Zmiany, zmiany – informacja dla moich poleconych

Struktura w revshareTak, wiem, że wszyscy lubią zmiany w revshare (zwłaszcza jeśli nadchodzą nagle, bez zapowiedzi i do tego wywracają działanie w programach o 180 stopni)

… więc teraz wprowadzam je ja – bójcie się 😉

Słowem wstępu: osiągnęłam w niektórych programach revshare poziom, który mnie zadowala, i nad których chcę jednocześnie popracować, ale inaczej niż dotąd. Mianowicie: teraz chciałabym dodatkowo poza tym, co robię codziennie – pomóc nieco bardziej moim obecnym, bezpośrednim poleconym w rozbudowywaniu ich struktur.

Jesteśmy zespołem – działamy razem.

 

Jakie zmiany wchodzą od DZISIAJ?

theadsteamJeśli w jednym z programów revenue share, których system prowizji z poleconych jest wielopoziomowy (minimum 2 poziomy) będę miała strukturę osób w pierwszym poziomie  = 100, tak jak dla przykładu w programie TheAdsTeam:
to, do mojej pierwszej linii NIE będzie można się już zapisać poprzez tego bloga.

 

1. Mój link ref znika z tego bloga.
2. W jego miejsce wstawiam link ref jednego ze swoich partnerów w TheAdsTeam.
3. Link będzie się tam znajdował przez 7 dni (tydzień) i jeśli ktoś w tym czasie korzystając z mojego bloga zapisze się do TAT, to jego bezpośrednim sponsorem będzie mój partner z pierwszej linii. Ta osoba oczywiście dalej może liczyć na moją pomoc w programie, bo traktuję ją dokładnie tak, jakby była u mnie (bo i jest, to zespół !)
4. Po 7 dniach zmieniam link ref osoby, która dostała „miejscówkę” na moim blogu na link ref kolejnej osoby z mojej pierwszej linii.

5.Wg jakiego klucza będę te osoby wybierać?

Klucz: musisz być tzw. opłaconym użytkownikiem TAT, czyli mieć wykupioną min 1 własną paczkę reklam (największą w programie, czyli na przykładzie TAT za 50$) ORAZ mieć minimum 1 partnera bezpośrednio wprowadzonego do firmy.

To jest nagroda dla osób, które działają (marketing) i które kupiły w programie chociaż 1 paczkę. Osoby na statusie free i bez partnerów mogą zacząć działać i również trafić z  czasem na mojego bloga.

Kolejność dodawania linków ref moich partnerów na tego bloga: wg daty rejestracji. Czyli jeśli po tym jak dołączyłam do jakiegoś programu, Ty również w miarę szybko się tu zapisałeś – to będziesz miał pierwszą kolejność:)

6.Czy nowe osoby, które dołączą do programu np. TheAdsTeam rejestrując się przez link ref mojego partnera, umieszczony na blogu, również będą mogły wziąć udział w tej „akcji” ?

NIE.

To wyłącznie opcja dla tych, którzy zapisali się do programu bezpośrednio z mojego linka i znaleźli w pierwszej setce moich partnerów pierwszego poziomu.

Natomiast: osoby, które zapiszą się do programu z mojego bloga, ale nie z mojego linka ref:

strzalka będą oczywiście miały dostęp do zamkniętej grupy moich partnerów na FB.
Wystarczy, że do mnie napiszesz i dasz znać kto jest Twoim sponsorem w TAT i dodam Cię do tej grupy.
strzalka Tak samo jak każdy inny partner, które zapisuje się do mnie z bezpośredniego linka – mogą w TAT liczyć na moją pomoc, wskazówki itd.

Różnica: nowe osoby będą faktycznie miały 2 sponsorów (mnie i partnera) więc pomoc x 2, ale główna prowizja z ich zakupów w programie nie będzie szła do mnie, tylko do mojego partnera, z którego bezpośredniego linka dołączyły do programu. Im więcej osób, które ze mną działają skorzysta na takiej akcji, tym lepiej dla każdego z nas.

7.O tym kto teraz jest dodany na moim blogu ze swoim reflinkiem, będę pisać na bieżąco w zamkniętej grupie dla partnerów na Facebooku. Jeśli w niej nie jesteś, a chcesz wiedzieć – po prostu do mnie napisz i zapytaj. Żadna tajemnica 🙂

8.W/w akcja dotyczy wyłącznie Polski i tego bloga (linki ref moich partnerów będą wstawiane tylko na tym blogu, a osoby polskojęzyczne pytające o reflink na priv – również będą odsyłane do bloga).

