu partnerskiego itd.)

Ważne: Codziennie, a dokładniej co godzinę program dzieli się zyskiem z użytkownikami i na konto każdego z nich wpada ok. 2% zainwestowanej kwoty. Dziennie z 1 adpacka jest to ok. 1 dolar. Oczywiście pod warunkiem, że program będzie miał zyski. Jeśli ich nie będzie – nie będzie też podziału.

3.Polecanie systemu innym. Tutaj otrzymuje się dokładnie 5$ od każdego adpacka, który w Traffic Monsoon wykupi polecona przez nas osoba. Jeśli np. polecisz system 1 osobie, a ona wykupi w nim 100 adpacków – natychmiast na Twoim koncie pojawi się 100×5= 500$. Można je przelać na payzę lub stp (do 12.01.2016 dostępny był do przelewów również paypal – aktualnie już go nie ma), lub zainwestować w kupno własnej reklamy adpackowej w systemie.

Przykład z sieci (konto znajomego):

prowizje trafficmonsoon1

Dodatkowo, jeśli dana osoba będzie klikała płatne reklamy, to otrzymasz dokładnie 100% jej kliknięć.

Na jednym z przykładów:

prowizje trafficmonsoon2

 

 

Haczyki

Haczyk 1 jest taki, że aby otrzymać zyski z zarobków lub adpacków osób poleconych, oraz z własnych adpacków należy CODZIENNIE obejrzeć w programie min 10 reklam. Przynajmniej raz na 24 godziny. Jeśli w tym czasie nie odkliknie się tych 10-ciu reklam – nie otrzyma się za dany dzień pieniędzy z podziału zysków, ani 5$ prowizji od ewentualnych osób poleconych, które danego dnia kupią adpack.

Uwaga: zmiana, patrz na aktualizację na końcu artykułu, od 7 lipca 2016 reklam należy klikać więcej. Szczegóły na końcu tekstu.

Haczyk 2, czyli kombinatorom dziękujemy. Nie można w Traffic Monsoonie mieć kilku kont, ani korzystać na więcej niż 1 koncie z 1 nr IP. Takie konta są blokowane. Jeśli założysz własne konto, a potem polecisz je Żonie, i ona założy swoje z identycznego domowego IP – oba konta zostaną zbanowane i zamknięte. Bez możliwości odzyskania włożonych w nie pieniędzy. Jeśli cała wioska działa na jednym numerze IP (co się zdarza), to żeby założyć konto w TM musisz albo być jedynym w wiosce, który o TM wie, albo postarać się o osobne IP. Nie zakładaj również koledze konta w TM z własnego komputera – system to naprawdę wychwyci.

Haczyk 3: działanie w Traffic Monsoon bywa pogardliwie określane „zarabianiem dla leniwych” lub gorzej „zarabianiem dla idiotów”. Powód jest prosty: poza codziennym klikaniem 10 reklam i wykupywaniem adpacków, czy ich re-kupowaniem z wypracowanych środków NIC więcej nie trzeba tu robić. Ale jeśli komuś przeszkadza bycie określanym „leniem”, który nie chce się wziąć „za porządną robotę”, to nie ma przecież obowiązku zapisywania się do tego programu.

 

Co w Traffic Monsoon można mieć za darmo?

 • Po pierwsze: konto, rejestracja jest bezpłatna.
 • Po drugie: reklamę. Wystarczy, że będzie się oglądało niepłatne reklamy, a pozyskane z nich punkty przepisze się na reklamowanie w programie własnej strony/bloga/programu partnerskiego/landing page itd.

 

Kto za tym stoi?

charles scovilleWłaścicielem systemu jest Charles Scoville, który od lat zajmuje się marketingiem internetowym. Niestety – z różnymi efektami. Choć Traffic Monsoon działa bez zarzutu od października 2014 i wypłaca użytkownikom zarobione kwoty natychmiast (nie ma tu np. żadnego oczekiwania po kilka dni), to warto wiedzieć, że właściciel ma na koncie „poślizgi”, i to dość znaczne – z poprzednich programów, które z różnych powodów „padały”. A to ataki hakerów, a to blokowanie kont z rożnych przyczyn. Dziś wiele z nich już nie istnieje, a w oczach wielu użytkowników pozostawiły niesmak. Wobec ataków dot. scamu wiele osób broni tu Charlesa, podkreślając jak różni się jeśli chodzi o bezpieczeństwo strony, certyfikaty i sam system program Traffic Monsoon od poprzedników, a na forach dyskusyjnych, które śledzę sporo mówi się o tym, że Scoville wiele nauczył się na własnych błędach, dzięki czemu ten program będzie „stabilny” i bez problemów będzie wypłacał użytkownikom zarobki.

Czy Traffic Monsoon jest w 100% bezpieczny?

Skłamałabym, gdybym powiedziała, że TAK. Traffic Monsoon jest programem, w którym można świetnie zarabiać, ale jak każda inna firma może upaść, może paść atakiem hakerów, czy z jakiejś innej przyczyny może „zniknąć” z sieci. Podobnie jak inne strony, programy i systemy. Nie jest to również bank, który w razie kryzysu zostanie hojnie wsparty przez państwo pieniędzmi podatników. Tak, to jest ryzykowne. Trafficmonsoon zalicza się wręcz do programów wysokiego ryzyka.

 

Zmiany, 12.01.2016 – Trafficmonsoon rozpoczyna procedurę kończącą współpracę z procesorem paypal i zaczyna tworzyć w Dubaju własny bank (takie są informacje od admina). Do czasu jego utworzenia – zapowiadane ok 30 dni, wypłaty z TM można robić na procesor Payza.

Zmiany, 13.02.2016 – Na chwilę obecną Trafficmonsoon ma kilkutygodniowe przestoje w płatnościach na rzecz swoich użytkowników. Płatności dokonywane są na procesor payza, ale to trwa na dziś 3 tygodnie z hakiem. Wg informacji admina PayPal zablokował konto TM, więc nie ma możliwości wyjęcia z niego środków, a fundusze zgromadzone na payza i stp są niewystarczające do dokonywania wypłat. Charles Scoville stara się uspokajać userów twierdząc, że wszystko wróci do normy po rozwiązaniu kwestii paypala, aczkolwiek wątpliwości i obawy członków TM są w pełni uzasadnione. Na forum hyip z powodu opóźnień w płatnościach TM trafił do działu Scam. Trafiają tam wszystkie programy, które nie płacą dłużej niż 2 tygodnie.

Zmiany 18.02.2016 – PayPala już definitywnie nie ma, wszystkie wpłaty i wypłaty robimy na razie przez Payzę (z informacji w grupach widać, że przy zakupie adpacków przez ten procesor naliczenia są normalne, a wypłaty na payzę natychmiastowe. Na FB można znaleźć też screeny potwierdzające płatności instant na payzę, to znaczy, że TM znów płaci, ale… Gorsze wiadomości: Adpacki zakupione ze środków z PayPal do 11 lutego, zostały niestety zamrożone (status pending), z nich naliczeń już nie ma, co zostało wyraźnie oddzielone w panelu użytkownika TM, i wg informacji Charlesa Scoville’a, wrócą one do działania po tym, gdy PayPal odblokuje środki finansowe jakie zablokował firmie TM. To niestety może potrwać do lipca 2016.

Zmiany 28.03.2016 – Przed klikaniem cashlinków należy zweryfikować swoje konto poprzez przesłanie dokumentu potwierdzającego imię, nazwisko, adres posiadacza konta w TM. Dowód osobisty, prawo jazdy, lub paszport. Dokument (fotka) może być wgrana w formacie jpg. Weryfikacja służy dodatkowemu zabezpieczeniu TM przed tworzeniem multikont i próbami wyłudzeń. TM wprowadza również płatności poprzez Allied Wallet. Karty do tego rodzaju płatności będą po ich zamówieniu przez użytkowników TM wysyłane na adres z w/w weryfikacji lub jeśli w przypadku przesłania paszportu nie ma adresu – na dane adresowe z panelu konta Trafficmonsoon.

Aktualizacja 07.07.2016 – Od dzisiaj zmienia się zasada klikania dziennych reklam w TM. Już nie 10 reklam 20-sekundowych, a 50 reklam po sekund.  Teoretycznie więcej o ledwie 50 sekund, ale praktycznie o więcej, wliczając to captchę i przekliki. Odklikanie 50-ciu reklam uprawnia do otrzymywania naliczeń z adpacków oraz prowizji z cashlinków klikanych przez partnerów. Celem zmiany jest wg informacji zwiększenie ruchu na stronie i większa liczba wyświetleń reklam, które do tej spory niemalże nie schodziły z wykupionej puli.

Aktualizacja 27.07.2016 – Od dnia dzisiejszego zgodnie z informacjami jakie przekazał admin Charles Scoville – środki Trafficmonsoon zostały zamrożone (nie można robić wypłat). Instytucja SEC (The Securities and Exchange Commission) wniosła do sądu federalnego w Salt Lake City pozew w stosunku do TM i jego właściciela o tymczasowe zamrożenie majątku TM i majątku Charlesa Scoville’a. SEC nie uznaje tego, że TM ma kilka różnych produktów i usług, uznając jednocześnie, że zarobki i wypłaty TM oparte są tylko na adpackach czyli wpłatach nowych użytkowników. Szczegóły o tej sytuacji można poczytać na polskiej grupie TM, na FB, na blogu Łukasza Gałuszki (tu: http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/dobra-i-zla-wiadomosc-dla-uzytkownikow-traffic-monsoon/ ) oraz posłuchać wyjaśnienia z video Charlesa Scoville’a: https://www.youtube.com/watch?v=JcXGav0iuE0 . Na chwilę obecną z programu nie można robić wypłat i wisi on w „zawieszeniu” do czasu wyjaśnienia sprawy, co niestety może się ciągnąć bardzo długo.

W mojej opinii to jest najprawdopodobniej koniec tego programu. A przynajmniej na długi czas.

