#4meetup Wrocław. Spotkanie marketingowo-kryptowalutowe


4meet up WrocławTo był już drugi #4meetup marketingowo-kryptowalutowy, jaki organizowała w Polsce grupa osób działających w różnych projektach rekomendacyjnych i różnych tematach związanych m.in. z kryptowalutami.

Pierwsze takie wydarzenie było kilka miesięcy temu w Krakowie, ale nie miałam okazji na nim być, więc do Wrocławia wybrałam się obowiązkowo, zwłaszcza, że to nie był typowy „event” organizowany przez konkretną firmę dla jej użytkowników, a po prostu spotkanie w czasie którego można było posłuchać kilku osób obracających się w różnych tematach: od budowania własnej marki na FB, prowadzenia social mediów, przez bezpieczeństwo w świecie kryptowalut, wtyczki, sztuczki i patenty, trading na giełdach, aż do przedstawienia różnych możliwości zarabiania i inwestowania z wykorzystaniem internetu. Tu w temacie były m.in metale szlachetne, whisky, monety i inne.

Słowem doskonała okazja do tego, by po pierwsze poznać różne osoby działające w sieci, a po drugie, dowiedzieć się czegoś więcej w tematach marketingowych, kryptowalutowych, no i … nie jechać przy tym na klasyczny event firmowy, którego głównym celem jest prezentacja oferty jednej, konkretnej firmy.

Kilka zdjęć na start:

To teraz jak to wyglądało + wrażenia:

Prezentacje prowadzili:

Rafał Prokocki – główny prowadzący meetup, wręcz w roli konferansjera 🙂

Patryk Przyborowski – Jak zaistnieć w Social Media? Dużo ciekawostek i pomysłów na to, jak prowadzić swój profil na facebooku, i co robić, by przyciągał on uwagę. Nie zdradzę tutaj całości, bo trzeba było być na meet upie, ale lista slajdów była długa 🙂

Tomasz Pawlik – Koparki do kryptowalut, jak kopać, jakie są możliwości i koszty wydobycia kryptowalut, z jakimi czynnościami sprzętowymi się to wiąże, + duży dział w temacie kart graficznych do kopania, systemów operacyjnych, instalacji itd. (sorry, połowy z tego nie rozumiem hehehe), ale myślę że jeśli na sali były osoby z zajawką programistyczną, oraz zainteresowane stricte kopaniem na własny rachunek, bez pośredników, to dostały w tej prezentacji masę cennych informacji.

Marek Porwoł – Cyfrowe pieniądze, czyli jak bezpiecznie przechowywać cyfrowe aktywa, aplikacje ułatwiające poruszanie się w świecie kryptowalut, oszczędzanie w kryptowalutach itd. Plus duży dział o możliwościach inwestowania na rynkach niezwiązanych z krypto np.. na whisky kolekcjonerskiej czy metalach szlachetnych jako formie przechowywania kapitału.

Piotr Wojewoda – Trading. Prezentacja o strategiach grania na giełdzie, najczęściej popełnianych błędach i wpływie emocji na grę. Plus kilka ciekawych tipów dla uczestników meet upu.

Gość specjalny: Rafał Krakowiak, współtwórca firmy Rockwall, – prezentacja możliwości, aktualności itd.
+  okazja do zrobienia sobie z nim zdjęcia.

Całość trwała od ok 9.30 do blisko 20.00, więc całe szczęście, że były przerwy kawowo – ciasteczkowe, + przerwa obiadowa, bo inaczej burczenie w brzuchach byłoby słychać pod ekranem:)
A tak w ogóle to uważam, że przerwy kawowe jeśli chodzi o rozmowę i poznawanie ludzi są po prostu the best:)

Dla zainteresowanych: oficjalny FanPage z informacjami o kolejnych planowanych 4meetup’ach:
https://www.facebook.com/4MeetUp/

Jeśli chodzi o moje wrażenia: wiedzowo część rzeczy była dla mnie jasna, w końcu już nieco w sieci działam, więc to było fajne przypomnienie sobie wielu ważnych elementów, ale z kolei niektóre tematy skutecznie mnie zastrzeliły i jeśli chciałabym iść akurat w tym kierunku (np. samodzielnego składania i obsługi koparek) to musiałabym się grubo wziąć do nauki, czego akurat w tym kierunku nie planuję 🙂

Wniosek? Dla każdego było coś, co mógł z tego spotkania wynieść: albo wiedzę dla marketingowo początkujących, albo dla już średniowkręconych, albo ciekawe rzeczy dla programistyczno-koparkowych zajawkowiczów, którzy lubią cyferki, kody, systemy i inne dziwne rzeczy, których osobiście nie ogarniam.
Co kto lubi 🙂

Jeśli Cię nie było – nie żałuj, po prostu rusz 4 litery na kolejny Meet Up 🙂

12 komentarzy

 • Strasznie żałuję, że nie mogłem być. Aleksandra jak zawsze świetny wpis 🙂

 • No i widzę, że prowadzący mają coraz bardziej obszerne bloki. No i Patryk jest mniej zestresowany niż w Krakowie. 😉
  Ale widać, że takie spotkania są potrzebne, dla wiedzy odświeżenia kontaktów i nowych znajomości. 😉

  • Nie byłam w Krakowie, ale progres cieszy, jeśli mówisz, że go widać 🙂
   A co do kontaktów – super sprawa, wreszcie udało mi się spotkać oko w oko z kilkoma osobami, z którymi działam od dawna, a których dotąd nie miałam okazji spotkać.

 • Viola Napieraj

  Na pewno było cudownie, widziałam i słyszałam po Waszych relacjach. Następnym razem jadę z Wami pozdrawiam pa

 • Świetnie zorganizowane spotkanie niestety nie było mnie we Wrocłwiu czego żałuję po tym jak opisujesz Ola napewno było mnóstwo ciekawych informacji spotkania za znajomymi i wiele wiele interesującej wiedzy.
  Spotkania które pamięta się bardzo długo

 • Z tego co widać i po opisie wydarzeń musiało być bardzo ciekawie mnóstwo ciekawych ludzi a najważniejsze to że można było wymienić się zdaniem i zobaczyć w realu

 • Naprawdę było warto 😉 masa kompletnej wiedzy dla dosłownie każdego 😉 wszystkiego po trochu z taką dawką energii w otoczeniu pozytywnych ludzi że #Sztos 😉

 • Robert Bielanski

  Super tekst. Do zobaczenia kolejnym razem

 • Dorota Michałek

  no..no…. tyle warotsiowej wiedzy, że głowa mała! Aż żałuję, że przegapiłam TAKIE wydarzenie!

 • Ciekawe tematy, ciekawe nazwiska. Rzucam okiem na fejsa co u nich na profilach.

  Jak zwykle – swietna relacja. Dzięki <3