4Meetup Tuszyn – relacja. Marketing & Integracja

4meetupTego wydarzenia nie da się opisać „ w skrócie”:)

4Meetup to bardzo dużo wiedzy marketingowej, kryptowalutowej, oraz inwestycyjnej (tak, tak – i to wcale nie dotyczącej jakiejś jednej firmy, w której można zarabiać, ale bardzo wielu pomysłów na to, w co można zainwestować, jaki to ma sens, czas zwrotu itd.)

Plus duży blok w temacie bezpieczeństwa w sieci, który wg mnie był absolutnie obowiązkowy dla każdego, kto choć minimalnie działa w internecie, i komu zależy na tym, żeby „cwaniaczki” nie wyczyściły mu konta, portfela, komputera, maila.

4meetup

Bardzo duża porcja wiedzy, inspiracji do działania, + świetne rozmowy w tle, chociaż… przy tej ilości osób, jaka była na 4Meetupie, to nie sposób było z każdym zamienić słowa, czy nawet grzecznościowego „cześć”. Ale i tak rozmów i wniosków z takiej imprezy było tyle, że kilka dni trwało zanim się fizycznie pozbierałam i mogłam to sobie wszystko jakoś uporządkować.

4meetup

Nie zdam Wam tutaj dokładnej relacji z tego, czego można się było na 4Meetupie dowiedzieć, i od wdrażania której wiedzy zacząć, bo nie da się tego zrobić – za to podobno już w czerwcu będzie szansa na to, żeby wziąć udział w kolejnym 4Meetupie, i samodzielnie porobić sobie notatki oraz poczuć tą MOC rozmów z innymi uczestnikami.
Polecam 🙂

A w temacie kilka zdjęć 🙂

4meetup

Wielkie podziękowania dla organizatorów tego marketingowego spotkania: Rafał Prokocki, Marek Porwoł, Patryk Przyborowski, Tomasz Pawlik, Piotr Wojewoda – kawał dobrej roboty!

4meetup

4meetup

Więcej o 4meetupach na oficjalnym FanPage: https://www.facebook.com/4MeetUp/
(Tu również warto zajrzeć, żeby obejrzeć fotki i video z meetupu w znaaacznie lepszej jakości) 🙂

P.S Kilka zdjęć z poprzedniej edycji, we Wrocławiu, znajdziecie też tutaj.

.

8 komentarzy