Aktualizacja 03.08.2016 – Strona Trafficmonsoon została zamknięta przez SEC, do czasu zakończenia prowadzonej kontroli.

Aktualizacja 29.08.2016: Jeśli chcesz pomóc TrafficMonsoon w sprawie, którą wytacza mu SEC: http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/pilne-wyslij-oswiadczenie-uzytkowniku-traffic-monsoon/ – przeczytaj artykuł Łukasza i wyślij oświadczenie.

 

 

Ważne: Inwestując w programy typu Reveneu Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka. Inwestuj wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
I nie inwestuj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.

151 komentarzy

 • Ja się zastanawiam nad jednym tematem. Jak osoby, które nie prowadzą DG rozliczają podatki z tego programu.

  A jeszcze jedno info: jak w mojej wsi jest jedno IP, to mogę się zarejestrować mając za polecającego Traffic Monsoon – ale z Twojego linku już nie.

  • Aleksandra Niedzielska

   Olu, a) tak samo jak i inne fuchy, które wykonują w internecie, a na które nie każdy zleceniodawca wystawia umowę. Wpisujesz w PIT jako dochód taki czy taki i już (pole podpowie księgowy). Oczywiście wtedy płacisz też podatek.
   Co do tej wsi – b) no tak, to logiczne – możesz się zarejestrować z polecenia firmy Traffic Monsoon bo ona sama siebie raczej nie zablokuje:) Ale jeśli we wsi ktoś inny już działa w TM to wtedy z tego samego IP i tak nie pchniesz rejestracji z tego co mi wiadomo.

   • Jest na to sposób bardzo prosty….. musisz wyłączyc router na pewien czas z zasilania tj. od 5 do 10minut nastepnie włączyci wtedy router ma inny IP,a jezeli chodzi o dochody/przychody to wykazujesz w PIT37 poz 59 lub PIT 36 poz 174,oczywiscie wykazujesz po przeliczeniu na zł,ale wczesniej ponosisz koszty rodzaju opłaty,abonamenty,prowizje PAY PAL i iinych procesów płatniczych jak również prowizje własnego banku z wyzej wymienionych operacjii dopiero przychód minus koszty daje dochód który wykazujesz w/w PITACH

   • Witam nie jest prawda ze zablokowano kase z pay pal bo ja zakupilem wszystkie ad paki przez payze i 3 zostaly zablokowane przez traffickmonsoon Zablokowal je traffick a nie paypal bo on nie mial mojej kasy i to jest wprowadzanie w blad innych zwalanie. Winny na innych. I jak to wytlumaczuc jak nie specjalne zablokowanie wszystkim jak leci…

    • Aleksandra Niedzielska

     Zgadza się, w lutym zablokowano wszystkie paczki, czy ktoś kupił przez payzę, czy paypal, i hurtowo wrzucono to do worka „blokada paypal” . Gdzieś na grupie na fb widziałam sensowne uzasadnienie, ale nie pytaj – nie pamiętam.

 • Odnośnie Haczyka 1 – ja zarabiam tam tylko dlatego, ze ktoś z moich poleconych kupił AdPacka, ale nie muszę codziennie oglądać reklam (i nie oglądam), żeby otrzymać 5 usd prowizji z jego AdPacka. Ta prowizja wpływa na moje konto od razu, gdy on tego AdPacka kupi.

  • Aleksandra Niedzielska

   A widzisz, a ja myślałam, że w tym przypadku również trzeba oglądać dzienną dyszkę:) dzięki za informację:)

   • A widzisz 🙂 TM może być prawdziwym pasywnym dochodem jeśli tylko namówisz kilka osób do założenia konta i kupowania AdPacków, to pieniądze spływają z polecenia i nic nie trzeba robić 🙂

    • Aleksandra Niedzielska

     I to jest właśnie najlepsze:)

     • Mam wrażenie że,obecnie program przerósł TWÓRCĘ, często wyrzuca,blokuje się i to zaczyna być mocno irytujące,długo zastanawiałem się na zakupem adpacka…. naliczanie rewelacja, troszku zimnej wody na głowę uczestników…programów extra w internecie nie brakuje np. był taki program JUST BEEN PAID który dawał duże pieniądze lecz w pewnym momencie wykantował kilka milionów uczestników,ostatni taki program który dokonując SWAPU OKRADŁ RÓWNIEŻ kilkaset tysiecy uczestników a jest to PAIDVERTS,kolejny to OJOOO który nie wypłaca itd. Tak jak zauważyła Aleksandra należy się głęboko zastanowić nad włożeniem kasy!!!!!!!!!!!!!!!

      • Aleksandra Niedzielska

       Gabriel, dokładnie – na własną odpowiedzialność i przy świadomości, że to są biznesy dużego ryzyka.

       Tego programu JBP o którym piszesz nie znałam, ale był tez kiedyś słynny banners broker, który do dzisiaj wielu osobom odbija się czkawką. Wtedy jeszcze nie wiedziałam nawet że takie biznesy istnieją, ale kojarzę z opowieści:)

       Tak czy inaczej – to są programy, które dają duże zyski, ale zawsze duży zysk to i duże ryzyko.
       Więc warto i się zastanowić, i obmyślić jakąś bezpieczną strategię i jeśli kupować adpacki to za środki, bez których w razie artystycznej wtopy programu możesz przeżyć.

       • Także duże ryzyko jest na grając na giełdzie. Zarónwno w kilka dni można sie wzbogacić i to porządnie, ale równie dobrze w ciągu jednej chwili mozna stracić majątek całego życia. Dlatego ja postawiłem sobie warunki: wpłacić, doinwestować ale pewną kwotę, na którą można poczekać aż się zacznie zwracać, nie wydaży się też tragedia, że może się nie zwrócić. Dalej to będzie już tylko reinwestowanie zdobytej kasy. Bo nawet wtedy jak program padnie, to starcę tylko tę zarobioną dodatkową kasę, a nie tę niezbędną do życia. Ale na razie inwestuję, niedłuo zacznę wypłacać małe sumy. Krótko mówiąc: obecnia działam metodą małych kroków – powoli ale do przodu.

        • Aleksandra Niedzielska

         Czarku, i świetnie – metoda małych kroków w razie „plajty” programu nie sprawi, że stracisz wszystko. I najważniejsze to, co mówisz: nie inwestować tego, co jest nam niezbędne do życia. I koniec – choćby nie wiem jak kusiło.

 • Takie info odnośnie haczyka nr 2. Prawdą jest, że nie da się zarejestrować drugiej osoby z tego samego IP, sama próbowałam nie wiedząc o tym, ale nie mam zablokowanego konta 😉

 • Mam na osiedlu jedną sieć LAN i wiem, że jedna osoba jest już zarejetrowana w TM, czy rejestracja przez sieć komórkową przejdzie bez problemu?
  Jeżeli będę miał konto, to mogę użytkować TM z innymi użytkownikami? tzn. czy problem z IP jest tylko przy rejestracji czy ogólnego używania, tj. klikania reklam i reinwestycji?

  • Aleksandra Niedzielska

   Będzie kłopot. Z jednego IP może się w ciągu 24 godzin zalogować do systemu tylko jedna osoba. Czyli jeśli np kolega skorzysta z IP do odklikania swoich 10-ciu reklam rano, to Ty tego samego dnia już się przez to samo IP nie zalogujesz (jest przyblokowane).
   A po więcej informacji technicznych zapraszam na facebookowa grupę traffic monsoon – mamy tam speców od tych spraw, więc dokładniej odpowiedzą jak to wygląda w różnych sytuacjach:)

 • To poproszę linka do grupy 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Wpisz w wyszukiwarce FB „TRAFFICMONSOON POLSKA” – lub podpytaj swojego wprowadzającego czy macie jakąś grupę dodatkową własną, – w takich też się sporo dzieje, ale to tylko upline Cię może dodać:) U mnie grupa Traffic Monsoon (RK) – też do wyszukania.

 • Super artykuł, pierwszy raz słyszę o tym programie. Czy oni są faktycznie wypłacalni? Ile miesięcznie można na tym zarobić? Nigdy nie wierzyłem w zarabianie polegające na klikaniu w reklamy…

  • Aleksandra Niedzielska

   Darku, bo gdybyś w tym programie oparł się wyłącznie na klikaniu w reklamy, to pewnie zarobiłbyś przysłowiowe grosze 😉
   W takich programach zarabia się najwięcej na a) własnym wkładzie który procentuje lepiej niż na lokacie i w krótszym niz ona czasie oraz b) na prowizjach od osób, które do programu polecisz.

   Samo „klikanie” jest mało dochodowe, tutaj nie ma się co czarować:)

   • Wykupujesz jednorazowo (tego samego dnia) np. 100 AdPacków za 5000$. Po 55-ciu dniach reinwestujesz te 5000$ w kolejne AdPacki (a 500$ Ci zostaje). To tak tylko dla uproszczenia, bo możesz wykupić AdPacki wcześniej.
    W roku możesz takich reinwestycji 5000$ zrobić 6 i z 5000$ masz 3000$ zysku. Czyli 60% zysku w skali roku z zainwestowanych 5000$.
    Żaden bank nie da Ci takiego oprocentowania lokaty tak jak napisała Aleksandra.
    Warunki są trzy:
    -pilnować obejrzenie 10 reklam,
    -pilnować terminu reinwestycji,
    -i oby TM żył jak najdłużej.
    Oczywiście te 60% rocznego zysku jest z każdej ilości wykupionych AdPacków. Może być tylko jeden, byle ciągle reinwestowany.
    Strategii działanie jest wiele.

 • Czy ja dobrze rozumiem
  Kupuję np. 50 Adpacków po 50$ (koszt 2500 $ w PLN to jest na dzień dzisiejszy „zainwestowanych” ok. 9300 zł )
  Te 50 Adpacków przynosi mi dziennie 50 $
  Czyli po 30 dniach mam 1500 $, i dalej po 60 dniach 3000 $, itd…
  Czyli po 60 dniach „zarobimy” 500 $ (3000$- 2500$ włożonych) i te pieniądze można wybierać (ten zysk )bez konieczności np. kupowania kolejnych adpacków?

