Video: dlaczego zdecydowałeś się działać w revshare?

revshareTym razem mało pisania, ale coś ciekawego do posłuchania 🙂

Wczoraj zapytałam kilka osób, z którymi albo współpracuję w różnych programach revenue share, albo które po prostu obserwuję i od których się uczę, bo czymś mnie inspirują, ( nawet jeżeli nie działamy razem w tych samych programach, ani strukturach) o to …

Dlaczego zdecydowali się działać w revshare?

Uwaga: na odpowiedź mieli maksymalnie… 20 sekund, taka misja (zrealizowana prawie idealnie ) 😉

Posłuchajcie, oczywiście: sami wirtualni 😉

Video:

 

P.S Jeśli ktoś z nagrania również Was zainspirował ( a nie jest to łatwe przy max 20 sekundach) i chcielibyście złapać z tą osobą kontakt, o coś zapytać, czy po prostu porozmawiać, to poniżej lista namiarowa (poznacie po zdjęciach). Ps skopiuj podany link i wklej na Facebooku (po zalogowaniu się) to znajdziesz osobę 🙂

Michał Wyszyński (FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001656696706 )
Marcin Gleńsk (FB: https://www.facebook.com/marcin.glensk.5?fref=ts )
Mateusz Klimczak (FB: https://www.facebook.com/everymankidding?fref=ts )
Barbara Tarnacka (FB: https://www.facebook.com/barbara.tarnacka.9?fref=ts )
Mateusz Brol (FB: https://www.facebook.com/mateusz.brol.71?fref=ts )
Ola Żuławińska (FB: https://www.facebook.com/ola.zulawinska?fref=ts )
Teodor Niemyjski (FB: https://www.facebook.com/teodor.niemyjski?fref=ts )
Paweł Pieczka (FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004071646900&fref=ts )
Natalii Janicka (FB: https://www.facebook.com/natalii.janicka?fref=ts )
Przemysław Suski (FB: https://www.facebook.com/SuskiPrzemek?fref=ts )
Marcin Stachowiak (FB: https://www.facebook.com/marcin.stachowiak.54?ref=ts&fref=ts&qsefr=1 )
Tomasz Bąkowski (FB: https://www.facebook.com/tbakowski?fref=ts )
Jerzy Lemek (FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000937477740&fref=ts )
Sebastian Matwiejko(FB: https://www.facebook.com/sebastian.matwiejko?fref=ts )
Katarzyna Bednarek (FB: https://www.facebook.com/katarzyna.bednarek.127?fref=ts )
Adam Gaszka (FB: https://www.facebook.com/gaszalottii?fref=ts )
Mirosław Tokarz (FB: https://www.facebook.com/MirekEssen?ref=ts&fref=ts&qsefr=1 )
Mateusz Siciński (FB: https://www.facebook.com/mateusz.sicinski.12 )
Patrycja Prorok (FB: https://www.facebook.com/patrycja.prorok.9 )
Paweł Kurowski (FB:  https://www.facebook.com/kurowskipawel.pk )
Mateusz Olkowski ( FB: https://www.facebook.com/mateusz.olkowski.52 )
Krystian i Julita Żugajewicz ( FB: Krystian: https://www.facebook.com/krystian.zugajewicz?fref=ts Julita:  https://www.facebook.com/julita.zugajewicz?fref=ts )

I dziękuję Wam bardzo za wypowiedzi 🙂

2 comments

  • Super filmik 🙂
    Ja, dlatego zaczęłam działać w Revshare, bo chciałam reklamować swojego bloga (blog o Irlandii). Zwyczajnie chciałam mieć większy ruch na stronie i więcej odwiedzin. Prawie rok temu, w styczniu trafiłam pierwszy raz na reklamę pewnej platformy reklamowej dzielącej się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam. Wykupiłam pierwszy pakiet reklamowy i zaczęłam reklamować bloga 🙂 Spodobało mi się działanie programu, to że reklama którą wykupiłam codziennie mi się zwraca w naliczeniach i dodatkowo jeszcze na niej zarabiam.
    Dołączyłam więc do innych programów działających w modelu Revshare i poznałam mnóstwo osób zarabiających przez internet. Prawie wszystkie osoby z filmiku mam w znajomych na FB 🙂 …jak zaczynałam miałam 110 realnych znajomych z rodziny itd … a teraz ponad 1000 🙂 tak to działanie w Revshare przyciąga ludzi 🙂

    • Aleksandra Niedzielska

      Dokładnie 🙂
      I tak budują się często naprawdę wartościowe relacje. Jest z kim porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, jest też od kogo się uczyć.

      P.S Wejście w revshare dla reklamy tak, jak mówisz – to wręcz modelowy i rzadko spotykany powód:) Super!

Dodaj komentarz