Wizyta w biurze Independent Enterprise i rozmowa z właścicielami

biuro Independent Enteprise8 sierpnia wybrałam się razem z Sebastianem Matwiejko do łódzkiego biura firmy Independent Enterprise: chcieliśmy porozmawiać z właścicielami, zadać im „trochę” pytań dotyczących firmy, miningu, planów na przyszłość, kontraktów na kopanie Ethereum itd.

Poza samą wizytą w biurze i rozmową z właścicielami, chcieliśmy również osobiście zobaczyć serwerownię Independent Enterprise, a dokładniej jedną z 3 lokalizacji, taką typowo „pokazową” dla osób, które chciałyby przyjechać, zobaczyć, upewnić się że firma kopie i sprawdzić na jakim sprzęcie. W tym artykule znajdziecie podsumowanie naszej wizyty + moje wrażenia, oraz filmy z rozmową z właścicielami – to właśnie tutaj będziecie mogli posłuchać o co pytaliśmy i jakie odpowiedzi uzyskaliśmy od właścicieli.

W biurze byli z nami: Maciej Zyk, Przemysław Muszyński, Wojtek Stępnik oraz przedstawiciel firmy Serwer Serwis, z którą IE współpracuje w kwestiach technicznych/serwery i to właśnie on odpowiadał na nasze pytanie stricte dotyczące sprzętu, urządzeń itd.

 

Pierwsza ważna informacja: aktualnie firma posiada małe biuro w Łodzi, natomiast już w tej chwili ma na swoje przyszłe potrzeby blisko 450 metrów powierzchni (całe piętro) w budynku, do którego będzie się przenosić, i w którym aktualnie jest serwerownia pokazowa (byliśmy tam). W tym miejscu będzie się docelowo znajdowało duże firmowe biuro + biuro supportu + dla nas, jako partnerów Independent Enterprise będzie tam również osobne pomieszczenie, w którym będziemy mogli się spotykać, robić spotkania biznesowe, rozmowy itd. Coś na kształt specjalnej salki konferencyjnej.

W tym miejscu będzie też jak teraz, pokazowa serwerownia, do której będzie można wejść i zabrać np. potencjalnego klienta na moc obliczeniową, jeśli ów będzie chciał wszystko zobaczyć na własne oczy. Słowem: wszystko, co najważniejsze (poza osobnymi lokalizacjami hal serwerowych) w jednym miejscu – wg mnie świetna rzecz, bo podniesienie i „prestiż” firmy i ułatwi nam jej bezpośrednie pokazanie przyszłym klientom.

Kiedy to biuro będzie gotowe? Oj to, jeszcze potrwa: wprawdzie widzieliśmy pomieszczenia na piętrze (duże!), ale zanim wjedzie tam remont i taka aranżacja, o jakiej opowiadali na właściciele, to jeszcze będziemy musieli na to zaczekać. Natomiast z pewnością poczekać warto! 🙂

Rozmowa z właścicielami Independent Enterprise

pytania i odpowiedzi.

Niżej znajdziecie materiały video z odpowiedziami na nasze pytania (nie będę ich przepisywać, bo wyszedłby Sienkiewicz, a jak wszyscy wiemy mało kto czyta Sienkiewicza od deski do deski) 😉

 

Video 1, Tu znajdziesz odpowiedzi na pytania:

1) Czy pracujecie nad jakimiś zmianami, ulepszeniami wydobycia, w stosunku do pojawiającej się na rynku konkurencji?

2) Ilu aktualnie jest w firmie użytkowników?

3) Czy po pierwszych 4 miesiącach działania są już klienci, którzy kupili najwyższe kontrakty, za 111 000 $?

4) Przy zakupie kontraktu dostajemy moc obliczeniową, która będzie pracowała dla nas 730 dni, ale wiemy, że trudność wydobycia cały czas rośnie, więc urobek z zakupionego kontraktu będzie z czasem coraz mniejszy. Czy macie na to jakiś pomysł, rozwiązanie?

 

 

Video 2, Tu znajdziesz między innymi odpowiedzi na pytania:

5) Wiemy, że od 2019 roku mocno drożeje w Polsce prąd i dla wielu „domowych kopaczy” kopanie może stać się nieopłacalne. Jak Wy jesteście na to przygotowani?

6) Ile kosztuje aktualnie Mining Box i jak kupując go w IE (dla siebie, do własnego domu), będzie można wkrótce skorzystać z usług osoby, która zajmuje się obniżaniem rachunków za prąd?

7) Czym ciekawym będzie usługa kolokacji i co warto o tym wiedzieć? Czyli krok w stronę osób, które mają w swoich domach koparki, ale już nie chcą ich tam mieć i wolą scedować obsługę na zewnętrzną firmę. Korzyści, opcje, możliwości.

 

 

Kolejne materiały video, a będzie ich jeszcze kilka, w tym nagranie z wieloma informacjami dotyczącymi samego miningu, sprzętu itd, znajdziesz wkrótce na tym kanale na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCAf66-Ut80PmWkVhJssSnnQ/videos
(zasubskrybuj, żeby nie przegapić aktualności )

 

Moje wrażenia?

Dużo, dobrze i systematycznie. Bardzo się cieszę, że działam w tej firmie i mam swoje kontrakty miningowe właśnie u nich. Poza omawianymi na powyższych materiałach sprawami, dowiedzieliśmy się również innych rzeczy związanych z planami firmy na przyszłość, nowinkami, które pozwolą użytkownikom zarabiać więcej, rozszerzeniem oferty IE o różne interesujące kwestie itd. ale o tym nie mogę Wam niestety napisać, bo straciłabym głowę, a tak się składa, że lubię swoją głowę na tym miejscu, na którym aktualnie jest 🙂

Zresztą wszystkiego i tak dowiemy się w swoim czasie, i myślę, że to nawet lepiej, bo nie ma sensu mówić o rzeczach, które dopiero będą wdrażane, zwłaszcza, że sami wiecie, że bardziej cieszy jak coś się nagle pojawia i jest, niż jak się na to czeka pół roku i nie można się doczekać, bo wciąż „coś tam wyskakuje”.

 

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu w IE i korzystać z kupowanej tutaj mocy obliczeniowej do kopania kryptowalut, to tutaj możesz się zarejestrować do firmy: kliknij link.

W razie wyzwań na trasie rejestracji – po prostu napisz i zapytaj.

A jeśli nie chcesz, ale dotrwałeś do końca tego artykułu, to szacuneczek i bardzo dziękuję za czas, który poświęciłeś na lekturę i słuchowisko 🙂

3 komentarze

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)