  • Aleksandra Niedzielska

   Pavlo bardzo dobrze rozumiesz.
   Każdy adpack przynosi dziennie 1$ (plus minus parę centów – są dni, kiedy naliczenia są słabsze i wtedy masz np. 0.98$ a potem dni kiedy jest np. 1,20 czy 1,25$ , ale zwykle to 1 $ dziennie).

   Można za to co wpada codziennie kupować kolejne adpacki, ale można równie dobrze założyć „chcę tu zarobić 500$” i koniec kropka, i w tym momencie schemat jest dokładnie taki jak piszesz.

 • Wreszcie nie tylko same superlatywy – ten program reklamują wszędzie, ale mało kto napisze, że ryzyko też jest. Dzięki za uczciwość, zachecilo mnie to.

  • Aleksandra Niedzielska

   A mnie wydaje się, że wręcz bardzo wiele osób o ryzyku mówi:) A to my sami czasem czytamy tylko to , co chcemy a na resztę „przymykamy oko”, choć działanie ze swiadomością ewentualnych strat jest tu oczywiście o wiele rozsądniejsze.
   P.S Powodzenia!

 • jesli sie zaloguje z innego IP to czy moje konto zostanie zablokowane?

 • Moim zdaniem to fajna platforma reklamowa, nie tylko do zarabiania ale również do reklamowania swoich innych biznesów czy bloga, i to nie drogo bo za wyklikanie tych obowiązkowych 10 reklam, już możemy podlinkować swój link, i wyświetlać go innym 🙂 pozdrawiam

 • A jeśli kupiłem np. 10 adpacków ( 500$) , po 60 dniach zarobiłem jakąś tam kwotę, która z tego co wyczytałem mogę wypłacić sobie na konto bez konieczności dalszej inwestycji. A jeżeli chcę zrezygnować z tej całej zabawy to mogę w jakiś sposób otrzymać z powrotem kwotę 500$ która zainwestowałem w kupno 10 adpacków?

 • Aleksandra Niedzielska

  Maćku, Ty tą kwotę odzyskujesz cały czas – na każdym adpacku zarabiasz 5$ (po 55 dniach), ale całość, którą włożyłeś na bieżąco (co 60 minut) dolicza Ci się do konta do wypłat, więc oczywiście, że otrzymujesz ją z powrotem.
  Podsumowując: na 10 adpackach zarabiasz 5$ x 10 = 50$ i zwraca Ci się 500, czyli do wypłaty masz 550$.

 • Prosze o odpowiedz ;)

  Taka sytuacja że: Zalogowalam się do TM u kogoś… nie wiedząc, że takie komplikacje mogą wyniknąć… Na pewno jest mozliwość przeniesienia swojego konta po prostu na inny IP albo np, nie bede sie logować przez np 3 mc a tym ip tylko na swoim wlasciwym a po tych np 3 mc osoba u ktorej jestem zalog, bedzie mogla sie spokojnie zalogowac . Nie jest to mozliwe zeby jeden IP byl zajety w taki glupi sposób do końca życia… Jak to ominąć, przeskoczyć lub też załatwić, żeby ta osoba mogla spokojnie na swoim wlasnym kompie sie logowac bez kombinacji pt dodatkowy modem czy cos…. Wystosować jakis specjalny wniosek do TM czy cooo ??

  • Aleksandra Niedzielska

   Nie do końca rozumiem – chodzi o to, że z jednego IP nie mogą być robione dwie rejestracje, czyli nie możesz u siebie na komputerze (jedno IP) zarejestrować kolegi, który wpadł z wizytą i chce działać w TM. Ale możesz zalogować się do TM u niego, u mnie, na publicznym wifi gdzieś w parku i wtedy to IP jest przyblokowywane przez TM na 24 h tak, że nikt inny tego samego dnia się z niego nie zaloguje. Ale następnego i owszem. Zajrzyj na FB na grupę traffic monsoon Polska – tam temat wielokrotnie poruszany, więc znajdziesz odpowiedź:)
   W sytuacjach dyskusyjnych – pytać support lub swojego lidera – on tez może pchnąć pytanie dalej aż do kogoś kto jest bardziej „sprawczy”.

 • Prosze o odpowiedz ;)

  Zarejestrowalam sie u kogos n akompie na czyims ip. Chce zeby ta osoba mogla się zarejestrowac i spokojnie działać na swoim komputerze i swoim ip. Moj lider mowi nie da sie i koniec, nie chce mi w niczym pomóc

  • Aleksandra Niedzielska

   Aaa.. I niestety jeśli zarejestrowałaś się na komputerze tej osoby, to ona już nie podziała, tutaj Twój lider ma rację, sprawa z zasadzie nie podlega dyskusji.Niby głupota, ale tu chodzi o bezpieczeństwo samego programu, środków i uchronienie go przed kombinatorami, tak, że tutaj nie ma „niechcący” .
   Ale słyszałam, że można gdzieś dostać jakieś urządzonka do zmiany IP? Nie znam się, ale możecie gdzieś o coś takiego popytać. Może akurat?

 • Może się jeszcze załapię na odpowiedź 😉 Czy istotą TM jest polecanie swoich blogów/stron internetowych itd. czy można nie polecać niczego, jeśli się nie posiada żadnej z tych rzeczy? Czy po prostu można klikać w reklamy lub ‚handlować’ adpackami? Przepraszam, że pytanie jest być może błahe, lecz zainteresowałem się TM dopiero wczoraj.

  • Aleksandra Niedzielska

   Cześć miło, można klikać same reklamy (cashlinki) bez polecania jakichkolwiek stron (centowe sprawy), ale jeśli chce się zarabiać więcej czyli mieć adpacki, wówczas na COŚ trzeba je ustawić, czyli na jakąś stronę. Jak zaczynałam w TM to też nie wiedziałam „co ja tam mam reklamować” biorąc pod uwagę fakt, że niewielu użytkowników TM mówi po polsku, więc niewielu zrozumiałoby coś z mojego bloga, zatem zapisałam się do dwóch najstarszych „klikaczy” reklam w sieci, wspominam o nich tutaj: http://aleksandraniedzielska.pl/do-kogo-kierowac-reklamy-w-traffic-monsoon-i-czy-na-webinar-s7/ tylko po to, żeby mieć co reklamować w Trafficu.
   Ot:) I dzisiaj w tych klikaczach mam całkiem fajną liczbę poleconych – dzięki TM.

 • Witam.
  Zainteresował mnie temat i mam jedno pytanko: jeśli wejdę w ten „system” i zdobędę kilku Poleconych, a oni dalej zdobędą kilku Poleconych, to czy od tych Poleconych moich Poleconych też będę miał jakiś dochód? No i tak dalej (Poleceni Poleconych Poleconych…), czy to działa na zasadzie takiej „piramidki” (w dobrym tego słowa znaczeniu)?
  Pozdrawiam. Jacek

  • Aleksandra Niedzielska

   A no właśnie nie:)
   Tutaj prowizję otrzymujesz tylko od bezpośrednich poleconych – czyli tzw. pierwsza linia, ale już od ich poleconych – nie. Ale za to w praktyce wygląda to tak: masz poleconego, który kupuje adpacki i poleca system innym, – masz więc prowizje z jego zakupów, z kolei jego osoby polecone również kupują adpacki i polecają system – mają też swoje prowizje, dzięki którym rośnie im konto i często przeznaczają je na kolejne adpacki. z które prowizje dostaje Twój polecony, a on znów kupuje sobie za nie adpacki a wtedy Ty masz prowizję:)

   Brzmi jak masło maślane, ale myślę że wiesz co mam na myśli.:)

 • Tak, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

 • W trafficmonsoon od kilku miesięcy. Na początku z cashlinków miałam po kilkanaście
  centów dziennie. Liczba ta stopniowo się zmniejszała a przez ostatnie 3 dni zarobiłam 3,6 centa. Rewelacja!!!! W dodatku te linki to same śmieci po 0,1 centa.
  Jeśli dodamy do tego, że system wylogowuje co chwila (np po kliknięciu i zaliczeniu jednego lub dwóch linków wyrzuca i trzeba się logowac ponownie i tak w kółko). Ponadto przy logowaniu i PRAWIDŁOWYM wpisaniu kodu ukazuje się ponownie strona logowania. Czasem po kilka razy. Kiedyś aż 5 i komunikat, że błędne logowanie 5 razy i więcej nie można. Nie wiem jak z zarabianiem na paczkach, bo gdybym miąła luźne 50 dolarów to chociaż przez jakiś czas jadłabym
  lepsze obiady niż zupka na warzywach i kawałek chleba. Rzeczywiście dla zwykłych klikaczy jest to jedno wielki g…, nie polecam. Strata czasu i nerwów. Lepszy clixSense, bo tam oprócz kilku centów z klikania zarabia się także na ankietach czasem nawet 1 do 3 dolarów

  • Aleksandra Niedzielska

   A no, mało się zarabia w TM na samym klikaniu płatnych reklam.
   Płatne reklamy czyli cashlinki działają tak: ktoś je kupuje (np ja czy inni userzy, i wydaje na to swoje pieniądze), a następnie wysyła innym do obejrzenia. Kto akurat jest w TM zalogowany, i zdąży, ten ma. Jeśli chcesz żeby inni zarabiali więcej w systemie na samych cashlinkach – kup je. Ale przypuszczam, że nie chcesz, skoro dla Ciebie „0,1 centa to śmieci” (ps. ktoś ze te „śmieci” zapłacił, one z nieba nie spadły)… więc prawdopodobnie rzeczywiście Clixsense będzie dla Ciebie lepszy – tam reklam za 0,001 centa jest sporo codziennie, jeśli ktoś ma czas i chęć – to klika.

