Ważne: Futureadpro zostanie wyłączony. Na tydzień.


futureadproJeśli w dniach 15 – 22 stycznia zaskoczy Cię fakt, że nie możesz zalogować się do Futureadpro, i zauważysz, że FAP nie działa, to…
spokojnie, to było w planie.

Musiałeś po prostu przegapić informacje z firmy, które w tej sprawie pojawiły się już końcem roku 2018 (na oficjalnym firmowym Fanpage oraz w mailingu do użytkowników).

Krótko: w związku z trwającą migracją danych na nowy, sprawniejszy system FAP 2.0, w czasie 15-22 stycznia będą trwały prace techniczne, które żeby przebiec sprawnie, wymagają wyłączenia systemu.

Oficjalna informacja dot. Futureadpro:

Przeklejam niżej cytat z fanpage Futurenet Polska:

„Drodzy użytkownicy,

Prace nad FutureAdPro dobiegają końca! W związku z premierą nowej wersji FAP, 15 stycznia 2019 r. NA PEWIEN CZAS WYŁĄCZYMY aktualną wersję platformy.
Uspokajamy, że będzie to tylko CHWILOWA przerwa w działaniu FAP, która jest niezbędna przy migracji danych na tak dużą skalę. W tym krótkim czasie utracicie możliwość wpłacania i wypłacania środków. Po powrocie nie tylko wszystko wróci do normy, ale również udostępnimy wam wgląd do archiwum i historii wszystkich transakcji. Cierpliwości – to już ostatni krok zanim nowe FutureAdPro pojawi się w pełnej krasie 🙂
Zmieniamy się dla was. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Zespół FutureAdPro „

 

W tej informacji mamy start wyłączenia platformy Futureadpro ustalony na 15 stycznia, a we wcześniejszych informacjach była data 22 stycznia jako zakończenie prac, przy czym jeden z właścicieli futureadpro Roman Ziemian, dodał na Fanpage, że być może prace będą zrealizowane szybciej, ale oczywiście są to kwestie programistyczne więc nie można być tego pewnym.

Tak czy inaczej: masz prawdopodobnie cały tydzień, żeby odpocząć do klikania codziennych reklam w futureadpro, więc zamiast zastanawiać się dlaczego w tym terminie FAP nie działa (bo to już wiesz) – zrelaksuj się, i ciesz się przerwą od klikania.

P.S No i czekamy cierpliwie na ponowne włączenie systemu.

One comment

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)