 

Jakich programów będzie dotyczyć te zmiana?

informacjaWszystkich nowych, wielopoziomowych, w których będę działać od 2017 roku  i w których zbuduję już własną strukturę na 100 osób.

Koniec zmian 🙂

 

P.S W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam dużych struktur i poczucia „mocy revshare” związanej z marketingiem i rekomendacją.

.

16 komentarzy

 • no Olka RESPEKT – od dziś masz nową ksywkę MIKOŁAJOWA 🙂

 • Olu, nie łapię się, muszę popracować nad zdobyciem poleconego 🙂 ale jesteś super babka:-) Zapomniałam w tym zabieganiu ( ja muszę ubrać choinkę, bo mi dziewczyny nie darują), żeby napisać do Ciebie po rejestracji w TAT i poprosić o dostęp do grupy. Wystarczy tu czy napisać na mail?
  Wspaniałych świąt Ci życzę, super zabawy, według własnego uznania oczywiście i dobrego, owocnego i szczęśliwego, w zdrowiu i miłości nowego roku.

  • Aleksandra Niedzielska

   Wystarczy tutaj 🙂 Wysłałam zaproszenie do znajomych, jak „klepniesz” to dodam Cię do grupy.
   A i również życzę Spokojnych, Dobrych i Smakowitych Świąt + wspaniałej choinki 🙂

 • Pomysł dobry i przyznaje dobrze przemyślany.
  Jak dla mnie motywujący do znalezienia osoby pierwszej osoby. (a jak wiadomo pierwsza jest najtrudniejsza).
  Wbrew pozorą korzyści osiągnie też pomysłodawczyni 🙂 i bardzo dobrze.

  • Aleksandra Niedzielska

   I mam nadzieję, że dzięki takiej małej motywacji kilka osób ruszy z miejsca, a wtedy korzyści odniosą wszyscy: i partnerzy i ja:)
   Jak zespół to zespół.

 • Znowu jestem pod wrażeniem. Gratuluję wyniku w tak szybkim tempie, to po pierwsze. Po drugie cieszę się, że znalazłem Cię w internecie. Od początku podobało mi się co robisz w sieci, a teraz to już pokazałaś klasę i znaczenie słowa ‚Lider’ przez duże L…Inni promotorzy powinni się uczyć od Ciebie ! P.S. Wesołych Świąt

 • No szacun 🙂 Dobra robota 🙂

  Czekam na dostep do grupy 🙂

 • Bogusław Janusik

  Olu,tak jak dla Rafała, liderką przez du
  że L.. jesteś dla mnie już, od kiedy zapisałem się do Ciebie w APP. Rejestracja do TAT teZ była wynikiem „pójscia za człowiekiem:-). dzięki za dotychczasową pomoc i za cierpliwość!

 • Jestem pod wrażeniem Olu. Super pomysł 🙂

 • Ola, super wynik, Ty masz dar przyciagania do siebie ludzi przede wszystkim przez szczerość którą pokazujesz, super inicjatywa która świetnie zaowocuje. Pozdrawiam i jeszcze raz wesołych świąt ☺

  • Dzięki Paweł 🙂
   A tak serio to myślę, że większa liczba ludzi kupuje jednak hasełka niektórych osób pod tytułem „zarabiaj milion w 2 dni”, „biznes bez ryzyka” i „zarobki na lata” i oni z pewnością mają o niebo więcej partnerów niż ja, bo ludzie lubią takie gruszki na wierzbie. Przynajmniej dopóki nie popłyną… A ja tam wolę po swojemu i też nie narzekam 🙂

 • Bogusłąw Janusik

  Olu, zapomniałem,gdzie wpisujemy rezultaty tego,,ze zareklamowałąs mój reflink. Wie pisze utaj. Serdecznie dziekuje za 3ch poleconych!!!.do teraz. No i teraz sie zacznie. Wyjdzie cała moja niezdarność zieleniny w kontaktach z refami..

  • Aleksandra Niedzielska

   Boguś, dasz radę, trzeba poćwiczyć :)) A w razie czego przyślij ich do mnie.
   P.S a efekty to na grupie na FB – ale dopiero jak zmienię link, czyli jeszcze całe kilka dni do piątku 🙂

Dodaj komentarz