   A co do problemów z logowaniem się czy wyrzucaniem z systemu: tak, zdarza się. Na serwerze siedzi z tego co wiem około miliona osób, albo i lepiej, więc czasem administratorzy coś naprawiają, ulepszają, a czasem zwyczajnie coś się przeciąży i trzeba to wziąć pod uwagę.

   Tak, czy siak Trafficmonsoon obowiązkowy nie jest, a dla osób wyłącznie klikających i nie angażujących się ani w polecanie systemu, ani w reklamowe adpacki, – nie będzie również zyskowny. To fakt

   • Jeszcze nie napislas ze jak kupujemy cashlinki to po to, żeby zareklamowac jakas strone, wiec wypadaloby ja obejrzeć a nie przeklikac na szybko ,potraktować jak śmiecia co to pani sama napisala i dowidzenia. Zarabiac to chce, ale nic nie robiac i jeszcze narzekajac. a kysz.

    • Ależ ja przeglądam każdy link, mały czy duży. Tylko tych dużych dwa miesiące temu było kilkanaście dziennie a teraz tylko te byle jak płatne. W tym tygodniu było dwa dni, że nie było nic I nie mów mi, że chcę zarabiac nic nie robiąc, bo loguję się po kilka razy dziennie i nic nie ma. Przedtem zarabiałam kilkanaście centów i to było ok, Byłam zadowolona, bo dla mnie każdy grosz się liczy. Nie każdy ma 50$ na zablokowanie przez 60 dni. Teraz mam od 0,6 centa do 3 dziennie.albo, jak napisałam, nic.
     A z logowaniem i wylogowywaniem to nie „zdarza się” ale występuje nagminnie. Dziś np nie można się zalogowac od samego rana. ok 4 godzin. Klikam w wielu serwisach, także w takich po kilkaset tysięcy uczestników i nigdzie nie ma takich kłopotów jak tu.
     To mój sposób na zarobienie kilku groszy, bo w mojej sytuacji życiowej nie mam szans na jakąś inną pracę.
     Po za tym, napisałam tylko, że dla zwykłych klikaczy ten serwis się nie nadaje

     • Aleksandra Niedzielska

      Wiesz, wpadło mi do głowy – ponieważ ja np. mam autentycznie sporo cashlinków w TM, codziennie, że może ma jakieś znaczenie fakt oglądania reklam darmowych, tych pod przyciskiem „start surfing”. Dajmy na to mam tak, że oglądam ich z rana obowiązkową 10-tkę i potem jeszcze z 5-8 przelecę, i jak wrócę do głównego konta to są tam już cashlinki. Popołudniu znów przelatuje te za free i znów mam cashlinki. A punkty obejrzane z tych darmowych reklam możesz sobie przypisać do promowania czy Clixsensa, czy neobuxa, czy gdzie tam jeszcze klikasz – i mieć opcję zyskania do nich dodatkowych poleconych. A przy okazji cash linki w TM.

      Oczywiście to tylko moja teoria z tym, że ilość otrzymywanych cash linków może być związana z ilością obejrzanych reklam free, ale naprawdę cashlinków mam sporo codziennie, więc tak sie zastanawiam „skąd”, skoro u Ciebie mało.

      • Też tak robię, ale cashlinki nawet jeśli jakieś są ( jeden dwa) to „expired”
       Od 7 grudnia miałam 7 zaliczonych..W sumie za całe 2,4 centa. Przez kilka miesięcy zarobiłam (pomimo, że linków było coraz mniej) w sumie 10$. Teraz już chyba wymaganego minimum 5$ nie uda mi się osiągnąc

       • Aleksandra Niedzielska

        A teraz to od bodaj 4 dni są jakieś prace na serwerach i wariactwo 🙂 Więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

 • Typowa piramida i tyle. Program będzie żył dopóki będą osoby kupujące AdPacki. Osiągnie masę krytyczną i zaczną sie pierwsze problemy z wypłatami, a po jakimś czasie zniknie z sieci. Nie znam jakiegokolwiek biznesu, który oferuje takie rozwiązania, jak kupno reklam, a następnie zwrot pieniędzy i jeszcze dodatkowo wypłaca zysk. Jest to wbrew logice. Nie sądzę, że sprzedają tyle reklam, poza AdPackami, że są w stanie finansować te 5$ od AdPacka. Poza tym jak można mieć zaufanie do osoby, która prowadziła kilka takich „biznesów”, w których ludzie „umoczyli” pieniądze. Tłumaczyć można się z jednego niepowodzenia, ale z kilku?

  • Zus też będzie żył dopóki reszta młodych nie wyjedzie do Anglii, a nawet szybciej, bo pokolenie staruszków rosnie.
   Nie znam jakiegokolwiek systemu, który oferuje takie rozwiązania, jak płącenie składek na dziadków, a następnie zwrot tych pieniędzy, które zostały już wydane za 40 lat i jeszcze dodatkowo wypłacanie z nich emerytur. Jest to wbrew logice.

  • A pamietasz ile razy zbankrutował Donald Trump?:)
   A teraz na prezydenta startuje he he. Nawet pińcet błedów nie skreśla czlowieka,
   A Edison zeby wynaleźć żarówkę to chyba z milion prób miał. Pogaśmy żarówki – nie można mu ufać.

 • Ten system jest świetny! Moja koleżanka mnie namówiła, a długo pukałem jej w głowę że jest szurnieta. Szkoda, zę tak późno wszedłem, ale i tak już wiem, że warto. Kasa wypłacona, reszta się rewinwestuje, no piknie. Jeszcze nie umiem reklamowac tzn nie mam partnerow, ale moze sie tego kiedys naucze

 • Dzień dobry .
  Zacznę od tego że jestem tu nowy , mój problem polega na tym że
  na początku zakupiłem 5 Adpaków co po jakimś czasie dało mi okolo 25$ na account balance
  Postanowiłem dokupić kolejne 5 po zakupie na account balance zobaczyłem tylko to co wyklikalem na cash linkach czyli niecały dolar dlaczego ????

  • Aleksandra Niedzielska

   Nie do końca rozumiem – może zapłaciłeś za te adpacki częściowo z account balance czyli tego co miałeś w Traffic Monsoon, a częściowo paypalem (można tak robić), dlatego zdjęło Ci z konta TM? Sprawdź dokładnie, a jeśli to nie to to najlepiej napisz z tym pytaniem do swojego sponsora, może on będzie lepiej zorientowany:)

 • JA mam pytane jak z podatkiem jeśli jako osoba fizyczna płacimy podatek to od kwoty 55$ to zostaje nam około 45 wiec mamy do tyłu 5$ ??

  • Aleksandra Niedzielska

   Piotrze, a dlaczegóż to od kwoty 55$?:) Skoro 50 włożyłeś jak zakładam to jest to koszt uzyskania przychodu, a samym przychodem są kwoty, które wypłacisz na procesor płatniczy – pomniejszone potem o koszt . Odsyłam Cię do artykułu Łukasza Gałuszki w tym temacie: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/jak-rozliczac-sie-z-urzedem-skarbowym-z-dochodow-uzyskanych-w-adhitprofits/
   – duuużo waznych informacji co do poprawnego rozliczania się, myślę, że da ci to odpowiedź na pytania, choć tak czy inaczej polecam kontakt z lokalnym doradcą/ księgowym.

   • Dziękuję za odpowiedz oraz materiały myślałem że koszty uzyskania przychodu może tylko firma odliczyć, a osoba fizyczna nie. Ja pracuje na etacie, więc myślałem, że nie mogę, a urzędy to wiadomo jak u nas działają, lepiej nagrać coś na automat i niech powtarza to wtedy człowiek by się tak nie denerwował, że pół dnia w plecy a i tak nic nie wie 🙂 a z biurem nie pomyślałem, żeby zapytać 🙂 a to oczywiste. Jeszcze raz dziękuję.

 • Witam, a ja mam pytanie o zarobki w TM tak w ogóle, bo kupuję, reinwestuje i w zasadzie nie przybywa mi nic. Ciągle gdy uzbieram 52$ dokonuje reinwestycji, ale kompletnie mi nic nie zostaje. Nie wiem jak to liczyć. Ogólnie wiem, ze powinno zostać z 1 Adpacka 5$ około, a ja conajwyżej mam 52$ na kolejna paczke i pozatym zero na koncie.
  Nie wiem jak to liczyć..

  • Aleksandra Niedzielska

   Zupełnie nie rozumiem pytania…?
   Każdy adpack kupiony za 50 $ wypracowuje po 55 dniach 5 $ (to jest zysk).
   Czyli jeśli po 55 dniach masz 55$ i za 50 kupujesz kolejny adpack, to zostaje Ci 5$ na koncie TM, a reszta nalicza się do nowa przez kolejne 55 dni.

   Jeśli kupujesz adpack wcześniej, czyli np jak masz na koncie 52$ to tak samo: zostaje Ci 2$ (jeśli kupujesz z tego, co się wypracowało – Tm nie pobiera prowizji przy płatności bezpośrednio z tego co jest na koncie, czyli musi Ci zostać 2$), a reszta liczy się od nowa + ten poprzedni adpack, który wyrobił 52$ w ciągu kolejnych 3 dni „wypracuje” 3$ do pełnych 55$..
   Być może przez nachodzenie tych kwot na siebie „miesza Ci się” w obliczeniach? 🙂

   • Dziękuję za odpowiedź. Ja mam wrażenie, że to co mi przybywa, to są wirtualne pieniądze, ale może dlatego, że kompletnie nie rozumiem jak liczyc te kwoty.
    Np.
    zainwestowałam w 3 Adpacki czyli 55*3 = 165$ czyli powinno mi zostać – 15$
    teraz mam aktywnych Adpacków 6 szt czyli 55*6 = 330$, powinno mi zostać – 30$
    zakończone Adpacki to 4 szt. czyli 4*55 = 220$, powinno mi zostać – 20$.

