Ważny komunikat – Independent Enterprise

ieZ ostatniej chwili:
Mamy na dziś ważne informacje od zarządu Independent Enterprise.
Znajdziesz je zaraz po zalogowaniu się na swoje konto w systemie, w wyskakującym u góry okienku.

Nowości podane przez firmę wchodzą w życie od jutra czyli od 20 października 2018, i będą obowiązywały do czasu poprawienia się koniunktury na rynku kopania kryptowalut, dlatego jeśli masz w IE wykupiony kontrakt na moc obliczeniową, to koniecznie zaloguj się do panelu i przeczytaj uważnie całość.

Poniżej ode mnie krótkie streszczenie przekazanego komunikatu, ale i tak polecam zalogować się i przeczytać całość osobiście.

 

W skrócie:

 Na czas aktualnej sytuacji na rynku kopania kryptowalut, i coraz większej nieopłacalności kopania, firma podjęła decyzję o czasowej „hibernacji” koparek, czyli:
o OBNIŻENIU naliczanego dziennego wydobycia,
do czasu poprawienia się koniunktury na rynku
(czytaj: naliczenia będą mniejsze)

 Czas pracy kontraktów zostanie wydłużony o okres hibernacji (czyli jeśli np hibernacja, czyli spowolnienie naliczeń potrwa 2 tygodnie , to o tyle zostaną wydłużone kontrakty. Jeśli to potrwa miesiąc, to o miesiąc, jeśli 5 miesięcy to o 5 miesięcy itd)

 Wypłaty robimy dalej bez problemu, czyli to co się ukopie na spowolnieniu, można wypłacać

 Firma wstrzymuje za to wpłaty, czyli możliwość kupowania nowych kontraktów na moc obliczeniową, co osobiście uważam za dobrą rzecz, bo szkoda, żeby nowe osoby kupowały kontrakty, które będą pracowały wolniej. Sytuacja jaka jest, każdy widzi. Jak wróci koniunktura to i tak bardziej im się opłaci je kupić.

 Zmiany wchodzą od 20 października (jutro)

 Jednocześnie mamy informację, że firma już pracuje nad zupełnie nowym systemem zarobkowym (z tego co wiem, będzie on oparty na tych samych strukturach), który to system po wdrożeniu pozwoli nam zarabiać w IE nawet w okresie cienkiej koniunktury na rynku kopania kryptowalut. A gdy sytuacja w opłacalności kopania się poprawi, to będziemy mogli mieć zyski i tu i tu.

info ie

.

2 komentarze

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)