Aegea – badanie skuteczności produktów (wyniki)

AegeaCoś ciekawego w temacie Aegea 🙂

W styczniu 2019, w Warszawie, grupa 17 osób z Polski została przebadana certyfikowanym urządzeniem medycznym stosowanym przez lekarzy niemieckich, które bada tzw. energetykę meridianów.

Wyniki tych obserwacji medycznych wykazujących skuteczność produktów kwantowych firmy Aegea (w szczegółach) są omówione na poniższym nagraniu przez Grzegorza Buriana.

Grzegorz udostępnił tu wyniki swoich badań, i omówił krok po kroku co oznaczają, jak to rozumieć, gdzie ugryźć temat itd. Myślę, że dla osób, które używają już produktów Aegea (hologramów i karty kwantowej) będzie to bardzo ciekawa rzecz do posłuchania, zwłaszcza, że zrozumienie technologii kwantowej i tego jak ona naprawdę działa na organizm, wcale nie jest takie łatwe.

Ba! Nie pomylę się jeśli powiem, że dla wielu osób jest to coś z pogranicza science-fiction i Władcy Pierścienia, więc to video sporo wyjaśni i pokaże od środka.

Uwaga: żeby obejrzeć video napisz do mnie: tu kontaktto podeślę Ci link do całego materiału. Są to wyniki jednej z osób, która je upubliczniła, dlatego dostęp po kontakcie mailowym:)

aegea

Krótkie informacje:

Badanie wspomnianym urządzeniem (więcej o nim jest na video) było robione najpierw bez stosowania produktów Aegea, 10 minut po ich zastosowaniu i następnie godzinę po ich zastosowaniu.

Co pokazuje to urządzenie?

dot Rytm pracy serca

dot Kondycję i prace mózgu

dot Poziom i rodzaj stresu

dot Zasoby energetyczne

dot Potencjał komórek do regeneracji

dot Wiek biologiczny

dot Wytrzymałość organizmu na warunki zewnętrzne i wewnętrzne

dot Kondycję układu nerwowego i neurohormonalnego

dot Wpływ składników odżywczych na kondycję psychofizyczną organizmu

Mimo, że są osoby, które używają produktów takich jak hologramy i karta kwantowa Aegea, i np. nie czują bezpośrednio po sobie oszałamiających efektów ot tak i od razu, to nie znaczy, że nie czuje ich nasz organizm – co zresztą widać na konkretnych wynikach z badań.

Myślę, że ten materiał video jest kluczowy jeszcze PRZED zakupieniem produktów Aegea, bo pokazuje wiele rzeczy, z których zwyczajnie nie zdajemy sobie sprawy.

.

Gdzie można zamówić produkty Aegea?

Zarówno hologramy (CBD i NO) jak i kwartę kwantową, o których była mowa na powyższym video można zamówić wyłącznie na firmowej stronie, a dostawa z USA trwa ok 14 dni. Przesyłka zawiera również krótką instrukcję jak używać produktów (a więcej możesz znaleźć w innych opisach na tym blogu).

.

Ważne: w sierpniu 2019 firma Aegea przeszła rebranding i zmieniła nazwę na Energentics 🙂 Aktualnie wszystkie materiały, panel klienta, sklep znajdują się na stronie Energentics.com .

14 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.