    A na koncie mam 6.480$ całość 375,35$, której to całości już wypłacić nie mogę.

    Nie wiem jak to liczyć.

    • Aleksandra Niedzielska

     Jeśli masz 6 aktywnych adp. to one jeszcze nie mogły Ci dać (6*55 = 330$, powinno mi zostać – 30$) bo są aktywne, czyli się Nie skończyły.
     Cała kwota 6 x 55 będzie na koncie dopiero po 55 dniach, nie wcześniej (o ile w międzyczasie nie wydasz jej na kolejne adpacki).
     I skoro z 3 adp.masz teraz 6 aktywnych i 4 skończone, to przypuszczam, że od razu jak się uzbiera, kupowałaś kolejne, a jak kupujesz, no to normalne, że nic nie zostaje. Dochodzisz do momentu w którym uzbiera się trochę pieniędzy – wydajesz, nie masz. To może być mylące.

     Popatrz: z 3 adpacków zrobiło Ci się 6 aktywnych i 4 zamknięte, każdy adp to 50$, miałaś tylko 3, a masz 2 x tyle i jeszcze zamknięte. Dolary bynajmniej nie mnożą się jak drożdżaki – kupiłaś za nie kolejne adpacki, i stąd wrażenie, że nie masz. a Masz: w adpackach.:)
     Nie kupuj jakiś czas kolejnych adp., jak się uzbiera kwota wypłać czy obserwuj i dopiero wtedy policzysz.

 • Mój komentarz nie dotyczy zakupu adpacków,lecz obecnego funkcjonowania TM ale do rzecz…bardzo czesto nie mozna się zalogować skan pokazuje że,błąd w capcha,w trakcie pracy z samym prpogramem zamyka okno – wylogowuje sie,jak za dużo klikamy w płatne reklamy powtarza się podohbna sytuacja…..to sie staje irytujące,zaufanie do programu zchodzi na PSY, zaczynam nie ufać programowi i jego TWÓRCY JA i wielu uczestników tego programu!!!!!!!!!!!!!

 • Aleksandra Niedzielska

  Gabriel, tak, to prawda – ostatnio rzeczywiście w TM jest dużo zacinek i problemów z obsługą panelu, to się zgadza. Osobiście pisałam w tej sprawie do supportu (kilka razy) + do osób działających w systemie na dużo wyższym niż ja poziomie (także w sprawie naszych reklam, które przynajmniej w moim panelu się nie wyświetlają, zupełnie tak, jakby nikt ich nie oglądał), ale odpowiedzi są wyjątkowo zdawkowe i nie rozwiewające wątpliwości.

  Niby cashlinki wróciły jako tako to formy, naliczenia idą bez zarzutów, ale nie można zaprzeczyć temu, że obecne działanie Traffika budzi (również moje) obawy.

  • Pytanie odnośnie samego systemu a nie konkretnie tego wpisu. Czy jeżeli ktoś zarejestruje się z mojego reff linka i zbuduje pod sobą dużą grupę osób którym to on polecił TM to otrzymam z tego tytułu jakieś zyski ? Czy też polecanie działa tylko „1 poziom” w dół ?

 • Skoro ostatnimi czasy strona zaczyna wzbudzać Twoje obawy, co może być związane z rosnącą popularnością trafficmonsoon i rosnącą liczbą aktywnych użytkowników, to ile według Ciebie wytrzyma ten serwis?
  Mam na myśli przez ile czasu inwestowanie w niego będzie opłacalne i nie będzie jako takiego ryzyka utraty zainwestowanych środków?

  • Aleksandra Niedzielska

   Patryk, odpowiedź na Twoje pytanie byłaby czystym wróżeniem z fusów.:)
   Przy wkładaniu własnych środków w programy tego rodzaju – czy trwają już ponad rok jak Trafficmonsoon i mają dobrą renomę, czy są w sieci dwa lata, czy też są nowe i działają ledwie miesiąc, zawsze należy się kierować zasadą:
   „Inwestuj wyłącznie pieniądze, bez których mógłbyś przeżyć.
   I nie inwestuj pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.”
   Ryzyko jest tutaj zawsze wysokie, i choć kto nie ryzykuje ten nie ma, to na żadnym etapie działania takiego programu nie należy wychodzić z założenia, że „na 100 procent nie stracę”. Własna decyzja – ale ze świadomością ryzyka. Ot.

 • Witam, pojawił mi się nie dawno pewien problem i nie wiem czy się bać czy nie. Może zacznę od początku, zarejestrowałem się w TM i potem chciałem zmienić sponsora, bo przez przypadek miałem jakieś sponsora nie wiadomo skąd. Pisałem dużo z supportem i zablokowali moje konto. Utworzyłem nowe i działam w nim już jakieś dwa tygodnie może i logowałem się na komórce, bo nie było mnie w domu i pojawił mi się napis, ze zablokowali mi konto. W domu też mi takie coś wyskoczyło, ale z drugim razem już się normalnie zalogowałem i się tak zastanawiam dlaczego coś takiego mi wyskoczyło.
  Jestem dopiero początkującym i zaczynam to wszystko powoli ogarniać. Możesz mi powiedzieć jaka jest przyczyna tego problemu? Będę bardzo wdzięczny!

  • Aleksandra Niedzielska

   Hm, ogólnie zasada jest taka, że w TM można mieć tylko jedno konto.
   Jeśli to drugie zostało założone z tego samego IP, to system z prawdopodobieństwem 99% wykryje to wcześniej czy później, i wtedy blokada i koniec „zabawy”. Niestety.

   Często zdarza się też tak, że blokadę można otrzymać za np. oglądanie reklam w osobnych kartach (próba przyspieszenia sobie działania), wykrywana w 100% przez system i karana blokadą.
   Nie bardzo wiem co Ci doradzić, bo jeśli drugie konto założyłeś na tym samym IP, to lipa, nie odważyłabym się wtedy inwestować środków, bo mogą przepaść wraz z dożywotnią blokadą konta.

   Być może TM działa tak długo i całkiem sprawnie właśnie dlatego że ma mnóstwo obostrzeń przed różnego rodzaju próbami kombinacji. Czasem celowych, czasem przypadkowych. Ale tu restrykcyjność jest wysoka… Zgłoś się do swojego aktualnego wprowadzającego, może da radę coś doradzić, albo do Charlesa (właściciel) – np. przez Facebooka (odpisuje na wiadomości), może uda Ci się dowiedzieć coś więcej.

 • Zasada w TrafficMonsoon jest jedyna,jeżeli inwestujesz w adpacki to jak zarobisz możesz wypłacić 9%,jezeli bedziesz wypłacac na początku zabawy więcej będziesz zawsze do tyłu,mam troje referali którzy inwestują miesięcznie po 5 adpacków łatwo policzyć otrzymuje 10% prowizji czyli 25×3 daje 75$ i inwestuje 1 adpack co miesiac itd.wystarczy tylko tyle po roku kwota która nie zarobie w żadnej pracy a po 2 latach astronomiczna,jest program dla wytrwałych troche pracy i tak jak obiecywali w OFE można spędzać 3/4 roku w ciepłych krajach……!!!!!!

  • Aleksandra Niedzielska

   Zgadza się, oczywiście o ile program przetrwa kolejne 2 lata:)
   Za co trzymam kciuki, ale zawsze warto brać poprawkę:)

 • witam do jakich stron link najlepiej poustawiac w TM i tym rotatorze,jakieś przykładowe prosłbym

 • Dziękuje za poprzednia odpowiedź. Już troszeczkę mi wyjaśniła jak zbierają się te srodki, ale teraz jeśli mogę mam pytanie konkretne, a mianowicie w jakiej podstawowej walucie ustawić PayPal, aby kiedy przelewam pieniądze z TM nie pobierał PP prowizji, albo pobierał ją najniższą jaka się da.
  Gabriel, a jeśli ja sama póki co działam (poleceni klikają tylko w cash linki) , to te 9% tez u mnie zadziała i to są wwypłaty comiesięczne czy jakie?

  • Aleksandra Niedzielska

   Najlepiej $ = ale prowizja też będzie, nie ma tu opcji bez pobierania prowizji. No i ostatecznie jeśli będziesz z paypala przelewała wpłaty na swoje konto, to również paypal skasuje Cię za przewalutowanie.
   Chyba, że ktoś wie coś, o czym nie wiem – to proszę o info:)

 • Przepraszam za pisownie, ale piszę z drogi.

 • Przez problem z przeglądarką nieumyślnie logowałam się jednocześnie na dwóch. Poskutkował to usunięciem mnie z TM. Co straci mój sponsor. A poleceni mogą dalej funkcjonować czy przepisać ich do nowego, zaprzyjaźnionego sponsora?

  • Aleksandra Niedzielska

   Chyba samodzielnie nie da rady przepisać poleconych, pewnie „wpadną” od razu do sponsora głównego, czyli firmy.
   A pytałaś ich?

 • No i zarobione $13,29 poszło jak psu w d…….

  • Aleksandra Niedzielska

   Wypłać na payzę, a jak nie masz to załóż konto: https://secure.payza.com/?Lo8HTaQrL0EcFYAZcZfaFYIhMAGM9W1z1nGnFYlNAhM%3d 🙂

   • Withdrawing with Payza is only available to those who have used it to make a purchase.
    Obawiam się, że założenie konta nic nie da.
    O ile dobrze zrozumiałam, to z tego konta trzeba najpierw zainwestowac. Gdyby nawet miała co to przy obecnym stanie rzeczy nie zaryzykuję. A tak straciłam tylko własny czas.
    Ale dziękuję za radę i życzliwośc.
    Pozdrowienia

    • Aleksandra Niedzielska

     W tej wiadomości, którą dostaliśmy z TM jest informacja, że na dniach pojawi się w panelu przycisk do dodania procesora payza BEZ konieczności wpłacania z niego czegokolwiek do programu – tylko do możliwości wypłacania. Na razie tego przycisku jeszcze nie ma, ale mam nadzieję, że się pojawi (oby) – zajrzyj na FB na grupę trafficmonsoon polska – toczy się tam cała dyskusja w sprawie zamknięcia procesora paypal – myślę że warto poczytać.
     P.S Pewnie dla nas wszystkich to spore zaskoczenie, no ale zobaczymy co dalej będzie.

