3 testy: EMF Shield, karta Energentics i… blacha do ciasta


EMF Shield ekotesterPokusiłam się ostatnio o zakup testera, który mierzy promieniowanie elektromagnetyczne. Pozwala też sprawdzić pola elektromagnetyczne przy różnych urządzeniach AGD i RTV.

Zabawka ta posiada również wiele innych ciekawych funkcji, ale ponieważ działam w Energentics i korzystam z odpromienników EMF Shield, to chciałam ją wykorzystać właśnie do sprawdzenia tego jak to naprawdę wygląda jeśli chodzi o promieniowanie z telefonów komórkowych, wifi, routerów itd. Bawię się tym sprzętem od kilku dni, zwłaszcza, że pomysłów na jego wykorzystanie można w sieci znaleźć mnóstwo, i na dzisiaj mam dla Was krótkie video z pierwszych testów.

Można na nim zobaczyć jak wyglądają normy (i ich przekraczanie) jeśli chodzi o promieniowanie ze smartfonów, i jak sprawdza się w praktyce tarcza EMF Shield z Aegea (działa, działa dobrze, działa słabo, mocno? itd), a jak w tej samej roli wypada karta kwantowa no i … blacha do ciasta. Tak, tak, nie mam jeszcze w domu orgonitów i innych takich ciekawych produktów, ale mam blachę do ciasta 😉

Zresztą tego samego dnia wieczorem pojawiło się w niej ciasto z jabłkami, ale przypuszczam, że to Was mniej interesuje.

Ale do rzeczy, zapraszam do materiału video (głos podkręciłam jak mogłam) :

Mam nadzieję, że zrobię w międzyczasie więcej testów i doświadczeń (jestem w tym temacie zupełnym laikiem), i będą z tego materiały, którymi się z Wami podzielę.

Swoją drogą takich testerów (tańszych i droższych) jest na rynku przynajmniej kilka, więc warto się skusić i sprawdzić promieniowanie samodzielnie.

Bo to co zrobisz sam, zawsze poczujesz lepiej 🙂

.

Ważne: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics 🙂
Aktualnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep – wcześniej pod nazwą Aegea, znajdują się na stronie Energentics.com .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.