Wizyta w restauracji Aurelio (Futurenet) w Warszawie

aurelio futurenetW ostatnich dniach października wybrałam się na obiad do restauracji Aurelio (powered by Futurenet), w której od czasu otwarcia, a trochę tego czasu już zleciało, nie miałam jeszcze okazji być 🙂 UPS.

Niżej znajdziecie kilka zdjęć z wnętrza (relacje video live są natomiast do znalezienia na grupie dla moich partnerów w Futurenet, na Facebooku, więc jeśli nie oglądałeś – warto rzucić okiem!). Plus oczywiście wrażenia, a te były naprawdę fajne, i to nie tylko dlatego, że obiad (zwany też wg menu „lunchem”) był bardzo smaczny.

Duże wrażenie w restauracji Aurelio zrobił na mnie fakt, że jest ona już od wejścia mocno związana z marką Futurenet, a ponieważ jak wiecie działam w FN i Futureadpro, to takie rzeczy mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Bo podnoszą wiarygodność, transparentność, i dają efekt pod tytułem „nikt się tu nie ukrywa po kątach”.

I tak:
Lokalizacja: ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa (na przeciwko Centrum Pieniądza NBP), duże witryny nie tylko z napisami „Aurelio” ale i „Powered by Futurenet”. Do tego drzwi wejściowe z ogromnym logo FN.

aurelio futurenet

Strona: http://aurelio.pl/

Wnętrze: pełne elementów odnoszących się do FN oraz do FTO (Futurocoina – kryptowaluty firmy Futurenet).

aurelio futurenet

Futuromat: zaraz za wejściem znajduje się Futuromat, czyli bankomat w którym można kupić FTO i co ważne: osoby w środku są przeszkolone do tego, żeby pomóc w zakupach. Podszedł do mnie prze-uprzejmy pan z obsługi i kiedy zobaczył, że robię zdjęcia owego „bankomatu”, to zapytał czy pomóc w jego ogarnięciu. To było profi !

aurelio futuromat

Menu: poza jedzeniem można w nim poczytać o Futurenet, o FTO, o tym jak kupić coiny i wiele innych ciekawych rzeczy związanych z marką.

aurelio menu

Przestrzeń: rewelacja, mnóstwo miejsca. Zdecydowanie dobry punkt do prowadzenia tu rozmów biznesowych związanych z Futurenet (zresztą w czasie wizyty przypadkiem spotkałam tu znajomego, który właśnie takie rozmowy toczył – super rzecz).

P.S Przy okazji udało mi się w miłym towarzystwie (dzięki Wiola!) zjeść lunch i pozaglądać w różne zakamarki tego miejsca 🙂

aurelio menu

aurelio menu

Kucharze i artyści 🙂

3 komentarze

Ta strona nie zbiera adresów e-mail.
Do dodania komentarza wystarczy podpis/ksywka i sam komentarz :)

Dodaj komentarz


1) Podanie e-maila NIE jest wymagane do dodania komentarza.

2) Jeśli chcesz przy komentarzu zostawić link do swojej strony (nie mylić z czystym reflinkiem),
pamiętaj, że opublikuję go wyłącznie wtedy, jeśli komentarz będzie wartościowy, nie spamerski
i będzie miał min 300 znaków.
:)