 • Spanikowałam. Bardzo często pojawia mi się robotnik z napisem BLOCKED. Dlaczego? Aż przez chyba nieumyślne zalogowanie na dwóch przeglądarkach, pojawił się napis, że nie figuruję w rejestrze TM. Pomyślałam, iż mnie skreślili. Ale po kilku godzinach ponownie mogłam się zalogować. Czy napis BLOCKED jest niebezpieczny w skutkach? Inni też mają taki problem ? Na początku używałam internetu Aero 2.

  • Aleksandra Niedzielska

   Zasada jest taka, że logujemy się na jednej przeglądarce, reklamy oglądamy po kolei i nie otwieramy nic w nowych kartach, wtedy nie powinno być problemu. Blocked może mieć efekt krótki – np. wtedy, gdy jest próba logowania się na kilku przeglądarkach/ urządzeniach jednocześnie, czy też z adresu IP którego w danym dniu używał ktoś inny. Ale jeśli to powtarza się notorycznie, to można dostać stałego „bana” (za próbę oszustwa) i skończyć przygodę w TM, więc polecam tutaj stosowanie się do zasad i wtedy nie powinno być problemu.

 • Wystartowałem wczoraj od zakupu dużej ilości Adpacków. Czy zysk, który pojawia mi się w bilansie mogę tylko reinwestować czy mogę go wybrać np. po 2 tyg.? Czy muszę czekać 55dni i dlaczego jest tak przyjęte?
  2. Dlaczego nie mogę kupować z karty płatniczej skoro posiadam na ten czas środki?
  3. Czy mogę z Paypala zamienić na kartę Payza i nie przechodzić na konto, które utworzy TM? (czy to bezpieczne, aby mieli dostęp do wszystkiego)
  4.Czy moje obawy są słuszne, iż kiedyś ktoś z mojej karty wybierze cały limit.? A nie mogę i nie chcę ją zlikwidować.

  • Aleksandra Niedzielska

   Staszku, wszelkie pytania zadawaj swojemu wprowadzającemu – po to jest, żeby odpowiedzieć:) Kontakt do niego znajdziesz w swoim panelu TM:)

   Zyski, które widzisz w bilansie możesz reinwestować wcześniej niż po 55 dniach, możesz je też wypłacić (payza), ale zasada jest taka, że adpack 50$ wypracuje całość czyli 5$ zysku + zwrot dopiero po 55 dniach. Jeśli nabyłeś dużo adpacków, to codziennie widzisz wpływ do bilansu i to można albo wypłacić, albo reinwestować dalej – Twoja decyzja.
   Z racji na reorganizację płatności w TM nie ma już paypala, a do czasu utworzenia banku TM (jak zapowiada właściciel) zyski można wypłacać wyłącznie na procesor payza, a potem na stp.

 • Jak mogę wybrać zyski skoro nie powiązałem nr konta. Wystarczy karta kredytowa z której zakupiłem Adpacki?

 • Jeżeli są w gospodarstwie domowym dwa komputery, ale 1 internet przez ruter, to może korzystać dwie osoby? Każda zarejestruje się na swoim kompie i każda na swoim będzie się logować i używać jednocześnie?. Z tego co wiem ja nie mogę robić wpłat na kartę kredytową, a nie podpiąłem jeszczekonta bankowego.

  • Aleksandra Niedzielska

   Nie mogą, temat omawiany był tu kilka razy – proponuję przejrzeć komentarze wyżej, to znajdziesz odpowiedzi.
   Może być wyłącznie 1 konto na 1 nr IP, więc jeśli w domu jest 1 router to wszystkie komputery do niego podłączone mają jedno IP, zatem nie można korzystać z dwóch różnych komputerów bo będą mieć identyczne IP i oba konta zostaną zablokowane.
   Co do wpłat – nigdy nie było w TM opcji płacenia karta kredytową. Wyłącznie procesory płatnicze (paypal – jeszcze można z niego robić wpłaty, ale już nie wypłaty, payza: wpłaty i wypłaty, stp: wpłaty i wypłaty).

 • Dzień dobry .Nie wiem o co chodzi ale po zalogowaniu na trafficmonsoon .com nie mogę wejść na moją strone tylko wyświetla mi się reklama , klikam żeby przejść dalej na moją stronę i znowu reklama – nie wiem co się dzieje

 • Przestrzegam wszystko, aje jednak codziennie pojawia mi się BLOCKED..Dzisiaj już drugi raz pojawiło mi się bez powodu ostrzeżenie: „There no ula66 in our database” Dlaczego? Co się stanie? Ile razy?Stracę wszystko-sporo zainwestowałam?!Boję się włączyć komputer. Zrestartowuję komp i internet-dobrze?

 • Aleksandra Niedzielska

  Trudno mi odpowiedzieć, ponieważ nic takiego się u mnie nie zdarza…
  Próbowałaś pisać do supportu z pytaniem? A jeśli tak, to co odpowiedzieli? Ew. do swojego sponsora? Może coś poradzi jako bezpośredni nad Tobą?

 • Dotychczas obowiązywała zasada, że wybieram zarobione pieniądze z tego procesora płatniczego, z którego dokonałam wpłaty. Jeżeli robiłam to z dwóch, to z tego, którego wpłaciłam mniej mogłam jednorazowo wybrać tyle ile z owego wpłaciłam. Ja do dziś jeszcze wpłaciłam z Paypala. Niebawem założę Payza, ponieważ z paypala nie można już wybierać.1. Ile mogę wybrać jednorazowo? 2. Mówi się o zysku 10% od 50 $, czyli 5$.. To nie możliwe bez reinwestycji, ponieważ przy zakupie TM potrąca 2,11 $, potem minus 2% przy wypłacie, potem payza weźmie swoje i przeliczenie kursu. To ile zostanie z tych 5 $. Możesz mi obliczyć? Dzięki za inf. Miłego dnia

  • Aleksandra Niedzielska

   1.Z tego co mi wiadomo, to już nie ma zasady, że na payzę można wybrać tylko tyle, ile się z niej wpłaciło. Wystarczy, że cokolwiek wpłacisz z payza i będziesz mogła wypłacać na ten procesor więcej. W grupie TM Polska na FB można o tym więcej poczytać
   2.Tak, procesory płatnicze potrącają swoje opłaty, i to jest niezależne od TM. W Tm masz 10% zysku, ale nie opłaca się wybierać tego przy 1 adpacku, bo wtedy faktycznie procesory pożerają sporo na opłaty.
   Co do obliczeń – kalkultor nie gryzie 😉

 • Payza, dla nas jest niekorzystne. Za przesył kasy pobiera prowizję aż 11zł niezależnie od ilości $ ?

  • Aleksandra Niedzielska

   Procesory płatnicze, podobnie jak banki nie są instytucjami charytatywnymi i zarabiają na przelewach, dlatego też warto się wczytać w koszty takich opłat, żeby wiedzieć kiedy i co się opłaca.

 • Pani Olu, napisałam poniższe zapytanie do Supportu. Kiedy i gdzie mogę dostać odpowiedź.? A może Pani mi poradzi — Posiadam internet ze zmiennym IP w Cyfrowym Polsacie. Stąd BLOKADY, bo nieświadomie loguję się z innym użytkownikiem na tym samym IP. Po chwilowym odłączeniu modemu zmienia się iP i Blokada ustępuje. Czy regulamin TM na to pozwala? Czy nie zostanę usunięta? Czy powinnam za opłatą zmienić usługę IP, tylko na którą; dynamiczne czy statyczne IP. Proszę o poradę.

  • Aleksandra Niedzielska

   Wydaje mi się, że to nie powinien być problem o ile z tego samego IP nie trafią się rejestracje różnych osób do programu (z tego samego IP moga się logować różne osoby raz na 24 h, ale nie mogą się rejestrować). Ja mam również zmienne IP – w neostradzie, chociaż na szczęście na razie żadna blokada mnie nie dopadła, widocznie nikt w mojej wiosce nie działa w TM:)
   Czy warto zmieniać IP na statyczne? Trudno mi powiedzieć, na pewno byłaby to jakaś opcja, żeby mieć 100% pewności, chociaż mówiąc z własnej sytuacji – ja do takiej zmiany się nie przymierzam.:)

 • Witam. Nie wiem czy tylko ja, ale ogólnie nie mogę się doczekać aż to wszystko z tym bankiem będzie działać tak jak należy. Świetnie, że postanowili otworzyć bank, ułatwi to wszelkie operacje finansowe związane z Traffic Monsoon.

 • Z tego co dziś informował Charles zaleca mocno korzystanie z Payza również przy zasileniach konta. Mocno to ułatwi pracę ekipie Trafficmonsoon. Ale Paypal taki wygodny 🙂

  • Aleksandra Niedzielska

   Zgadza się, Charles pisał nawet, że zasilając konto (kupując adpacki) przez payzę też sprawiamy, że szybciej idą płatności. Dzisiaj na wypłaty w payzie czeka się 8-11 dni więc warto to wziąć pod uwagę.

 • Wiesz moze jaki jest zysk z traffica jezeli zaczynam od 10 paczek i po 4 miesiacach przestaje reinwestowac? Probowalem liczyc na tym kalkulatorze TM ale chyba nie zbyt go ogarniam.

  • Aleksandra Niedzielska

   Przysiądź i ogarnij, dopytaj swojego sponsora:) Wybacz, ale ja nie jestem od liczenia komuś tego ile może zarobić, skoro można to zrobić samodzielnie i jeszcze są do tego kalkulatory.

