#58 BezzzWizjer. Biznesowa gwarancja, a warunki niezależne


biznes gwarancjaCzęsto słyszymy klientów, którzy pytają o gwarancję sukcesu, gwarancję powodzenia ich pomysłu na biznes, czy nawet gwarancję tego, że jeśli nam zapłacą odpowiednio duże pieniądze, to czy możemy im ze stuprocentową pewnością zagwarantować np. skuteczność działań seo, napisanie tekstu, który ruszy cały internet i powali świat na kolana, czy wykonanie produktu, który będzie wiecznie trwały.

Niektórzy przedsiębiorcy – pewni swoich umiejętności i kompetencji podejmują się często udzielenia takiej gwarancji biznesowej, a potem… klops! Rynek się zmienia: np. pojawiają się nawet technologie, które czynią jego produkt bezużytecznym (kasety VHS pamiętasz?). Albo tornado przechodzi nad wsią i gwarantowany dach odfruwa z całym domem. Ewentualnie dochodzi do światowego kryzysu i „pewna inwestycja” w coś tam, coś tam, okazuje się szorować dno. Czynniki niezależne są wszędzie – pomyśl o jakiejkolwiek branży i wyobraź sobie 3 rzeczy, które mogłyby doprowadzić do jej upadku lub poważnych problemów z płynnością finansową.

Jestem pewna, że je znajdziesz! A jeśli nie – napisz do mnie, ja Ci je znajdę 😉

Nagranie w temacie:

Gwarancja w biznesie, a warunki niezależne

Czy istnieje biznes gwarantowany?

Czym jest Bezzz Wizjer i… po co to komu?

Bezzz Wizjer powstał jakiś czas temu jako  mój pomysł na pogadanie sobie w temacie (najczęściej marketingowym, ale nie tylko), który akurat wpadł mi do głowy, i który w jakiś sposób mnie zainspirował, przykuł uwagę i sprawił, że chciałam się tą gadaniną z Tobą podzielić.

Bez wizji.
Bez włączania kamery.
Bez slajdów, pozorowanych scenek, atrakcji, prezentacji, instrukcji i innych rozpraszaczy.

O! Takie pewnego rodzaju „słuchowisko”, które sobie puszczasz i leci, a Ty możesz w tym czasie np. wieszać pranie.

Tematyka? Różna. Czasem marketingowa, czasem biznesowa, czasem poważniej, a czasem zupełnie na luźno.

Zależy na co będę mieć w danym momencie wenę 🙂

One comment