4 Meetup Sierpc – relacja z wydarzenia

4meetup SierpcTo było już trzecie spotkanie z cyklu marketingowego #4meetupu organizowanego przez Rafała Prokockiego, Patryka Przyborowskiego, Marka Porwoła, Piotra Wojewodę i Tomka Pawlika.

Na poprzednich dwóch również byłam i zastanawiałam się nawet, czy dowiem sie czegoś nowego, czy też będzie powtórka z rozrywki i… tym razem również sie nie zawiodłam😊 Ani wiedzowo, ani integracyjnie.

Główny dzień 4meetupu, w czasie którego odbywały się prelekcje w/w organizatorów z zakresu wiedzy ogólnej z: marketingu internetowego, facebooka, instagrama, kryptowalut, miningu, tradingu oraz bezpieczeństwa w sieci, miał miejsce 29 czerwca 2019. Miejscówka zaiste szacowna: Hotel Skansen w Sierpcu (centrum konferencyjne, spa, ogólnie lux de la lux );). Ale jeśli się dobrze przyjrzeć, to całe spotkanie można było spokojnie rozciągnąć na 3 dni, bo spora część uczestników zjawiła się na miejscu już 28-ego, a wyjeżdżała późno 30 czerwca. I to był doskonały moment do tego, żeby znaleźć dla siebie więcej momentów na zadawanie pytań, bardziej prywatne rozmowy, spotkania w 4 oczy nie tylko przy soczku itd.

To ważne, bo integracyjnie, w czasie 1 dnia naładowanego panelami „szkoleniowymi” trudno byłoby „dorwać” wiele ciekawych osób, jakie tam zjechały na choćby chwilę rozmowy.
Kto przyjechał wcześniej, a wyjechał później – wie o czym mówię:)

Nie przytoczę Wam tutaj wszystkich slajdów z tej imprezy (a było tego cała masa!), jedynie kilka, i dodam, że jeśli ktoś myślał, że usłyszy na kolejnym meetupie tylko to, co było już wcześniej, to był w błędzie. Dużo nowych ciekawostek, pomysłów, inspiracji do działania, no i..tzw. „mięsa” marketingowego. O ile ktoś to mięso będzie chciał wykorzystać, a jak wiadomo to jest już zupełnie inna bajka…

4 Meetup Sierpc – relacja, nieco zdjęć:

4meetup Sierpc

4 meetup Sierpc
Wielkie dzięki dla organizatorów: warto było i wysiedzieć cały dzień na Waszych panelach i przyjechać dla integracji, nowych kontaktów, i ciekawych rozmów, z których musiałam sobie zrobić zapiski, żeby najważniejsze rzeczy gdzieś nie umknęły.

4meetup Sierpc

4meetup Sierpc

Więcej o 4meetupach na oficjalnym FanPage: https://www.facebook.com/4MeetUp/

Dodam jeszcze słówko: w trakcie meetupów, gdzieś tam wśród uczestników i gości można było „z cicha pęk” spotkać kilka ciekawych osób ( o ile ktoś patrzył czujnie). M.in. właścicieli projektów zarobkowych, które aktualnie mają problemy, ale jak widać admin nie chowa głowy w piasek i nie boi się trudnych pytań, ani stanięcia twarzą w twarz z „lekko” (eufemizm) podirytowanymi użytkownikami. Oraz osoby, które w swojej branży są już dawno Marką, i które być może wkrótce będą miały coś ciekawego do zaproponowania dla marketingowego rynku…

Czy było warto jechać? Oczywiście, że tak. Mnóstwo rzeczy wiedzowych „ do wyjęcia” dla siebie. I masa możliwości networkowych – ludzie z różnych rynków, branż, grup zainteresowań, O ile oczywiście ktoś chce wyjąć coś więcej niż żłopanie piwa cały wieczór i wymowne milczenie pod tytułem „z nikim gadał nie będę”😉
Specjalne podziękowanie ode mnie dla:

Seweryn Lula – za poświęcony czas, uwagę i za to, że potrafisz po prostu być tam, gdzie ktoś może potrzebować wsparcia:) Uszanowanka!

Paweł Pieczka & Marzena – za podwózkę na dworzec i fajną rozmowę w samochodzie, daliście mi do myślenia! I to tak z full uśmiechem:)

.

2 komentarze

  • Robert Bielański

    Bardzo dobrze napisane. Dodam jeszcze że warto bywać na takich eventach bo to jest środowisko w którym możesz wzrastać i przy okazji zobaczyć np. Jak osoby, na miejscu których chciałbyś być robią marketing