 • Najnowszy komunikat od Charles Scoville o Trafficmonsoon z 09.02.2016 w moim tłumaczeniu dostępny tutaj:
  http://trafficmonsoon-start.pl/2016/02/10/aktualna-sytuacja-w-trafficmonsoon-10-02-2016/

 • Dziś nowe wideo od Charles Scoville na temat aktualnej sytuacji Trafficmonsoon dostępne na ich głównej stronie.. Skrótowo przetłumaczone tutaj: http://trafficmonsoon-start.pl/2016/02/12/wideo-charles-scoville-11-02-16-aktualnosci-trafficmonsoon/

 • same ogólniki, żadnych konkretów, czyli gruszki na wierzbie

 • Aleksandra Niedzielska

  Myślę, że nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.
  Opcje zawsze są dwie: albo się im uda, albo nie.

 • Filmik Charlesa, to iście w stylu amerykańskim…Jak sądzisz, kondycja TM słabnie. Czy w ogóle i kiedy możemy odzyskać zyski za Adpacki? A może to już nasz koniec? Dlaczego nas nic nie informują ? Gdzie luźne gatki? Nerwówka.Bank bankiem, a naliczanie wirtualne powinno być kontynuowane?!

  • Aleksandra Niedzielska

   Odpowiedzi na pierwsze i drugie pytanie, to trochę jak wróżenie z fusów. Można w sumie powiedzieć (co podkreślam), że opcje są zawsze dwie: albo program padnie, albo nie:)

   Co do informowania nas: obserwuję na FB,. że Charles co kilka dni wrzuca jakieś informacje, więc mniej więcej wiadomo jaka jest sytuacja, ale nie wiadomo jak się skończy. Doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że wiele osób widzi to wszystko czarno, ale jest i wiele takich, które ufają, że po odzyskaniu zablokowanych przez paypal środków wszystko ruszy jak wcześniej. Informacje są, a to że chcielibyśmy lepszych to inna sprawa.

   Gdzie Luźne Gatki? Przypomnę, że to przecież to inicjatywa użytkowników trafficmonsoon a nie samej firmy – jeśli Piotr Chajkowski nie robi ich, to ich nie ma. Ale on jest dostępny na FB – zawsze można spytać, co polecam.

   Naliczenia w TM są kontynuowane, ale są mniejsze bo z racji sytuacji TM ma mniejsze zyski (radykalnie mniejsze). Tu akurat sprawa jest oczywista: firma zarabia grosze, i dzieli się groszami. Jest zysk, są wysokie naliczenia, nie ma zysku, nie ma wysokich naliczeń.
   Niestety

 • Na youtubie są aktualne 25 Luźne gatki. Nie rozumiem tylko tego, że skoro nasze paczki są zamrożone i nie pracują, to dlaczego naliczają nam po parę centów na godzinę?

  • Aleksandra Niedzielska

   Elu, przypuszczam, że część paczek jest zamrożona, zgodnie z wyjaśnieniami admina, a część działa, ale nadal otrzymuje marne naliczenia:)

 • Są już „luźne gadki” 🙂 jest też najnowsze oświadczenie od Charles Scoville z dnia 16.02.16. Wszystko przetłumaczone i dostępne tutaj:
  trafficmonsoon-start.pl/2016/02/17/aktualna-sytuacja-w-trafficmonsoon-po-blokadzie-srodkow-przez-paypal-16-02-2017/

 • Prosimy o przetłumaczenie ostatniego wystąpienia z dn.18 luty

 • Olu, (temat może na Luźne gatki), czy w obecnej sytuacji, gdy paczki są uśpione, jest sens klikania przedłużania na 24 godz.? Co to są za widma cashlinki 0,2 $ ? dociera b. mało cashlinków. tak już będzie?

  • Aleksandra Niedzielska

   Elu, myślę, że jeżeli nie masz w tej chwili żadnych aktywnych paczek kupionych przez payza, to oczywiście, że nie ma sensu klikania tych codziennych 10-ciu reklam na przedłużenie konta. Jeśli dokupisz jakąś paczkę, to tak, ale jeśli nie, to sama bym odpuściła.
   A cashlinki 0,2$ faktycznie od jakiegoś czasu nie działają, – osobiście je omijam, strata czasu. Co parę dni sprawdzę czy coś się zmieniło i jak dalej „widma”, jak to ładnie ujęłaś, to omijamy.
   Co do ilości pozostałych cashlinków to myślę, że jest ich mało choćby dlatego, że zamrożono środki z paypala, więc ludzie nie mają za co ich kupować, a nie każdy decyduje się w obecnej sytuacji na doładowywanie TM środkami z payzy.

 • A czy wiadomo juz cos o banku TM ?kiedy bedzie mozna zalozyc tam konto?

  • Aleksandra Niedzielska

   Nic nie wiadomo:) Nie ma jeszcze żadnego banku oficjalnie, więc i nie można założyć konta w czymś, co istnieje jak na razie wyłącznie w obietnico-zapowiedziach.

 • Olu, już 4 godz. temu poleciłam i pomogłam zarejestrować kolejną osobę i nie przyszło jemu potwierdzenie do aktywacji. Czy od czasu zamrożenia coś inaczej trzeba robić?Ile czasu musimy czekać? i co robić jak nie przyjdzie. W spamie też nie ma. Dzięki i przepraszam za infantylne pytania.

  • Aleksandra Niedzielska

   Aj, nie zauważyłam pytania – Elu, powiedz tej osobie, żeby weszła na TM i ponownie kliknęła „wyślij link aktywacyjny”, powinien dojść. Takie sytuacje niestety się zdarzają i to w sumie od początku programu, zwłaszcza na zaspamowanych serwerach pocztowych.

 • Czy słyszałaś coś może, że Payze będzie honorować nie tylko karty Visa, ale też Mastercard?

  • Aleksandra Niedzielska

   Coś słyszałam, ale w sieci wiele rzeczy się słyszy i nigdy nie wiadomo czy coś z nich wyniknie, dopóki nie wyniknie;)

 • Aleksandro jak wygladaja na dzien dzisiejszy naliczenia godzinne za paczki?

 • Żądają skanu dowodu. Już się rozpędziłam. Nie wiadomo kto i jak może dane osobiste wykorzystac.
  Dla mnie to firemka o podejrzanej reputacji. Dobrze, że nic tam nie zainwestowałam. Niech się pocałują. Za te kilkanaście wyklikanych dolarów niech sobie kupią cukierki.

  • Aleksandra Niedzielska

   Enka, weryfikacja dokumentów potwierdzająca czy osoba zapisana do programu faktycznie istnieje, jest w większości programów tego rodzaju naturalna. I dziwię się że TM tego do tej pory nie miał.
   To m.in zabezpieczenie przed tworzeniem multikont służących do wyłudzania prowizji i innych cwanych metod wyciągania z programów pieniędzy, przez osoby które mają kilka swoich alter-ego i po prostu kombinują. 😉

   Weryfikacja dowodem: robisz zdjęcie dowodu, wrzucasz sobie do painta, zamazujesz podpis i inne dane, których firma nie potrzebuje, a zostawiasz imię, nazwisko, zdjęcie.
   Imię i nazwisko osoby zarejestrowanej w TM musi się zgadzać z tym na dowodzie.

   P.S Jeśli oczekujesz że ktoś będzie Ci płacił, to on oczekuje tego, że wie komu płaci, a nie „Myszka Miki” pobrała.
   Jak w pracy zarabiasz to zdaje się że również dane z dowodu podajesz.;)

   Ale przymusu nie ma – nie pasuje Ci, to nie działasz w programie i już. 🙂

   • Witaj Aleksandro.Jak prawidlowo wypenic wniosek o weryfikacjie konta TM? Czy musi byc konto wypelnione drukowanymi literami?Czy to nie ma znaczenia?ile skanow dowodu zrobic ?Jedna strone?Czy dwie?

    • Aleksandra Niedzielska

     Wielkość liter nie ma znaczenia. Powinna wystarczyć pierwsza strona ale nie mogę tego potwierdzić na 100% ponieważ od 3 dni czekam na weryfikację i wciąż jest status oczekujący.
     Z tego co widzę po znajomych z FB, to część wysłała jedną stronę, część dwie, w obu przypadkach są już pierwsi zweryfikowani i są też wciąż oczekujący.

   • W pracy to ja wiem komu podaję swoje dane i gdzie one się znajdują A u wysyłam je w świat nie wiadomo gdzie. A co się tyczy innych firm zarobkowych to mogę podac co najmniej kilka takich, które działają i płacą więcej niż 5 lat i nikt nigdy nie żądał ode mnie skanu żadnego dowodu tożsamości

 • Witam, właśnie mija trzecia doba oczekiwania na weryfikację. Czy ktoś dostał już z wtorku? Jak sądzisz zrobią nam ” niespodziankę” i będą pobierać prowizję i opłaty manipulacyjne. Robię straszny biznes, $ spada, wiadomo czy uwolnią część środków na wiosnę?

  • Aleksandra Niedzielska

   Krystyna, ja również czekam chyba czwarty dzień, więc widać, że tempo sprawdzania im się „przycięło”. A co do pozostałych rzeczy, to odpowiedzieć można wyłącznie gdybaniem i wróżeniem z fusów:)

 • Muszę zajrzeć w ten temat jesli chodzi o zarabianie

 • Proszę mi pomóc. Dlaczego po dodaniu dowodu wyskakuje mi taka informacja Support Team : Image is not working. Full Name upload page exactly the same as Profile page.

  • Aleksandra Niedzielska

   Proszę się upewnić czy dane w profilu w TM są identyczne jak te na dowodzie – najpierw uzupełniamy profil (zdjęcie, pełne imię i nazwisko itd), a następnie przesyłamy dowód z widocznymi takimi samymi danymi (ja dodatkowo zamazuję nr dowodu, pesel, podpis, i inne niepotrzebne rzeczy). Zostają tylko te, które wypełnialiśmy też w profilu TM.

