#56 BezzWizjer. Więcej skupienia, Mniej rozdrobnienia


rozdrobnienie biznesuDwadzieścia srok za ogon w ramach źle pojętej dywersyfikacji, czy może sumienne budowanie jednego biznesu, potem drugiego, trzeciego itd?

Czy dywersyfikacja ma coś wspólnego z rozdrabnianiem się na wiele rzeczy w jednym czasie? I dlaczego tak często sami się w tym gubimy?

W dzisiejszym odcinku bezzwizjera trochę myśli w temacie moich ostatnich działań w sieci, ale i tego, co zauważam w zwiazku z nimi w efektach. Czy wiele srok na raz daje planowane cele, czy może tak rozprasza uwagę, że nie jesteśmy w stanie skończyć jednego, bo już trzeba pędzić do drugiego?

Nie tyle o wyborze internetowych biznesów do zarabiania, co o naszej strategii i braku solidnego skupienia w ściśle założonym przez siebie okresie.

Nagranie:

Więcej skupienia, mniej rozdrobnienia:

Praca, strategia, wybory.

Czym jest Bezzz Wizjer i… po co to komu?

Bezzz Wizjer powstał jakiś czas temu jako  mój pomysł na pogadanie sobie w temacie (najczęściej marketingowym, ale nie tylko), który akurat wpadł mi do głowy, i który w jakiś sposób mnie zainspirował, przykuł uwagę i sprawił, że chciałam się tą gadaniną z Tobą podzielić.

Bez wizji.
Bez włączania kamery.
Bez slajdów, pozorowanych scenek, atrakcji, prezentacji, instrukcji i innych rozpraszaczy.

O! Takie pewnego rodzaju „słuchowisko”, które sobie puszczasz i leci, a Ty możesz w tym czasie np. wieszać pranie.

Tematyka? Różna. Czasem marketingowa, czasem biznesowa, czasem poważniej, a czasem zupełnie na luźno.

Zależy na co będę mieć w danym momencie wenę 🙂