 • Witam, Pani Olu informujecie, iż TM dobrze stoi, bufor rośnie, kupujemy Adpacki aby firma się umacniała i co? Gdzie są reklamodawcy, gdzie cashlinki? A może TM stopniowo umiera, a co mądrzejsi budują nowe pokrewne biznesy, a my pionki zostaniemy na lodzie? proszę nas pocieszyć.

  • Aleksandra Niedzielska

   Pani Krystyno… chyba mnie Pani z kimś myli… a nawet na pewno.

   1.”Informujecie” ? Proszę przejrzeć mój artykuł wyżej – nigdzie nie informowałam nikogo o tym, że jest jakiś „bufor” czy, że „rośnie”. Dla mnie słowo bufor jest tekstem, który otrzymujemy od adminów – ale to są słowa, a nie jakieś dowody. Dlatego w ogóle o czymś takim nie mówię,

   2.Adpacków nie kupuje się po to, żeby firma się „umacniała”… Kupuje się je, żeby reklamować swój produkt i zarobić na tym, jesli więc ma Pani wątpliwości co do kondycji firmy (a te po sytuacji z paypalem są uzasadnione, nie przeczę) wówczas proszę nie kupować adpacków i wyjąć swoje pieniądze. Wszystkie programy revshare niosą za sobą ryzyko, i trzeba mieć tego świadomość, tu polecę lekturę artykułów: Co to są programy revshare oraz Trafficmonsoon – gwarancja zysków? NIE MA gwarancji i proszę odnieść je do Wszystkich programów revshare. Zasada jest taka sama.

   3.Cashilnki są codziennie i to całkiem sporo, jeśli ich Pani nie widzi, to najwyraźniej nie zweryfikowała Pani swojego konta – od jakiegoś czasu żeby klikać cashlinki, trzeba zrobić dodatkową weryfikację, której proces opisałam na końcu w/w artykułu o TM – proszę zajrzeć nad komentarze i przeczytać.

   4.Nie wiem czy TM umiera czy nie, nikt tego nie wie poza adminem:)

   5.”co mądrzejsi budują nowe pokrewne biznesy” – to nie jest prawda.
   Co mądrzejsi od początku dywersyfikują programy, w których działają, czyli nie wierzą w bajki, że jakiś 1 biznes jest na lata i będzie działał wieczność, bo tak nie jest. Działamy w ryzykownej branży, dlatego rzeczywiście dobrze jest dywersyfikować źródła dochodów tak, żeby w razie czego nie zostać na lodzie. W tym dziale – tutaj – są wymienione programy w których również działam – właśnie celem dywersyfikacji.

  • eeeej a ja kupuję paliwo na stacji benzynowej bipi żeby umocnic koncern, a nie żeby jechać do roboty i zarobić 😉

 • Cd.Wszyscy blogerzy słuchają admina,Śledzę FB, Luźne gatki i nie wyssałam sobie z palca informacji,że gdy „bufor” osiągnie 13 mln, to TM ruszy ze swoim bankiem.Może nawet w lipcu.Mam rozumieć, że podają informacje niesprawdzone? Dajesz zawsze wymijające odpowiedzi. Nie pozwalają odwoływać się do Paypala. A jak po 6 m-cach nie zechce oddać zamrożonych pieniędzy. I okaże się , że było tylko właśnie pół roku na reklamacje. Co wtedy? Dawno już po weryfikacji i dobrze wiesz, że od 2 tygodni dziennie slęcząc idzie złapać zaledwie PARĘ 3-4 centy.!Żenada

  • Aleksandra Niedzielska

   Admina tzn Charlesa Scovilla, czy admina grupy na FB?
   Nie twierdzę, że ktoś tu mówi nieprawdę, ale moim zdaniem każdy ma też swój rozum i powinien jednak przemyśleć różne kwestie, i nie wierzyć ślepo ani mnie, ani liderom promującym ten czy inny program, itd. My tak naprawdę opieramy to, co mówimy na tym co wiemy, przypuszczamy lub w co wierzymy – ale to też nie jest gwarant, że tak właśnie jest.
   To, że ktoś mówi że bufor rośnie tak czy tak, i że TM ruszy z bankiem może być prawdą, ale nie musi.
   Kiedyś admin TM mówił, że bank ruszy w lutym, ale potem wyniknęły takie czy inne problemy i nie ruszył.
   Czy to znaczy, że kłamał? Nie wiem: może tak, a może po prostu w biznesach revshare jak i we wszystkich innych nie zawsze jest tak, jakby się chciało, jak mówi admin, jak zakłada admin itd.
   Kiedyś TM chwalił się, że ma dobre kontakty z paypalem itd, i wszystko jest super, i co? I paypal zablokował środki (wg informacji admina). Czy je odda? Wszyscy byśmy chcieli, naprawdę, ale czy tak będzie to okaże się dopiero w lipcu czy nawet w sierpniu z tego co słyszałam.

   A co do „żenady” cashlinkowej, to u mniej je nie ma. Ponad to, pani Krystyno, czy Pani kupiła w TM chociaż kilka cashlinków? Przypomnę, że to od kupujących zależy czy one są czy nie, a nie od Traffica jako firmy. Ja kupuję cashlinki i mam je również do klikania, ale gdybym nie kupowała to również nie narzekałabym na to – pieniądz nie bierze się z powietrza…

   Życzę Trafficowi naprawdę dobrze, ale jak będzie? To pokaże tylko czas.
   Jedyna stała to zmienna. Pewności 100% nigdy do niczego nie ma.

 • Witam,

  analizując wszystko co wiem o tym programie wychodzi na to że wpłacam około 20 000 zł co daje mi 5000 $ a to wystarcza na zakup 100 paczek, które codziennie dają mi zysk 100 $ (1$ za 1 paczkę dziennie) co w przeliczeniu na miesiąc daje ok. 3000$ czyli zarabiam 12 000 zł miesięcznie a do tego co drugi miesiąc (55 dni) 500$ bonusu czyli 2000 zł, więc zarabiam na zmianę 12 000 zł i 14 000 zł i jestem ustawiony do końca życia? Czy dobrze to wyliczyłem ?

 • Witam p.Olu. Proszę o poradę. Odesłano mi 6 $, bo są problemy z kartami AW. Wiadomo kiedy będą, bo chyba nie szybko, co? Potrzebuję wybrać małą kwotę. Dawniej robiłam zakupy do TM z Paypala i Bank Wire, ponieważ mam tylko karty płatnicze i debetowe. A Payze ich nie uznaje. Żebym mogła wybrać, to co muszę najpierw zrobić? Kupić np. część Adpacka z konta Payze i dopiero wtedy będę mogła coś wybrać? Założyłam już Payze, ale nie jest aktywne, bo odrzucali kartę, Muszę chyba dodać nr konta. Kojarzę, że kolejność jest :najpierw coś kupić np. Adpacka w Mx, a dopiero potem wybierać (?)Bo jak najtaniej uaktywnić Payze? Przepraszam za może oczywiste pytania?

  • Aleksandra Niedzielska

   Dokładnie tak (bo mówimy o TM a nie o MX): kupić z TM adpacka (np płacąc za niego część z własnego balansu konta, a część z Payzy) i wtedy będzie już można wybrać pieniądze z TM na payzę.
   P.S A z payzy dalej można wybrać już na własne konto bankowe, tudzież doładować payzę poprzez przelew tradycyjny, skoro karta nie działa.

 • Aleksandra Niedzielska

  Uwaga, ważne: w celu sprawdzenia aktualnej sytuacji w Trafficmonsoon proszę przewinąć komentarze do góry i przeczytać ostatnią aktualizację dopisaną na końcu samego wpisu o TM.

  W skrócie: na chwilę obecną NIE można robić wypłat z programu.

  Więcej wyżej.

  • „Receiver” w tym przypadku i kontekście to nie „odbiornik” a LIKWIDATOR. Przesłanie jest jednoznaczne – „biznes” został zlikwidowany i trzeba się zatroszczyć o odzyskanie tyle, ile się da z wpłaconych pieniędzy. O „zyskach” można zapomnieć.

 • Ciekawe co dalej będzie. Ludzie chyba za bardzo uwierzyli w to, że będzie dobrze i nie dopuszczają do siebie myśli, że stracili swoje depozyty. Kto był przytomny to założył spór i co nie co odzyskał, a kto nie to wiadomo. Patrząc na to z drugiej strony kto by pomyślał, że firma mająca tylu użytkowników może upaść. Ciekawi mnie jak to dalej się potoczy. Dziwi mnie też to, że „liderzy TM” wrzucają wszystkie revshary do jednego wora, a tak nie można skoro większość jest zarejestrowana w różnych miejscach. Prawo też jest różne w różnych miejscach i to, że jedna firma ma takie problemy nie znaczy, że wszystkie zaraz będą sprawdzać bo to też zależy od miejsca zarejestrowania działalności.

  • Aleksandra Niedzielska

   Zgadzam się Michał – nie sądzę, żeby można było wszystkie revshare wrzucić do jednego wora. Ale to dobra linia „ataku” na inne programy, nie uważasz? „Nasz program dostał w ucho, to teraz Cię postraszymy, że Twój też dostanie”.

   Poza tym nie zapominajmy: programy revshare nie trwają lata,nikt nikomu na nic tu nie daje gwarancji, a jak ktoś komuś takie dyrdymały kładł na uszy, to i nie dziwię się, że teraz jakoś się próbuje bronić.

 • Olu, czy to już koniec? Już strona TM nie otwiera się. Może tylko chwilowo?

  • Aleksandra Niedzielska

   Tak, w mojej opinii jest to najprawdopodobniej koniec tego programu. Napisałam o tym na końcu artykułu (wyżej) w aktualizacji z 27 lipca.

 • Marek Rodziewicz

  Strona TM została zablokowana tak jak reszta majątku firmy.

Dodaj komentarz